בתהליך..המתן בבקשה.

פסיכותרפיה הוליסטית התפתחותית

מילות מפתח: פחדים , משבר , nlp , אקסס בארס , ריפוי , קינסיולוגיה , שינוי , מתח , טראומה , פרחי - באך

אודות העסק

כולנו רוצים להשיג מטרות חשובות ללבנו ומאמינים שהמטרות האלו יקפיצו אותנו למקומות יותר מתקדמים, מוצלחים ואפילו מאושרים…

הרבה פעמים, כדי להתקדם לכיוון המטרות האלו, זה דורש מאיתנו לעבור שינוי… ורוב הזמן אנחנו לא כל כך אוהבים להתחיל תהליך שינוי… כי התהליך הזה מביא אותנו למקום של אי נוחות או בעיקר אי וודאות… ואי וודאות, זה דבר מפחיד ! אף אחד לא לימד אותנו איך לעבור שינוי כמו שצריך.

לא משנה אם השינוי א...

קרא עוד...

שירותים

מפגש בודד דרך קינסיולוגיה בשילוב NLP
מרגע לידתנו, אנו חווים חוויות רצופות. טובות או רעות, קשות או קלות. החוויות האלו והרגשות הקשורים אליהן מעובדים על ידי מוחנו באופן קבוע. כל מה שאנו חווים נחרט בתאים שלנו, ומהווה את מה שנקראה "זיכרון תאי". הגוף שלנו זוכר הכל !

קינסיולוגיה היא גישה הוליסטית שלוקחת בחשבון את האדם כולו, כלומר, גופו, היבטים נפשיים, רגשיים ואנרגטיים. המטרה של קינסיולוגיה היא לזהות ולנטרל את מעוררי המתח החוסמים את זרימת האנרגיה.
מבחינה אטימולוגית, "מדע התנועה", מטרת הקינסיולוגיה הינה לעזור לשחרר את התנועה בכל המובנים, גם פיזית, גם מנטלית, ואפילו גם מעשית, ולאפשר להגיע לאיזון טוב יותר.

NLP, הוא ארגז של טכניקות מיועדות לשנוי דרך החשיבה, הגישה, וההתנהגויות שלנו (שהן רוב הזמן הפכו לאוטומט).

בזכות מחקרים על איך כל תפיסה, גישה, התנהגות, אמונה נוצרו במוחנו, שיטת ה-NLP השתמשה בהבנה זו, ופיתחה תהליכים המעתקים בדיוק את אופן היצירה הזאת (הטבעי), על מנת לגרום לשינוי להתרחש. הטכניקות האלו מיושמות באמצעות השפה (מילולית או לא מילולית), ועובדות על ועם התחושות והרגשות שלנו. כי הרגשות שלנו הם הביטוי של מהות הפנימית שלנו, של הזהות שלנו. יש להם תפקיד חשוב וחיוני בתהליכי שינוי משום שהם מאפשרים גישה לתת-המודע שלנו, וגורמים לשינוי להיכנס עמוק פנימה ואז להפוך אותו לבר קיימא. זה מאפיין את עוצמת הטכניקות האלו - השינוי מתרחש כבר אחרי מעת מפגשים ונמשך בזמן.
בתוך טיפול, אני משלבת עם כמה כלי בתוכם NLP
משתמשים בכלי ה-NLP כדי לחזק את ביטחון עצמי, לשפר את הדימוי עצמי, לשפר את התקשורת עם עצמנו או עם אחרים, לחזור לשליטה אחרי תקופה קשה, להחזיר טעם לחיים לאחר אבל או אבדן, לחזק יכולות ולהשיג מטרות חשובות (לרדת במשקל, למצוא בן זוג, למצוא עבודה, לפתוח עסק, ועוד), להשתחרר מפחדים, מפוביות או מטראומות, לשחרר מצב תקוע, וכו'.

הטיפול מתאימה לכל מי שרוצה לשפר את ביצועיו ורווחיו או ליזום שינוי. יכול להיות בהקשר - אישי, מקצועי, פיזי, פסיכולוגי, אמנותי, ספורטיבי, וכו '

זה יכול לעזור לכם, לדוגמה - לנטרל את המתח, לתעל את הרגשות למקומות המתאימים, לאזן ולעלות את האנרגיה, לנטרל טראומה, לזהות את המשאבים הפנימיים, להתמודד עם קשיים, לשפר את יכולת הביצוע, להקל על הלמידה בכל גיל.

לבחור בשינוי... לבחור בחיים... לתת תנועה לחיים !
קבלת פרטים
מפגש אישי בודד דרך פרחי באך
אלה הם תמציות טבעיות העשויות מפרחי בר ומי מעיין. לכל תמצית כוונה לשחזר את התופעה הטבעית של טל הבוקר. המים תחת הפעולה של השמש, חדורים באנרגיה של הפרח. ד"ר באך יצר 38 תמציות בסך הכל.

העיקרון של פרחי באך הוא לעזור לאדם להחזיר את האיזון שלו. החסרונות שלנו, הצדדים השליליים שלנו הם למעשה מגלים רגשות לא נעימים שגורמים לנו לצאת מאיזון. לדעת ד"ר אדוארד באך: כל תחושה "שלילית" היא פשוט חוסר האיזון של אותה התחושה החיובית.

אדוארד באך טען ששינויים במחשבות שלנו משקפים חוסר איזון בגוף שלנו ומאפיינים את מה שאנחנו צריכים לפני שהגוף מזהיר לנו, "הנפש חולה לפני הגוף. »

הפרחים של באך פונים לרגשות, למצבי רוח, להרגשות, או אפילו לטיפוסים אישיים שונים. הם פועלים בדרך רטט כדי להשיג את השיקום של איזון ראוי לכל אחד.

בזכות פרחי באך, אנחנו מחדשים ומחזקים את האיכויות שלנו,את היכולות והכישרונות, את הפתיחות ושמחת החיים, את הביטחון והשקט הפנימיים שלנו, שאנו לפעמים מאבדים.

המפגש כולל הכנת התמצית המתאימה.
קבלת פרטים
פגישת אבחון - מבלבול לבהירות
האם קורה לכם להרגיש בלבול, חוסר ודאות, אי נוחות, אי שקט בקשר נושא מסוים ?

זה יכול להיות בקשר למערכת יחסים עם ילדים, עם בן או בת הזוג, בקשר להחלטה שאתם לא מצליחים לקבל או שקיבלתם, אבל שגורמת לכם כל מיני שאלות, מחשבות ואי שקט, בקשר למערכת היחסים עם כסף, עם העסקים.
הבלבול הזה שמתבטא באופן שבו אנחנו מתנהלים, זה בסופו של דבר מה שמנהל אותנו !

אני מזמינה אתכם לפגישת אבחון איתי לגבי מה שמטריד אתכם, מה שמבלבל אתכם, מה שגורם לכם להרגיש אי נוחות, באמצעות כלי שנקרא קינסיולוגיה התפתחותית, שיאפשר לכם לגלות מה רמת המתח בקשר לנושא שמטריד אתכם, מה המוכנות שלכם להתגבר על זה, איפה המחסומים העיקרים, מה יכול לעזור לכם לקבל בהירות, על מה לשים דגש, איך כדאי לפעול - בנוסף לזה שתוך כדי האבחון הזה הרבה דברים יעלו למודעות, שזה כבר מוריד את המתח ומייצר הבנה ובהירות. אתם גם תצאו עם הכוונה, וטיפים לשימוש בבית.

אתם באמת תופתעו לגלות כמה ידע יש לגוף שלכם, הרבה מעבר למה שאתם מסתמכים לשכל שלכם !
קבלת פרטים

כל השירותים (10)

חוות דעת

גלית כפיר

הרצאה מעניינת, אסטל מדייקת במינוחים ומסבירה בבהירות את התהלכים העוברים עלינו. מומלץ!
קרא עוד...

קרן ס

הרצאה מעניינת מאוד. המרצה עברה על עקרונות חשובים מאוד לבניית חיים איכותיים.דברים שאני מאימה בהם.היא הביאה הסתכלות אחרת על חיים מלאי חופש וחיות. ומומלץ
קרא עוד...

סרטונים


מה אפשר לעשות שמרגישים חוסר יכולת, בלבול או בלאק אוט.

שמי אסטל מור יוסף. אני קינסיולוגית התפתחותית ומאסטר NLP

אני משתפת אתכם טיפים מארגז הכלים שלי, להקל על כל מיני קשיים של החיים של יום יום.
כדאי לעשות את ה"תנועות" האלה כמה ימים רצופים כדי להרגיש הקלה.

תהנו ותשתפו למי שאתם חושבים שזה יעזור !

כדי לקבל עוד טיפים, תעקבו אחריי ביוטיוב https://www.youtube.com/channel/UClG_A5CaOcZcSw5ND9poWSA

או בדף פייסבוק העסקי שלי https://www.facebook.com/Estelle.Morioussef.e.Motion/

בלוג

למי את/ה נאמן/נה ? למי את/ה נאמן/נה ?

למי את/ה נאמן/נה ?לאמא שלך, אבא, סבא, סבתא, אח, ילד, בן / בת זוג, בוס, לעבודה, לך מלפני 20 שנה, לתפקיד שנתנו לך בילדותך, או שהוענק לעצמך על ידיך לפני ...
קרא עוד...

איך להניע את עצמכם עם כבלים ?! איך להניע את עצמכם עם כבלים ?!

הערב הזה, הלכתי להופעה... ולא מצאתי מקום חניה.הסתובבתי והסתובבתי, שוב ושוב ...אני, שבדרך כלל אין לי בעיה בעניין זה ...חשבתי באמת לוותר,ולחזור הביתה.כב...
קרא עוד...

מה קורה בפגישה איתי. מה קורה בפגישה איתי.

כמה מכם עוקבים אחרי הפוסטים שלי, ורואים מילים כמו "מלווה ומקצרת תהליכי שינוי", קינסיולוגיה, NLP, "להרגיש טוב בראש, בלב ובגוף", ולא בהכרח מבינים מי אני...
קרא עוד...

לקפוץ למים לקפוץ למים

עד כמה רחוק שאני זוכרת, היינו מבלים עם כל המשפחה את חופשת הקיץ ליד הים. אמי הייתה דואגת מאוד בטבע שלה, במיוחד במה שהיה יכול לקרות לנו, הבנות שלה (כמו ...
קרא עוד...

מה זה אומר לחצות גבולות מה זה אומר לחצות גבולות

#גבולותמה זה אומר לחצות גבולות ?על אילו גבולות מדברים ?לאילו שקבענו לעצמנו ? לאילו שקבעו לנו ההורים, המורים, החברה, הדת, וכו" ?האם לעבור גבול זה לשחרר...
קרא עוד...

אני סולחת... ומבקשת סליחה... אני סולחת... ומבקשת סליחה...

אני סולחת ... לכל אלה שפגעו בי או גרמו לי לסבול בכל דרך שהיא,לילדיי, שלא מקשיבים לי תמיד כפי שהייתי רוצה,לבעלי, שלא תמיד מבין אותי במילה אחת,לאחותי, ש...
קרא עוד...

שאלות ותשובות

אסטל מור יוסף -  להרגיש טוב בראש בלב בגוף לאיזה סוג של בעיות את יכולה לעזור ?

מגוון רחב של בעיות ! אתן דוגמאות :

- חוסר בטחון עצמי או דימוי עצמי נמוך,
- מתח גבוה,
- עייפות וחוסר אנרגיה,
- פחדים או פוביות ( מטוס, מעלית, גובה, כל...
קרא עוד...

אסטל מור יוסף -  להרגיש טוב בראש בלב בגוף מה זה NLP ? הכי קצר שאפשר.

זאת שיטה ממוקדת מטרה.
הכוונה שלה היא "לשנות/לעדכן" תכניות אוטומטיות במוח כדי לקבל תפיסה חדשה, גישה חדשה, שיגרמו להתנהגות או הרגל חדשים, לזמינות כוחות...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אסטל מור יוסף -.. להרגיש טוב בראש...

תהליכי שינוי בקינסיולוגיה -...