בתהליך..המתן בבקשה.

רבדים ייעוץ והדרכה- רות אבישי

מילות מפתח: הנחיית קבוצות , אימון אישי , אימון עסקי , קורסים , פסיכולוגית , הרצאות , אימון קריירה , ייעוץ ארגוני וניהולי , ייעוץ תעסוקתי

אודות העסק

חברת "רבדים ייעוץ והדרכה" הוקמה על ידי לפני למעלה מעשרים וחמש שנים כשיצאתי לאזרחות אחרי שירות צבאי ארוך שנים הן כפסיכולוגית והן כמפקדת גוף ההדרכה של חיל המודיעין.

חברת הבוטיק "רבדים ייעוץ והדרכה" עוסקת במגוון תחומים. כשרוצים לשנות קריירה שנייה ושלישית, לנהל טוב יותר, להיות חלק מקבוצה מצליחה, לקבל ייעוץ כאנשים חושבים ולקבל אימון אישי או קבוצתי ייחודי, אנחנו כאן.

לא ויתרתי גם על עבודה מקצועית ...

קרא עוד...

שירותים

ייעוץ לקריירה שנייה ושלישית על ידי פסיכולוגים תעסוקתיים
הייעוץ התעסוקתי ניתן על ידי פסיכולוגים תעסוקתיים באופן פרטני או קבוצתי
אם אתם מתלבטים באיזה מקצוע לבחור,מרגישים "תקועים" במקצוע קיים, שוקלים לחזור לשוק העבודה ואינכם בטוחים לאיזה תחום, פיתחתם קריירה ואתם רוצים לפתח עוד אחת מוצלחת בתחום שונה או שוקלים האם להיות שכירים או עצמאים.

הייעוץ שלנו ניתן תוך הקדשת תשומת לב רבה לנועצים, לרצונותיכם ולצרכיכם. אנחנו משתמשים במבחנים פסיכולוגיים תעסוקתיים מנוסים מאד לפי הצורך על מנת להשלים את התמונה.
אנחנו פועלים לפי כל כללי האתיקה המקצועית המחייבת.
תקבלו גם פגישת סיכום ייעוץ עם פסיכולוגים תעסוקתיים. קיימת אפשרות להמשך הכוונה לאורך הדרך החדשה.

נוסף לכך, אנחנו מלמדים אתכם איך לכתוב קורות חיים, איך לחפש עבודה ואיך להתראיין ולעבור מרכזי הערכה. אנחנו ממשיכים לעקוב אחר הפונים אלינו גם כשםתעבדו על מנת להקל עליכם את תהליך הקליטה בעבודה.
קבלת פרטים
ייעוץ ניהולי וארגוני לעסקים קטנים ומתפתחים ולארגונים גדולים ומפותחים
לעסק קטן שרוצה להתפתח ולעסק גדול שרוצה להמשיך ולגדול, אנחנו נותנים ייעוץ ותמיכה. חושבים יחד לאן אתם רוצים להגיע, בונים את המטרות והיעדים ואת הדרך לשם. נגדיר איזה מנהלים אתם רוצים להיות, מה אתם מצפים מהעובדים או מעצמכם ומה הציפיות שלהם מכם (אם ישנם עוד עובדים).נבחן איך הסביבה תופשת אתכם ומה מייחד את הארגון שלכם, בין אם הוא קטן ובין אם הוא גדול, על פני ארגונים אחרים. ננתח יחד הצלחות וכישלונות ונתווה את הכיוון להצלחה האישית והארגונית.
אנחנו נותנים אותו שירות טוב ומקצועי לכל סוגי הארגונים, בין אם אתם קטנים מאד או גדולים מאד.
ההצלחות מדברות בעד עצמן...
קבלת פרטים
פסיכולוגיה- ייעוץ יוהדרכה יחודי ת בגישת הפסיכולוגיה החיובית לקבוצות וליחידים
לרצות להיות כמו שאני או לשנות התנהגות, להשיג עוד או שכבר השגתי, לשפר מערכות יחסים, להתנהל נכון בעבודה, לחדש משהו בחיים ובכלל- לחשוב קדימה.

ייעוץ אישי וקבוצתי בגישת הפסיכולוגיה החיובית משלב בין חלום לקרקע המציאות, בין רצונות למצב עכשוי. באמצעות שיחות או השתתפות בקבוצה עם משתתפים אחרים, מטלות בית ועשייה ממשית נוכל לבחון זאת יחד. כדי שתאפשרו לעצמכם לשנות את חייכם בכיוון שאתם רוצים בו.
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

חוות דעת

ליאה

הרצאה מענינת תודה
קרא עוד...

לכל העדכונים

רות אבישי ייעוץ והדרכה

פסיכולוגיה חיובית, הדרכה וה...