בתהליך..המתן בבקשה.

טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלים / בלוג

עיצוב פנים לעסקים

10/09/2018 12:20

  • העסק שלך מתחיל במוצר או שירות שאתה מוכר לקהל לקוחותיך, כמובן שזו רק ההתחלה. אם אתה בעל מסעדה לא די בהגשת אוכל גורמה מעולה, אם יש לך חנות לא די בבחירת הקולקציה הכי מעודכנת... השוק כיום מוצף במסרים, בכל יום כל אחד ואחד מאיתנו נחשף לעשרות אלפי מסרים שיווקיים (!!!). לכן חשוב מאד המסר התדמיתי של העסק שלך יועבר ללקוחותיך בצורה שלמה ומלאה. המיתוג העסקי יהיה מדויק וכך גם חלל העסק שלך. עיצוב פנים לעסקים צריך להתגבש בד בבד עם המיתוג העסקי ואופי העסק שלך. בדיוק בגלל זה העבודה שלנו בסטודיו T.Z.F  הופכת מרתקת עוד יותר!

  • בבואך לעצב את החנות\ המסעדה\ הקליניקה\ הספא או המשרד שלך תצטרך ראשית לבחור באדריכלית שתוכל לתת לך מענה לאורך כל תהליך התכנון: החל מרישוי עסקים ועד עיצוב הפנים ושימת דגש על הפרטים. בסטודיו שלנו ובראשו, אדר' טלי זרחיה פרומוביץ, נתכנן תוך הקשבה מלאה ללקוח והבנת העסק על בוריו. נעלה מקרי בוחן דומים ונסקור את המתחרים בשוק (כאלה שמוכרים שירות\ מוצר דומה לשלך). לאחר מחקר מעמיק נגבש יחדיו את הקונספט העיצובי שיעלה בקנה אחד עם המיתוג העסקי שלך. אגב, אם טרם מיתגת את עסקך, הדבר הנכון יהיה לעשות את זה בשיתוף מול חברת הפרסום ומול האדריכלית.

  • עיצוב פנים לעסקים בהתאמה אישית במיוחד עבור העסק שלך, ממש כמו כפפה ליד, לא רק יסייע במיגנוט לקוחות פוטנציאליים אלא גם יעורר הזדהות ותמיכה בקרב העובדים. העובדים ירגישו מחויבות גדולה יותר עבור העסק שלך וכמובן שהתוצאות יהיו יעילות יותר. חלוקת החלל והתנועה בו קריטית לתפעול וניהול נכון, חשוב להתייחס למשתמשים השונים ששוהים ו\או מבקרים בבית העסק שלך. במקביל תגיע גם בחירת החומרים הנכונים עבור החלל. העיצוב יהווה למעשה כרטיס ביקור נוסף לעסק שלך ואחד המרכיבים הויזואלים החשובים ביותר. לכן חשוב מאד לשים את הדעת על נושא עיצוב הפנים.

    כל עסק מצליח ישאף להגדלת מספר הלקוחות שלו ואף לחשיפה גבוהה יותר ומודעות לקיומו ולאיכויות שלו. תכנון נכון יספק מיקום מעולה של הפונקציות השונות ויעניק תפעול מהיר ויעיל. מהלך התנועה יהיה ברור וימשוך את עובר האורח להציץ פנימה, להיכנס ובסופו של דבר לקנות. אלה יחד יסייעו במתן שירות מהיר ללקוח ובסופו של דבר יוציאו מבית העסק שלך עוד לקוח מרוצה שירצה לחזור. עם עיצוב פנים לעסקים, בית העסק שלך יעניק חווית קנייה איכותית ושלמה. באמצעות אלמנטים תכנוניים כמו: צבעים, חומרים, תאורה, ריהוט ופרטים שונים המיתוג שלך יחלחל היישר אל תוך תת-המודע של הלקוח  וייצרב כחוויה חיובית ונעימה.​

  • זכור: עיצוב פנים נכון לבית העסק שלך יחדד את המסר השיווקי שלך. כפי שתקפיד להתלבש בצורה מכובדת וייצוגית לקראת פגישה כך עליך להלביש את החלל העסקי שלך. בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 052-8408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר.

תגובות

טלי זרחיה פרומוביץ

אדריכלית