בתהליך..המתן בבקשה.

להצליח בחיוך / בלוג

האינסגרם- חברו הטוב ביותר של האדם

09/09/2019 13:05

 • תחילת דצמבר התעוררתי מנומנמת מהרגיל , גילי המופקע קפץ עליי , בישר לי שיש שחקן חדש בשכונת השיווק המקומית.
  למרות שאני שועלת שיווק מנוסה במיוחד, משהו בשחקן החדש הזה די הרחיק אותי בהתחלה, הרגיש לי לא שייך אליי, מן טריטוריה של דור אחר, ואני? אני כבר מדברת פייסבוקית שוטפת, למה לי ללמוד שפה חדשה ולא מוכרת?
  אבל, הוא, שחקן עקשן שכמותו, פגש אותי שוב ושוב כל פעם מחדש, מספר לי, כמה הוא חשוב וכמה כדאי לנסות להכיר אותו קצת יותר מקרוב.

  עברו כמה חודשים, היו בינינו עימותים חזיתיים ולא מעט חוסר הסכמות אבל בסופו של דבר, אני חייבת הודות, התאהבתי.  לאט ובזהירות  האינסטגרם הפך להיות חלק פעיל ובלתי נפרד מהפרופיל השיווקי שלי:

  הדרך הויזואלית שבה אפשר להציג את העסק שלי מזמינה עוד ועוד עוקבים - יחד איתם גם לקוחות מרוצים
  שיתוף המידע הוא קל ואינטואיטיבי
  מס האנשים שאפשר להגיע אליהם הוא בלתי נגמר 

  אז, אם גם את מפחדת מהאינסטגרם, נמנעת מלהפוך אותו לכלי שיווקי כדוגמת הפייסבוק הישן והטוב,  כדאי שתזכרי, העולם השיווקי מתקדם כל הזמן, שום תירוץ לא יעזור, את פשוט תהיי חייבת להתקדם יחד איתו. לדעת לחלק את הזמן שיווק שלך בשלל אפשרויות הקיימות בשוק, לבנות לעצמך תדמית של עסק חדשני וכמובן לפתוח את עצמך לקהל יעד חדש, שחלקו, בדיוק כמוך עושה את צעדיו הראשונים באינסטגרם.
  אל תוותרי על החשיפה הענקית ומצוינת שהוא מאפשר לך  ללא עלות .

  מחר בבוקר, עם הקפה הראשון, רצוי שיהיה חם ומפנק,  אני מציעה לך להתחיל ללמוד לדבר אינסטגרמית, כמו כל דבר, בהתחלה זה כואב, אבל אחר כך יוצא החוצה וכולם שמחים. בעיקר את ושלל הלקוחות החדשים שיוקסמו מכל מה שלעסק שלך יש להציע. 

  שלכם, 
  נעמה דנינו
  כותבת תוכן ומתמחה בשיווק דיגיטלי ברשת החברתית .
  **מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד אך  מיועד לנשים וגברים כאחד.


תגובות

נעמה דנינו

שיווק דיגיטלי וכתיבת תוכן

עסקים מומלצים בתחום