בתהליך..המתן בבקשה.

פשוט - נגרות חכמה / בלוג

איך לבחור נגר?

22/05/2011 10:23


 •                    


       נגרות
  היא חלק מחיי היום יום שלנו. עבודות הנגרות נמצאות בכול מקום מהמטבח והסלון, חדרי השינה,  חדרי ההורים, חדרי השינה. ומהשולחן המשרדי , דלפקיכניסה , מדפים, ומגירות.  וכדי שיהיה לנו נוח ויפה כדי שנמצא את הפתרונות הטובים ביותר בשבילינו.     אנחנו בונים בית חדש וצריך לרהט אותו מ"אלף ועד תף" ארונות,מטבח מודרני \כפרי, אמבטיה  מעוצבת, סלון מהיכן מתחילים?
  האם לקנות הכול מוכן או לגשת לחברות המובילות ואולי בכלל ללכת לנגר  פרטי שיבצע עבורנו את מה שאנחנו רוצים ואוהבים. במידה והחלטנו ללכת על נגר פרטי עלינו לבדוק קודם  איזה עבודות הוא ביצע? האם יש עליו המלצות? האם הוא עומד בלוח הזמנים? באיזה סוגי חומרים הכי  כדאי ?  .  דבר ראשון צריך למצוא נגרים פוטנציאלים:  הכי טוב אם קיבלתם המלצות מחברים\מכרים שאתם סומכים עליהם ,לגבי איכותו של נגר מסוים, כמובן  שאין זה מבטיח, שתתחברו לאותו נגר, ולעבודות נגרות שעשה, אבל מומלץ לשקול זאת בחיוב, המלצות  מחברים או מכרים על איכות העבודה של נגר יכולה להוות אינדיקציה טובה מאוד למקצועיותו.

   
  אם אין לכם המלצות מחברים - מצאו מספר נגרים שנראים לכם - אפשר באינטרנט -
  , כיום ניתן למצוא ב  אינטרנט אתרים רבים של נגרים בהם תוכלו להתרשם מתיק העבודות, מידת הניסיון ולקוחות איתם הם  עובדים.


  הסתכלו באתר או בקטלוג של עבודות נגרות שלהם וצרו איתם קשר
  .  אל תזלזלו בטביעת העין שלכם , גם אם אתם לא מבינים בנגרות הרי באנשים אתם מבינים.  אם נראה לכם היפגשו איתם, מקום טוב הוא בסדנת העבודה שלהם. כך תוכלו לראות היכן הם עובדים,  ולקבל תחושה מדויקת יותר לגביהם.. ולרוב יהיו להם גם עבודות בסדנא שתוכלו להתרשם מהם.  לאחר שצמצמתם את רשימת הנגרים האפשריים, אפשר לראות עבודות קודמות שלהם. ולשמוע מה ה  לקוחות אומרים. זה המדד הכי טוב . כי אתם רואים רהיט שנימצא בשימוש יום יומי ולאורך זמן וכולל חוות  דעת של הלקוחות שהזמינו ומשתמשים. 
  תשאלו על שרות ,על עמידה בזמנים ואיכות העבודה.  תבקשו ותקבלו הצעת מחיר מפורטת וכתובה הכוללת את הפרטים הנדרשים :איזה חומרים, איזה פרזול,  עלות.  ואם משהו לא ברור לדרוש תשובה. לכול "קרניז" יש גם הסבר בעברית.  ואם אפשר הדמיה ( כיום ברוב הנגריות זה חלק מהסטנדרט)- כי תמונה שווה 1000 מילים.  בדקו את הצעת המחיר של הנגר האם היא מתאימה לכם ולצרכים שלכם,

  דאגו להשוות מחירים עם נגרים נוספים כדי לקבל החלטה מושכלת.אבל חשוב מאוד לבדוק שזה אותו  מפרט .   זכרו שאתם לא בונים כול שנה מטבח ולא מחליפים ארונות כול חודש . ביצוע עבודות כאלה נעשות פעם ב  10 שנים או יותר כך שהבחירה שלכם מאוד משמעותית ותלווה אותכם לאורך זמן. חשוב שתבחרו נגר  שאתם מרגישים נוח איתו ,ומעריכים את העבודה שלו .ושאתם אוהבים ומרוצים מן המראה ומן הפרקטיות  של המוצרים שהזמנתם.
  וזכרו שעבודת נגרות מעט יקרה, תהיה לרוב טובה ואיכותית יותר, ותעלה פחות  בטווח הארוך.  בהצלחה!


   


   


   


   


       


       


          


              תגובות

אורית שטרן. פשוט - נגרות חכמה

מתמחים בנגרות לבניה פרטית

עסקים מומלצים בתחום

רון בדר - נגר ותיקונים כללים בבית רון בדר - נגר ותיקונים כללים בבית
רון בדר "נ.ב.ר " - כני ציור 054-5686601 נגרות ותיקונים כללים בבית-תיקוני נגרות.