בתהליך..המתן בבקשה.

טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלים / בלוג

עיצוב משרדים קטנים

17/11/2018 15:37

  • היום נדבר עליכם, עצמאיים ובעלי מקצועות חופשיים בעלי עסק קטן- בינוני וחברות שמעוניינות לשכור שטח למשרד. השיקול בבחירת גודל המשרד הוא בהכרח גם שיקול כלכלי, בייחוד אם החלטתם ללכת על מיקום יקר ומרכזי.  בין אם החלטתם ללכת על משרד קטן, בינוני או גדול, זה בכלל לא משנה, כדאי לכם להיות מודעים ליתרונות שעומדים מאחורי עיצוב נכון של משרדכם. המשרד יהווה בית לעסק שלכם מידי יום יגיעו אל משרדכם לקוחות פוטנציאליים ועובדים. עיצוב נכון של המשרד יוכל לייצר אווירה חיובית והזדהות של העובדים, תפוקת עבודה יעילה יותר ולהשאיר רושם על קהל הלקוחות שלכם. עיצוב המשרד שלכם ישקף את ערכי העסק ויחזק את המותג שלכם. עיצוב משרדים קטנים יסייע בניצול מקסימלי של השטח, ישדרג את האסתטיקה ובקיצור יהפוך את החלל למקום שכיף להיות בו. תהליך העיצוב יתחיל בדינמיקה מול אשת מקצוע מעולה המתמחה בעיצוב חללים שכאלה. סטודיו T.Z.F מתמחה בעיצוב משרדים ויספק עבורכם מענה מושלם ומקצועי על התכנון כולו ממש עד הפרטים הקטנים

  • בחירה במשרד קטן לעיתים תתרום לכם בהתנהלות מול הלקוחות שיבינו מיד שמדובר במשרד בוטיק המעניק יחס אישי. ניתן לחדד את היתרון הזה באמצעות עיצוב שיראה יוקרתי אך עם זאת חמים ומזמין. תהליך התכנון יתחיל במחקר גיבוש הקונספט לבית העסק שלכם. המחקר יתמקד במיתוג העסק והשירותים אותם אתכם מעניקים. בדרך זו נבחר יחד את השפה האדריכלית של החלל ונתחיל לצלול יחד אל הפרטים. התחכום שיעמוד מאחורי התכנון יבוא לידי ביטוי בשלב החלופות התכנוניות שם אציג בפניכם תכניות ומודלים תלת מימדיים- כבר בשלב התכנון הראשוני תוכלו להבין פחות או יותר מהם העקרונות שילוו אותנו ומה אתם הולכים לקבל.

    החלופה התכנונית הנבחרת תותאם במיוחד עבורכם, ממש כמו כפפה ליד ותבטא חלוקת חלל אופטימלית לצרכים שלכם. תינתן שימת דגש לתכנון חללים ציבוריים יותר כמו: מטבח, אזור המתנה וקבלת קהל וכן לחללי העבודה עצמה, ממש עד תכנון פונקציונאלי של שולחן העבודה וסביבתו. היצירתיות האמיתית תתגלה כשתבינו שהמשרד הולך לענות על כל הדרישות הפונקציונאליות ועדיין להציג מרחב פתוח ואשליה של חלל גדול וזורם. נקפיד על ניקיון ויזואלי (כל פריט וצורך יקבל את מקומו המדויק) ונעניק למשרד תחושה מרווחת ואוורירית.

  • באמצעות צבעים וחומרים נוכל להעביר מסר לכל באי המשרד. שילוב מוטיבים עיצוביים וצבעים מתוך עולם המיתוג העסקי שלכם יסייע בתחושת הזדהות. יצירת הרמוניה בבחירת החומרים והצבעים חשובה ועשויה למלא אתכם באנרגיה חיונית של עשייה. בעיצוב משרדים קטנים מומלץ לבחור בצבעים בהירים בשילוב עם חומרים טבעיים. ניתן לבחור קיר מרכזי ומיוחד “קיר כוח” (שיעניק עוצמה לעיצוב שלנו) ולחפות אותו בדרך ייחודית, כיום האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.

    בעיצוב בכלל ועיצוב משרדים קטנים בפרט חשוב מאד לייצר חיבור ויזואלי בין כלל האלמנטים בחלל כך העיצוב ייראה שלם ואחיד וישקף חשיבה מלאה עד הפרטים הקטנים. כך צריך להיראות העיצוב וכך צריך להיראות גם העסק שלכם. לסטודיו  T.Z.F ובראשו אדר’ טלי זרחיה פרומוביץ, יש את הידע המקצועי לתכנן לכם משרד שיטיס אתכם קדימה. בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר.

תגובות

טלי זרחיה פרומוביץ

אדריכלית