בתהליך..המתן בבקשה.

פרץ מהנדסים / שירותים

איתור נזילות ורטיבות (מצלמה טרמית)

איתור נזילות בדירה או בבנין מגורים הוא לא פשוט כלל מכיוון שרוב הבתים המשותפים הם דיי ישנים והתשתיות שלהם מאוד בלויות. בעבר אותרו נזילות מים ע"י ניסוי ותהייה בהתאם לממצאי הרטיבות שנראו לעין על גביי הקיר שניזוק או הרצפה הרטובה .

כיום, בעזרת ציוד צילום תרמי מתקדם, ניתן לאתר את מקור הכשל בצורה מדויקת וברמת וודאות גבוהה ביותר.

עניין ההסמכה של בעל מקצוע אמין במקרים אלו הוא חשוב ביותר !

יש להבין כי איתור נזילות על ידי בעל מקצוע איכותי ובקיא בטכנולוגיה מתקדמת,יהפוך שיפוץ ארוך ויקר לתיקון קטן, מהיר וזול בשלוודאות מקור דליפת המים. אם בעבר נאלצנו להרים שורת מרצפות או לשבור פתח גדולבקיר לצורך גילוי נזילות מים בבית, היום פעולת איתור הנזילות מתבצעת תוך מספר דקות ע"יצילום תרמי וללא צורך בגרימת כל נזק למבנה.

סריקות תרמיות לאיתור נזילות בצנרת מים וביוב ולאיתור רטיבות במערכות איטום ניתן לבצע בעזרת אמצעים שונים.

קיים מכשור אלקטרוני משוכלל ואיכותי המאפשר בדיקה תרמוגרפית עם מצלמת אינפרא אדום, למשל. זוהי מצלמה עם סיב אופטי המשדר למוניטור לבדיקת מערכות ביוב ומרזבים. טכנולוגיה זו מתרגמת אותות חום לאותות וידאו. המדובר בכלי הנראה כמו מצלמת וידאו אלה שבמקום צילום תמונה הוא "מצלם" אותות חום, ובכך בעצם לפי שינויים בטמפרטורה הוא מזהה נזילות.

קיים גם מכשיר איתור נזילות בעומקים על ידי קורולטור. קיימת טכנולוגיה נוספת לאיתור נזילות ותשתיות והיא מכשיר שמע אולטרא סאונד. זוהי טכנולוגיה העובדת על העיקרון של שליחת אותות סאונד וחזרתם למכשיר

ובכך מצליח המכשיר למפות את תשתיות של אותו מבנה שאותו בודקים. טכנולוגיה זו עוזרת גם באיתור נזילות מכיוון שלאחר גילוי הנזילה משתמש בעל המקצוע במכשיר זה בכדי לדעת היכן הוא יכול לקדוח והיכן לא.

טכנולוגיות שכאלו חוסכות כסף רב לא רק לבעל המקצוע אלה גם ללקוח .

מה עוד חשוב לדעת בבואנו לאתר נזילות ? שאיש המקצוע הוא אמין ! את נושא האמינות ניתן לבדוק על פי אחריות בעל המקצוע על עבודת איתור הנזילות ותיקונם. לאיש מקצוע אמין ומקצועי לא תהיה בעיה לתת אחריות על עבודתו.

חברת פרץ מהנדסים בעלת היכולת לתת מענה לליקוי רטיבות ולנזקי אינסטלציה גם לדירות חדשות וגם ליד שניה

שחר פרץ - פרץ מהנדסים

פיקוח בניה ,ביקורת מבנים