בתהליך..המתן בבקשה.

רות לן -הכח לשנות - נומרולוגיה שמושית טיפול בקלפי השלכה וגשטאלט / בלוג

המורה שלי. רות לן. כמה אהבתי אותה. היא זכורה לי כאחת שאהבה אותי, הבינה אותי והאמינה בי! שמור לרות לן מקום חם בליבי מאז שניפגשנו ואני ילדה רכה בשנים.

20/08/2012 13:20

 • ההפתעה שהכינו לי ילדיי, בארוע מסיבת יום הולדתי שבעים. מפגש עם הזמרת המוכשרת, פזית נוני,שהייתי המחנכת שלה בכתות ג' ד' ה', באילת.
  וכך תלמידתי כותבת.:

  פגשתי את המורה שלי אחרי כימעט 40 שנה !!!!! היה מיוחד ומרגש :-)
  מאת Pazit פזית Nuni נוני בתאריך יום ראשון 12 אוגוסט 2012 בשעה 18:51 •
  אם מישהו מהקוראים פה מזהה עוד אנשים מהילדות שהיו איתי ולמדו עם רות לן ספרו להם? ועזרו לי תייג אותם ?


  זו הייתה הפתעה -
  היא לא ידעה שאני מגיעה....היה ממש קשה לשבת בצד ולא לגשת אליה ולחבק!...

  לא הייתי מזהה אותה לו עברה לידי ברחוב. כמובן שאם היינו מתעקבות אחת מול השנייה לעוד מבט או שניים...היה נופל האסימון.המורה שלי. רות לן. כמה אהבתי אותה. היא זכורה לי כאחת שאהבה אותי, הבינה אותי והאמינה בי! כן....ולא זכורים לי הרבה מורים מהגיל הזה... ואולי לא בגלל
  שהם לא היו טובים. אולי פשוט כי יש לי זיכרון דפוק חח.... בכל מקרה שמור לרות לן מקום חם בליבי מאז שניפגשנו ואני ילדה רכה בשנים. כיתה ב' ג' ד' לדברייה...אז אייך קרה שניפגשנו שוב?
  זה לא היה מקרי.

  האדם המקסים שרקח את הכל היה לא אחר מאשר - רונן לן רידר - הבן שלה כמובן...שגדל איתי באילת ושאיתו אני בקשר פה לדעתי כבר הרבה זמן. דרך דורית זיני המלאכית, שקישרה בינינו. רונן היום הוא מעבד מוסיקלי מאוד מוכשר!

  הקיצר יום שני של אותו שבוע הודעה בפייס.. מרונן.
  סתם רעיון מטורף.. בשישי הקרוב ב20:00 בחוות התבלינים תתקיים מסיבת יומולדת 70 למורתך המיתולוגית רות לן. הקונספט- "שירים שרותי אוהבת במיוחד.." בהובלת הרכב נגנים מהטובים שיש. בא לך לעשות לה הפתעה? ואולי אפילו לשיר לה שיר ו\או דואט איתי ?"

  עברה לי צמרמורת ולא חשבתי פעמיים . ישר אמרתי בטח! רק שלא בטוחה שאצליח לשיר מרוב התרגשות...

  רק אחרי כמה זמן התחלתי לחשוב אוי...יש הצגה של "מי שם" אני רוצה ללכת... רגע ואיפה זה בכלל...
  תוך כדי דיבור עם עצמי, שיתוף עם עידן (אישי לחיים) החלטתי שזה הדבר שאני רוצה לעשות. כמה פעמים בחיים יוצא להפתיע מורה שאהבת ?

  כך קרה שכבר יומיים אחרי רונן קפץ אלי. עולה בחור LOOKING GOOD גם אותו לא הייתי מזהה...


  עכשיו איפה ההפתעה אתם יודעים? בבית לחם הגלילית! מקום מדהים ביופיו אך רחווווווווווווווווווווווק מהמרכז. לא הרתיע אותי. הייתי מוכנה להכל. כי החלטתי.

  שישי 10 לאוגוסט בשעה 17:30 מגיע עידו בעלה של רויטל היפה והאסרטיבית (בתה של רות גם כן)עצירה בכפר סבא. שם אספנו את רויטל והילדים המקסימים שלהם והמשכנו לחוות התבלינים בבית לחם הגלילית .

  הנסיעה היתה מדליקה. צחוקים דיבורים, מוסיקה טובה. (הדג נחש) בחירה של הילדים!
  הגענו די זריז. הכרתי את הנגנים. תומר , עמירם ומורן. פגשתי גם את רועי (בנה הנוסף של רות) אחותה עירית ועוד..באלאנס קצרצר והיידה, הכלה צריכה להגיע. הייתי ממש סקרנית לפגוש אותה. כבר בדרך נודע לי שהיא עוסקת בנומרולוגיה ובקריאה בקלפים... רוחנית . קולטים ? !המורה
  שלי לתנ"ך...המחנכת שלי מכיתה ב' שאז נראתה קצת הרבה מרובעת... עכשיו רוחנית ?? זה היה מסקרן.

  ואכן לא חלף זמן והגברת נכנסה. ואני רואה אישה יפייפיה. שמנמנה כמו אז אבל הרבה יותר נשית.מטופחת. שיער עד הכתפיים. משקפי ראיה אדומים אופנתיים ושימלה שחורה עם עיטורים של טורקיז. מוחצנת משהו....מוחצנת בעדין... אבל ממש לא רות שזכרתי.. מדהים איך שאנשים משתנים.אהבתי
  את מה שראיתי.
  רציתי לגשת אך ידעתי שאני בתפקיד.קיבלתי הוראות ברורות מרונן לא להחשף :-)
  עכשיו היא מתחבקת ויוצאת ובאה..ואני יושבת וכל פעם שהיא מגיעה לסביבה שלי אני מסתובבת כי רונן ממש רצה שהיא לא תדע שאני פה עד שניה לפני שאעלה לשיר את "בואי לאילת" יחד איתו.טוב . אוכל טוב היה... התחלנו להריץ קטעים בטח היא לא תזהה "מי את? מי? לא זוכרת ...
  כל מי כאלה חח..."

  אחרי שירה בציבור שרונן העביר בכישרון רב. הגיע הרגע ...הכל נעצר פתאום..אף אחד לא הבין ממש למה. קמתי. לקחתי איתי את האלבום שלי שם כמובן כתבתי לה מראש הקדשה מלב של ילדה אישה...
  עמדתי מולה וחייכתי. היא חייכה
  אמרתי "מזל טוב" והגשתי לה את האלבום.היא אמרה "תודה" לא כל כך מבינה מה אני רוצה ממנה....והעיפה מבט על האלבום.

  חלפה עוד שנייה של מבט בעיניים ואז בעיניים ופה פעור היא אמרה כלא מאמינה "פזית?" קמה ונתנה לי כזה חיבוק דב. ואז ...הסתובבה לקהל החברים ואמרה להם "אתם יודעים מי זו? זו היתה תלמידה שלי!" פזית נוני!"
  עליתי לבמה ושרתי לה את "בואי לאילת ואת מלאכים"חושבת שהיא נהנתה.

  התרגשתי. אבל לא כמו שחשבתי שאתרגש. חושבת שזה שחיכיתי כל כך הרבה זמן..חווה אותה מהצד , כאילו עימעם אצלי כבר את סף ההתרגשות... . את רות אני לא ממש מכירה היום. היתה תחושה שהיא בסוג של שליטה רגשית כזו שלא זכרתי אותה אצלה מהעבר. טוב הייתי ילדה :-)


  בכל מקרה ההפתעה הצליחה וזה מה שחשוב. שמחה שיכולתי לקחת חלק ביום הולדתה ה - 70 של מורתי מהילדות!
  לא יצא לדבר הרבה,לכן, לא יודעת עד כמה זה היה מרגש עבורה או משמעותי...חושבת שהיא מאוד הופתעה ונהנתה.
  מקווה שנשמור על קשר. שתבוא גם להופעה בתמונע ב 25. שתאהב את המוסיקה שלי.
  רות עושה רושם של אישה מאוד מעניינת וצבעונית.
  הכי מצחיק שיניב בן אדיבה שהוא חבר שלי בפייס וקשור למשה בן אדיבה ז"ל שהיה חבר מאוד טוב שלי בילדות, כל הזמן ישב לידה ואני מהצד אומרת... (גם לאנשים סביבי) מי זה האיש הזה.. אני מכירה אותו.. (אף אחד ששאלתי לא ידע לענות לי) במזל ניפגשנו לא לידה לפני ההפתעה וגילינו
  את הקשר.....נחמד :-)

  רצף החוויות לא נגמר בזה. הביתה חזרתי עם מונית שרונן הזמין לי....על ההגה ישב טאוו'פיק והשעה 23:00 בערך....

  ביי אמשיך בקרוב חייבת להמשיך לארוז...

תגובות

רות לן-נומרולוג.. טפול בקלפי השלכ...

ניתוח הדרכה, דרכים לפתרון. ...