בתהליך..המתן בבקשה.

VideoIt הפקות מדיה ואנימציה

מילות מפתח: סרטי תדמית אנימציה , סרט גיוס משקיעים , צילום ווידאו , סרטי הדרכה , סרטי תדמית , עריכת וידיאו , סרטי אנימציה לעסקים , סרטי וידאו , סרט אירוע חברה , סרטי תדמית ושיווק

אודות העסק

VideoIt מציע חדשנות ויצירתיות בתחום יצירת סרטי תדמית לעסקים קטנים/בינוניים, קליפים לאירועים משפחתיים, סרטי טיולים ועוד ועוד... לא אנוח ולא אשקוט עד שהסרט שלכם יהיה בדיוק כמו שאתם רוצים אותו.

אם אתם רוצים סרט חכם ומצחיק לאירוע שלכם ,לשווק את העסק שלכם באמצעות סירטון או שחזרתם מחו"ל עם המון תמונות וקטעי וידאו, אשמח ליצור עבורכם סרט שמתאים לכם ובמסגרת התקציב שלכם.

שירותים

סרטי תדמית
לבעלי עסקים,ארגונים וחברות. השירות כולל פגישת אפיון והבנת צרכים, בניית קונספט וצילום ועריכה של סרט תדמית אפקטיבי - כזה שיגרום למוצר/שירות שלכם לבלוט, למסרים שלכם להיות ברורים, ובשורה התחתונה לייצר לכם עוד לקוחות.
קבלת פרטים
סרטים לאירועי חברה
עבור מחלקות משאבי אנוש בארגונים - סרטים המותאמים להקרנה בעת אירועים מיוחדים כגון טקסי עובדים מצטיינים, ערבי הוקרה, ימי כיף ועוד. השירות כולל פגישת אפיון ובירור צרכים, בניית קונספט וצילום ועריכת וידאו.
אשמח לייצר עבורכם את הסרט שיעזור לכם להפיק אירוע חברה מוצלח.
קבלת פרטים
סרטי משפחה ופנאי
מצלמים המון תמונות וסרטונים קצרים בטיולים ואף פעם לא עושים עם זה כלום? הילדים מצולמים מכל זוית, והתמונות מצטברות להן במחשב ? אשמח לקבל את החומרים הללו ולערוך עבורכם סרטון מיוחד שיגרום לכם להיזכר בחוויות ולחיות אותן מחדש.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

גיא  אנטו גיא אנטו

לאחר שראיתי את העבודה הנהדרת של ניר והתרשמתי ממקצועיותו ואמינותו, שמחתי להפנות לקוחה בידיעה שהוא ייתן את המענה המדויק ביותר עבורה! אין ספק שניר נותן ש...
קרא עוד...

עופר  גורן עופר גורן

ניר אדם מקצועי ויסודי הצליח לפשט את הרעיון המורכב של מ.ל.ך בזריזות מעל למצופה , במחיר הוגן ממליץ מאוד
קרא עוד...

לכל העדכונים

ניר טשיליבי - הפקות מדיה ואנימציה

הפקות מדיה ואנימציה