בתהליך..המתן בבקשה.

להצליח בחיוך / בלוג

מילה אחת שווה אלף תמונות . ככה תכתבו את עצמכם נכון

13/07/2019 00:04

 • את שוב מתיישבת מול הפייסבוק,
  הוא שואל אותך : "על מה את חושבת?" 
  את שולחת לו מבטים חזרה:"על מה אני חושבת? בעיקר על מה לכתוב?"
  את כותבת ומוחקת, ושוב מנסה ... לוגמת שלוק נוסף מהקפה , מחפשת השראה , יש לך כל כך הרבה מה להגיד אבל אכשהו מול הפייסבוק את לא מוצאת את המילים .. 
  כשאת סוף סוף מצליחה לשרבב כמה משפטים את די מרוצה . משגרת את מילותיך לעולם ומחכה.
  ממשיכה בעינייני היום העמוס שלך אבל בעיקר מקווה לקבל תגובות מחבריך הוירטואלים אי שם במרחבי הרשת.. את מופתעת לגלות שגם הפעם לא סחפת  צונאמי של חברים נלהבים , אין לך באמת הסבר למה, אבל את יודעת שלדבר פייסבוקית שוטפת את עדיין לא יודעת וכדאי שתלמדי מהר מאוד.

  אם הסיטואציה הזו מוכרת גם לך כדאי שתציצי בטיפים הבאים ותגלי איך לכתוב את חלומותיך בפייסבוק היא משימה לגמרי אפשרית :

  1. האמת העירומה : מסר עובר , רק  אם הוא אותנטי . תתחברי למילים , תכתבי מתוך עצמך, ואל תהיי מונעת מפחדים מיותרים .
  2.  תפרטי על המיתר הנכון: כשאת מחליטה לכתוב פוסט, את מחליטה בעצם להיחשף, אל תהססי לגעת ולרגש , פייסבוק היא רשת חברתית וככזאת, יש לה כללי משחק , על מנת להצליח,  עליך לשחק נכון ולהסכים להכניס לחייך  ולו מעט מהם, גם את הקוראים שלך.  כשתדעי לגעת בנקודה הנכונה אצלם בלב- תדעי שצברת לך עוד עוקבים היום שהם כמובן הלקוחות של מחר.

  3.לתת זה לקבל : כשאת כותבת, תחשבי איזה ערך מוסף תרצי לתת לקוראים שלך? מה את יכולה לתרום להם? כיצד הפוסט שלך  יעשיר אותם ויחדש להם . לפני שאת מוכרת להם - תעניקי מעצמך. הם יגמלו לך על כך מהר משחשבת.
  4.השראה מעוררת השראה : כשאת לא מצליחה למצוא על מה לכתוב , תחפשי השראה -  ציירי על דף שמש אסוציאציות ותכתבי שם את כל מה שקופץ לך לראש בהקשר של המוצר\השירות שלך , מתוך שלל האפשרויות שימלאו את הדף , תבחרי אחת ,היא תהיה הנושא של הפוסט , ומשם את כבר בכיון הנכון בדרך אל האושר- פוסט מוצלח:-) 

  כשתתאמני  הרבה,  תאמיני תמיד ותאהבי את עצמך בלי תנאים - הכתיבה שלך תשתפר , תכבוש לבבות ותגרוף מבול של לייקים ותגובות הרבה יותר מהר משנדמה לך .
  בהצלחה!
  שלך, 
  נעמה דנינו. יזמית כותבת תוכן  ומשווקת דיגיטלית . 
  הפוסט מנוסח מלשון נקבה א
  ך פונה לנשים ולגברים כאחד. 

תגובות

נעמה דנינו

שיווק דיגיטלי וכתיבת תוכן

עסקים מומלצים בתחום