בתהליך..המתן בבקשה.

מסרים ממותגים בעציצים / בלוג

עציץ אלוורה חשוב בכל בית, לריפוי טבעי של כוויות, עקיצות, פצעים, דלקות, פטריות וגירויים בעור.

19/09/2012 09:12

 • עציץ אלוורה חשוב בכל בית, לריפוי טבעי של כוויות, עקיצות, פצעים, דלקות, פטריות וגירויים בעור.

  צמח האלוורה, צמח מרפא טבעי מעולה לפגעים ומחלות, משמש לטיפול חיצוני לריפוי פצעים, כוויות, עקיצות, דלקות וזיהומים על העור. צמח האלוורה קל מאוד לגדל בעציץ ליד החלון או במרפסת, חשוב שיהיה בכל בית לשימוש מידי בעת הצורך. צמח אלוורה משמש כצמח מרפא שכיח ביותר כבר אלפי
  שנים.

  צמח מרפא מצוין לריפוי פגעי עור שונים כמו מעיכות, פציעות, עקיצות, כוויות וגירויים בעור. אלוורה יכול לעזור גם במקרים של דלקות ופטריות.
  הז'ל של אלוורה מכיל חומרים שונים, לניקוי וחיטוי טבעי, אנטי דלקתי, אנטי ספסטי וקוטלי פטריות, עוזר לקרישת הדם, בז'ל של האלוורה יש גם חומרים שמשככים כאבים ומזרזים את תהליך החלמה וחידוש התאים.

  צמח האלוורה הוא אחד הזנים של צמח האלוי, ישנם מאות רבות של זנים מצמחים קטנים ועד לעצים במרביתם יש את החומרים המועילים לריפוי. הידוע ביותר הוא הזן אלוורה שיש לו עלה גדול יחסית עם הרבה ג'ל שמכיל את החומרים השונים שעוזרים בריפוי פגעים ומחלות שונות.

  צמח האלוורה מאוד עמיד, חסכוני במים, ושורד הרבה שנים. קל מאוד לגידול, גם בעציץ קטן יחסית כעציץ על אדן החלון מקום מואר עם שמש או במרפסת. השקיה אחת לשבועיים שלושה עד לרוויה. מצוין כשיח בגינה או בעציץ בגינות גג, צורך מעט מים פורח בצהוב זמן רב. ניתן לשימוש מידי.

  מומלץ לקחת קטע מעלה צמח אלוורה מחלקים לשניים ומורחים את הג'ל על מקום הפגוע .הג'ל יקל וירגיע את הכאב, יקריש את הדם ויעזור לריפוי הפגע.


  לצמח אלוורה שימושים רבים נוספים לשימוש פנימי לריפוי לתזונה ועוד, מאחר ואין לי הכשרה רפואית אין אני נותן המלצות, יש הרבה פרסומים בנושא וניתן להיעזר בהם.

  עציץ מעוצב של אלוורה רעיון מעולה למתנות, עציץ אלוורה ממותג, מתנות לקידום מכירות, מתנות שימושיות לבית ולמשרד

  ייעוץ הדרכה ושירות מכל הלב..

  ישראל רף
  מחקר פיתוח וגידול צמחים מיוחדים חסכוניים במים.
  בונסאי, עצים ננסיים, צמח הבריאות סנסיווריה, אלוורה, סוקולנטים וקקטוסים.
  מייסד קבוצת רף משתלות.
  ייצור ושיווק סיטונאי של צמחיה חסכונית במים מתמחים במיוחד ב עציצים מעוצבים למתנות


  צמח אלוורה למתנות יש אפשרות למיתוג העציץ

תגובות

ישראל רף מסרים ממותגים בעציצים

עציצים ממותגים למתנות ולאיר...