בתהליך..המתן בבקשה.

אמון בקשר / בלוג

הכנסה נוספת - למה עכשיו?

03/04/2017 15:20

 •                                                       הכנסה נוספת - למה עכשיו?

  "... אם רק היינו יכולים...", משפט שאני שומע כמוהו אין ספור פעמים כשאני יושב עם לקוחות.

  כשאני שואל מה הכוונה, "אם רק היה לנו כסף, היינו...", או אם רק היה לנו אומץ לעשות.....היינו עכשיו...".     מוכר למי מכם?

  אז בואו רגע נבין מה קורה לרוב האנשים כיום בארץ וגם בעולם.

  יותר ויותר מקצועות של בעלי מקצוע מוחלפים על ידי רובוטים כאלו ואחרים. מקומות עבודה אחרים מאפשרים שכר מינימום ויותר, אך בדרך כלל קיימת "תקרת - זכוכית" כלשהי, במיוחד לנשים.

  אנו חיים בעולם חומרי מאוד, עולם בו הפיתויים רבים, והרבה משקי הבית מוצאים עצמם יותר ויותר בהלוואות כאלו ואחרות, רק כדי להחזיר הלוואות קודמות, או לנסות לעמוד ב"ציפיות חברתיות", של מה ללבוש, איזה טלפון לרכוש ובאיזה רכב לנהוג.

  לאורך שנים רבות אני נמצא בדילמה איך ועם מה אני יכול לכוון להדריך אנשים ולעשות מסע אישי וגם עסקי ,        כדי להגיע לתוצאה שתאפר גם חיים אישיים ומשפחתיים טובים, נכונים ומאוזנים, ויחד עם זאת, איך לייצר לאט לאט תהליך, בו נוכל לייצר עוד כסף, במיוחד למי שמתחיל לשמוע את קולות גיל הפנסיה מעבר לעשור או שניים הקרובים.

  לאחרונה, בחיפוש ותהייה מה אני יכול לעשות נכון וללא סיכון רב לאנשים, מצאתי פתרון, שלדעתי הוא נכון, והיחס בין סיכוי לסיכון, גדול היחס של סיכוי בהרבה. ואסביר.

  לפני שאסביר, מבקש למי שהגיע עד כאן, עוד רגע סבלנות, ולקרוא עד הסוף.

  בעולם ישנם מעל 100,000 חברות שיווק רשתי!!, כן קראתם נכון. בארה"ב במיוחד וגם באירופה, רכישת מוצרים מחברת שיווק רשתי היא בסדר גודל של יותר מ-60% מסך רכישות הבית. כן, זה השוק.

  בארץ, יצא לתחום מקצועי זה שם לא טוב, ואפילו מאוד לא טוב. לא אכנס כאן להסבר, מי שיקרא עד הסוף ויבין אותי, יקבל הסבר מפורט.

  לאחר בדיקה שלי, מצאתי חברה וותיקה, 35 שנים בשוק. חברה אמריקאית שכל מוצריה מיוצרים במפעלים שלה, וראה איזה פלא, כל המוצרים מרכבים מצמחים!!. הקדימו  בזמנו את המאוחר.

  כשבדקתי מה המחוייבות מכל מי שמצטרף, ואיך אפשר להדריך אנשים ללא סיכון ורכישות גדולות של מוצרים, הוסבר לי בפשטות - אנחנו נגד רכישת מוצרים מאסיבית. ממש לא. אנחנו מזמינים כל אדם להצטרף ב505 ש"ח בלבד ולנסות אותנו.

  שאלתי מה כאן ה"בלוף", ומסתבר שאין. קיבלתי 40 שקיות שתייה, והדרכה מסיגל שהמליצה לי, הדרכה צמודה. מהר מאוד הבנתי שזה מה שחיפשתי, וכאן אני מצרף את הצעה שלי!!

  כאדם העובד ומדריך אנשים, ארגונים וזוגות, אני מזמין אותך להצטרף אלי בהקמת ארגון עבורך, תוך כדי עבודה אישית איתי. ניפגש כל שבוע בסקייפ, או אצלי. תקבלו שיעורי בית להתפתחות אישית ומטלות לפיתוח העסק. כל זה במשך 60-90 יום, כל עוד תרצו להמשיך להתפתח ולבנות לכם עסק.

  לאחר תקופה זו, אני מאמין שתרגישו טוב יותר ברמה האישית, ותתחילו לראות ולהבין מהו עסק בשיווק רשתי שעובד הגון, ישר, עם מוצרים המוכרים בעולם, כמוצרי עילית.

  אין כאן אמת חלקית, יש כאן הצעת אמת, של התמסרות שלי תמורת כסף שברובו אינו מגיע אלי, לבניית תהליך שלך איתי להתפתחות אישית וכלכלית, כל עוד תהיה מחוייבות שלך לתהליך. האם להוסיף בהמשך רכישה כזו או אחרת, נתון לשיקול דעתך בלבד!!!

  אז מה עושים? מדברים איתי בטלפון, או שולחים לי ווטס-אפ, עכשיו!! לתיאום שיחת הכרות: 0528-345453 איל 

  הכנס טקסט כאן

תגובות

איל שריג אמון בקשר

זוגי זה עסקי