בתהליך..המתן בבקשה.

זהרה לוין מטפלת הולסטית בשיטת מוח אחד / בלוג

למוח אין זמן עתיד

10/01/2019 09:12 • למוח אין זמן עתיד                                                                                           10.01.19

  למוח אין זמן עתיד הכלי הפלאי הזה אוגר, רושם וזוכר כול מה שהחושים קלטו מרגע היוולדינו (וגם בזמן ההיריון) מרבית המידע לא נגיש לנו אבל בהחלט מנהל את חיינו .כן מידע שאנו לא מודעים לא מקבל עבורנו החלטות חשובות ואף גורליות. את ההווה אנחנו יוצרים כול רגע וכול רגע מתווסף למאגר הזיכרונות שלנו, ומה עם העתיד? אין

  בשיטת מוח אחד אנו מסבירים כי העתיד הוא רק ספקולציה, הסתברות, סטטיסטיקה, "על סמך העובדות והזיכרונות או הניסיון סביר להניח שזה מה שיקרה". זמן עתיד לא קיים במוחנו. אכן תקלה תכנונית, אך לנפש לנשמה לאדם אולי אף למכונה היה צורך להשלים את הזמן ולהוסיף את העתיד וככתוב בספר בראשית :"בראשית ברא האדם את אלוהים". אלוהים היה צורך להשלמת היצור האנושי הזה שלא הבין מדוע מתרחשים אסונות או לידות. היצור האנושי הזה הבין כי אינו שולט בזמן ולכן המציא כוח עליון כול יכול שמנהל את חייו מלמעלה וגם מלמטה. מעניין כי הצומח מכה שורש ושואב את מזונו מן האדמה ועדין האדם הושיב את האלוהי בשמים, אולי כי לא יכול היה להגיע אליהם.

  מרגע שנוצר האלוהי נוצר גם העתיד. האלוהי, הזמן והעתיד אחד המה. היום כשאנו מודעים יותר לתורות המזרח ולשיטת מיינדפולנס, אנו יודעים כי תורות אלו קידשו דווקא את ההווה וצמצמו את ההתבוננות לרגע זה כאן ועכשיו, אולי אפשר להקביל את חיינו למקלדת שבה אני עכשיו מקלידה, כול אות כול לחיצה על המקש הם עוד חלק בחיי ולכן כפי שאנו מקפידים להוסיף רק את האותיות הרצויות לנו כך עלינו להוסיף רק את החוויות הרצויות לנו.

  מרגע שיצרנו את זמן העתיד בעצם יצרנו את האשליה הגדולה מכולם, לחיי היום יום היה צורך באשליה ,שחלקנו מבלבלים עם המילה תקוה. תקוה משמעותה כי זאת השאיפה שלנו ,זאת הנקודה שאנו רוצים להגיע אליה בעתיד אך ברור לנו כי עלינו לפעול ולעשות על מנת להגיע.                  אשליה היא סם, אשליה אומרת לנו ,אם רק תחשבו, זה יקרה, ופה המקום להסביר על טכניקת דמיון מודרך שיש ביננו ששוגים בהבנתה. דימויי על השגת המטרה הוא רק כלי לשתול במוח זיכרון שיעזור למוח שלנו לתכנן את צעדיו, כלומר: נחשוב על משהו שאנו רוצים בעתיד באופן מאד מדויק נדמיין כאילו הוא נמצא כאן ועכשיו ולאחר 21 יום המוח יוסיף דימוי זה למאגר הזיכרונות שלו ויתייחס אליו כעובדה ,שתייצר דרכי פעולה חדשות להשגת המטרה במציאות. רק המחשבה איננה מספיקה תמיד צריכים אנו לפעול, לעשות.

  כדי ליצור עתיד, כדי להפוך אותו לאבן דרך בחיינו עלינו לפעול במציאות הבשר ודם ,וכמו שבכיתה א מלמדים אותנו את האותיות ואחר כך את ההברות ואחר כך את המילה והמשפט והזמן כך גם בבריאת המציאות הרצויה לנו. עלינו לייצר את האות ולכתוב אותה, להקליד אותה עטוף את המשמעות בעור בשר ודם ורק אז נפיח בה בחיים.

  עתיד הוא אשליה כול עוד הוא נמצא רק במחשבה במוחנו הוא אשליה כול עוד הוא מתקיים רק בין כמה נוירונים במוחנו.

   

  זהרה לוין מטפלת בשיטת מוח אחד 050-5236587

   

   

  הכנס טקסט כאן

תגובות
 • נעמי פסטרנק - אלוורה FOREVER נעמי פסטרנק - אלוורה FOREVER - לפני 161 ימים

  היי זהרה,
  הסבר מפורט וקל להבנה על זמן עתיד של המוח.
  אימון ודרך יישומית להשגת מטרות בחיים.
  תודה רבה :-)

ציון איכות

  (82 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

2,846
ב 4 החודשים האחרונים
(21,067 סה"כ נקודות)
סגן קבוצה
עושים עסקים באשדוד והפריפריה הכפרית
חונך באתר
1,064
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 דרך המחלבה באר טוביה 83815
Facebook