בתהליך..המתן בבקשה.

ג'וס פלאס Juice Plus / בלוג

מארז של פורמולות ירקות ופירות בחינם לילד* במסגרת התוכנית - התחלה בריאה למשפחות

08/04/2021 15:14

 • אם יש לכם ילדים, אתם מודעים לחשיבות של התחלה בריאה בחיים. אנו מאמינים שילדים בריאים באים מבתים בריאים, ולכן לקחנו על עצמנו משימה לסייע לכל המשפחה לטפח הרגלים חיוביים. "התחלה בריאה למשפחות" היא יוזמת בריאות המיועדת לעורר השראה לחיים בריאים בבית ומחזקת משפחות לשנות שינויים פשוטים אך משמעותיים באורח החיים שיסייעו להם להתקדם במסעם לבריאות טובה יותר.

  אנו גם מאמינים שאימוץ אורח חיים בריא הוא מאמץ הוליסטי, ולכן אנו מתמקדים בארבעה עמודי הבריאות העיקריים:

  תזונה

  אכילה בריאה משמעותיה אכילה מאוזנת. בנוסף לכך שיש לוודא שאנו אוכלים די פירות וירקות בתזונה שלנו, בקרת כמות וארוחות בשעות קבועות גם הם מהווים הרגלים תזונתיים חשובים.


  כושר גופני

  אורח חיים בריא הוא אורח חיים פעיל. בין אם רק להוסיף מספר דקות של משחקים בכל יום, או לחשוף את עצמכם לקראת מטרות כושר גופני חדשות, מציאת הדרכים להזיז את המשפחה שלכם הכרחית לשמירה על הבריאות של כולם.


  שתיה

  אחד ממרכיבי המפתח באורח חיים בריא הוא שתיית כמות מספקת של מים. יש להחליף משקאות ממותקים במים, לאכול פירות וירקות עתירי מים, ומילוי מאגר הנוזלים בגוף לאחר אימון גופני, כולם צעדים חשובים לקראת חיים טובים יותר ולהרגיש במיטבכם.


  שינה

  פעמים רבות מתעלמים מחשיבות השינה וניהול מתחים בתמונת הבריאות. קביעת הרגלי זמן שינה בריאים לכל המשפחה ומציאת הדרכים להתמודד עם מתחי היום יום הינם חיוניים לא רק לבריאות הנפשית, אלא גם לבריאות הגופנית.


  *אם אתם כהורים או סבא/סבתא שצורכים פורמולות של ירקות ופירות של ג׳וס פלאס

  הינכם זכאים להצטרף לתוכנית ילדים

  ולקבל במשך 4 שנים במתנה ערכה נוספת לילד/נכד (ילד בין הגילאים 4-21)

  לפרטים נוספים על תוכנית התחלה בריאה למשפחות:

  https://ds01851.juiceplus.com/il/iw/juice-plus/healthy-starts

  אפשר להתקשר אלי 052-4588011

  אשמח לספר לכם איך מצטרפים


תגובות

דליה שהם ג'וס פלאס JuicePlus

ג'וס פלאס Juice Plus פיתרונ...