בתהליך..המתן בבקשה.

להצליח בחיוך / בלוג

חמישה כללי אצבע שאת חייבת לזכור לפני שאת מתחילה לכתוב

21/07/2019 11:32

 • חמישה כללי אצבע  שאת חייבת לזכור לפני שאת מתחילה לכתוב

  1. הלב תמיד מנצח :  
  תשאירי את הראש לשאר עיניני העסק שלך, אבל לכתיבה? תנתקי אותו , תאפשרי לללב להוביל אותך, ולמילים לשרטט עבורך את הדרך.  אל תחשבי על כל מילה , פשוט תניחי אותה בעדינות על הדף, ותני לה להיות שם, היא תוביל אותך למילה הבאה ולאט לאט בלי שתשימי לב יהיה לך פוסט שלם עוצמתי חזק ומוכר.

  2. פשוט תכתבי: לשבת מול דף ריק הרבה זמן , יכול להיות מאוד מתסכל , מפיל אנרגיות ומייאש, בשביל לכתוב טוב את צריכה את עצמך טעונה ולא מרוקנת. את חייבת להעביר את התשוקה שלך למקצוע שבו את עוסקת – החוצה . למי שקורא אותך. ולכן פשוט תכתבי. המטרה הראשונית שלך זה למלא דף במלל לא בטוח  שתשתמשי בכולו, אבל בטוח שהוא יפתח לך את הראש ויסלול עבורך את הדרך למאמר\פוסט שתרגישי שלמה איתו וישקף את המסר שיחפשת להעביר החוצה.

  3.צורך:
  כשאת מוכרת שירות או מוצר מסוים, את מוכרת קודם כל את הצורך שעומד מאחוריו. כשאת מצליחה לקלוע לצורך אמיתי של הלקוח , תדעי שפיצחת את השיטה.
  לפני הכתיבה עצמה , תבררי מול עצמך : על איזה צורך עונה המוצר שאני רוצה למכור ?  למי הוא מתאים? מי הקהל יעד שלך? כשיהיו לך תשובות ברורות מול עצמך תרשמי אותן על דף ותתלי בחדר עבודה שלך ממש מול העיניים. כל פעם, רגע לפני שאת מתחילה לכתוב, תזכרי בצורך , תזכרי באנשים שאליהם את מכוונת , כך תלמדי לדייק ולזקק את המסר שלך ולשלוח אותו לעולם דרך המילים הכי נכונות עבורו.

  4.תהיי שמחה
     קיבלת שני לייקים לפוסט שלך? וואו ! תעופי על עצמך. תשמחי על הישגים קטנים ותתרגשי מהם. תפרגני ותעופי על עצמך גם אם הפוסט שלך לא הפך לויראלי וסחף אלפי תגובות. ככל שתחגגי את ההישגים הקטנים בדרך , כך תצברי יותר אומץ וניסיון , תכתבי יותר, ותשתפרי כל פעם עוד קצת – עד שתגיעי אל היעד.

  5.תרקדי כאילו אף אחד לא רואה :
    וגם תכתבי כאילו אף אחד לא קורא. תאפשרי גם לכשלונות לעזור לך לחתור להצלחה, כשאת כותבת , תחשבי על עצמך ולא על מה יגידו. תסכימי להתמודד עם תגובות לא מפרגנות. תזכרי תמיד שהמעז-מנצח. תעזי, תאמיני בעצמך , תני לכתיבה שלך לזרום, את עוד תנצחי.

  זהו. רק חמישה כללים ואת שם.
  לפני שאת מתחילה לכתוב, תוודאי שסימנתי וי על כל הסעיפים ושלא שכחת אף אחד בדרך.
  תכתבי מתוך אהבה
  ותקבלי אותה אליך בחזרה.

  שלך,
  נעמה דנינו
  כתיבת תוכן ושיווק דיגיטלי שעובד בשבילךתגובות

נעמה דנינו

שיווק דיגיטלי וכתיבת תוכן

עסקים מומלצים בתחום