בתהליך..המתן בבקשה.

משה אלדן / בלוג

תחזית חודשית לתקופה שבין 23.9-23.10-משה אלדן אסטרולוג

28/09/2014 13:20

 • שלום חברים קבלו בחינם עדכונים  וטיפים אסטרולוגיים שיעזרו לכם להבין את השפעת הכוכבים על חייכם - לחצו Like. ושתפו גם את חבריכם .

   https://www.facebook.com/astrocenter.moshe

  תחזית חודשית לתקופה שבין 23.9-23.10-משה אלדן אסטרולוג

  מזל טלה


  במפתכם הסולארית מעבר השמש למזל מאזניים ותחום בית 7 בית הזוגיות והשותפות שלכם, מביא את נושא הזוגיות והשותפות למרכז העניינים. לפנויים שבניכם זו תקופה טובה למציאת קשר חדש.בנוסף צדק המיטיב נמצא בבית הרומנים שלכם מה שמגביר את נושא האהבה במפתכם.בתקופה זו גם סוגיות של צדק, שיתוף ,והסכמות  עם הזולת מלווה אתכם תוך רצון להגיע לאיזון עם בני הזוג או השותפים לעבודה.הדילמה בין שת"פ תוך ראיית עמדת הצד השני לבין התרכזות בעמדה שלכם גורמת לכם התלבטויות וקושי להחליט למרות שבד"כ אתם מקבלים החלטות ללא הרבה היסוסים.בתקופה תרגישו שאתם מקדישים יותר זמן לנושאי עיצוב יופי ואסתטיקה דבר שיתבטא בקניות והקפדה על המראה החיצוני.

  טיפ :חתימת חוזים והסכמים מומלץ להסדיר לפני 4/10 בו מרקורי מתחיל בנסיגה עד 26/10 זאת כדי להקטין את ההסתברות לתקלות ושיבושים.

  מזל שור


  בתקופה זו מעבר השמש לבית 6 שלכם מביא עימו התרכזות בנושאי בריאות הגוף והנפש ותזונה בריאה.בתקופה זו אתם ביקורתיים מתמיד כלפי הזולת ווזה מופנה גם כלפי עצמכם כמובן.אתם מנסים לחנך את הסובבים אתכם וזה מביא למתח ומריבות.לשכירים שביניכם סוגיות של בוסים ויחסי עובד מעביד יעלו על הפרק. החודש הצורך לטפל ולעזור ולגלות אמפטיה כלפי סבל הזולת מוגבר אצלכם.בתקופה זו הרגש עובד שעות נוספות יתכן תחושת ריקנות  ורצון לטוטאליות .לאלה החושבים להיפרד מבני זוגם יש קושי לבצע זאת.אתם מרגישים צורך להיות מעשיים תוך תחושה שחייבים להספיק יותר במטלות היום יום.

  ונוס שליטת המזל שלכם תשהה עד 30/9 בבתולה מה שהביא אתכם ליתר עומס בעבודה ,תשומת לב לתזונה בריאה וגם ביקורתיות מוגברת שלכם וכלפיכם.מעברה למאזניים יביא לכם בהמשך צורך להתעסק יותר בנושא הכספים המגיעים לכם .רכישות של ביגוד וקוסמטיקה וכן יותר הקפדה על אסתטיקה והופעה.

  טיפ :בזמן נסיגת מרקורי יש 4-26/10 להיזהר ולהימנע בחתימת חוזים והסכמים עם מעבידים ובכל הקשור בתחום הבריאות (גוף ונפש)

  מזל תאומים


  החודש מעבר השמש למאזניים ולבית חמש שלכם .מביא עימו הזדמנות לרומנים ואהבה לפנויים שבכם.זו גם תקופה טובה ליצירה לכל סוגיה. בתקופה זו תרצו לעסוק יתר על המידה בתחביבים חביבים עליכם.אתם תשאפו להתבלט ולהיות במרכז הבמה ובאור הזרקורים הן בעבודה(השחקנים שביניכם) והן ביצירת דרמות בחיים הפרטיים.אתם תבליטו את אישיותכם תוך רצון לקבלת הכרה ופידבקים חיוביים מהסובבים אתכם.האגו והרצון לשליטה חזק וצריך להיזהר מרצון לכפות את דעתכם על הזולת .עקב עקרון הקוטביות של בית 11 אתם מוצאים את עצמכם יותר פעילים בחבורות וקבוצות.כמו כן אתם מרגישים צורך בעצמאות מוגברת.

  טיפ :כוכב מרקורי שליטכם מתחיל את נסיגתו ב4/10 עד 26/10 לכן בתקופה כל מה שקשור לתקשורת ומידע  וכן רכב ונסיעות עלול להשתבש.לכן מומלץ לקחת זאת בחשבון להימנע מנסיעות או לצאת לפני הזמן לאירוע כדי להקטין את הנזק מתקלות.

  מזל סרטן


  השמש נמצאת בתקופה זו בבית 4 שלכם המזוהה עם מזל סרטן.בית זה מקשר אתכם לעבר ולהיסטוריה שלכם לכן זיכרונות ודמויות מהעבר יתכן וצצים בתקופה שוב. תקופה זו קשורה לדמות האימא שיתכן שהיא נכנסת לחייכם ביתר שאת יש צורך יותר לטפל .בית זה מקושר גם למשפחה לכן תיתכן אינטראקציה חזקה יותר עם משפחתכם ועדיף שזה יהיה לטובה ולא לרעה.

  בית זה קשור גם למגורים לכן יתכן שינוי מסוים כמו מעבר מגורים, שיפוץ או קניית ריהוט חדש לדירה.בתקופה זו תמצאו הנאה יתרה באוכל ובבישול.אנרגית הפיצוי של בית עשר הקוטבי תופיע בעיסוק במעמד האישי שלכם ובקריירה.הרגשת עומס ,לחץ זמנים קבלת החלטות וחיכוך עם דמויות סמכותיות.

  ונוס כוכב היופי והאסתטיקה יכנס  לגזרת בית 4  שלכם .לכן צפוי חודש הרמוני עם בני המשפחה וקרוב לודאי שיש מחשבות וגם מעשים לגבי שיפוץ או עיצוב הבית מחדש.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי יש 4-26/10 להיזהר ולהימנע מויכוחים מיותרים עם בני המשפחה .וכן מחתימת חוזים ותחילת שיפוצים בבית שצפויים לשיבושים רציניים.

  מזל אריה


  מעבר השמש לבית ה3 המזוהה עם מזל תאומים במפה הסולארית שלכם מביא עימו יותר נסיעות וניידות בכבישים.כמו גם התעסקות  רבה יותר בנושאי תקשורת ומידע.בתקופה זו יתכן ותמצאו את עצמכם עוסקים בשני נושאים או פרויקטים במקביל .התקופה הזו היא יותר עסקית ומסחרית לעצמאים שבינכם.קשה לכם לעמוד במקום בחוסר מעש ואתם שואפים להיות בתנועה ליעד הבא .בית זה קשור לאחים/יות קרובים ושכנים לכן יתכן קשר מוגבר עימם .

  אנרגיית הפיצוי הקוטבית מבית 9 מתקשרת לנסיעה לחו"ל לימודים גם לא פורמליים של פילוסופיות חדשות,מיסטיקה ודת .עיסוק בספורט ובסוגיות נושאי צדק ומשפט.יש לשים לב לפרטים ולא רק לתמונה בגדול.

  כוכב צדק המיטיב הגדול שוהה השנה באריה והוא מביא עימו  בתקופה זו לבני השלישון השני של המזל יותר רווחה כספית .יותר הזדמנויות לרומנים והתחלות חדשות וגם  נסיעות לחו"ל  ובילויים.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להיזהר מויכוחים עקב שתלטנות בבית ובעבודה. ולהיזהר מתקלות רכב ושיבושים בנסיעות (בנסיעה לאירוע לקחת מרווח זמן נוסף).


  מזל בתולה


  החודש השמש עברה לבית 2 שלכם המזוהה עם מזל שור.לכן בתקופה זו הצד החומרי והגשמי במרכז.הצד הצרכני שלכם גובר .קימת התעסקות יתרה בנושאי כסף רכוש ונדל"ן בתקופה זו.

  אתם גם נוטים להיות עקשנים קשי עורף ולא נוטים לוותר ולהתפשר.עקב אנרגיית הפיצוי של בית 8 יתכן בעיות בקבלת כספים מגורמים אחרים כמו (חברות ביטוח ,ביטוח לאומי וכו').כמו כן נושאי שליטה בבן זוג תוך מניפולציות ומין ילוו אתכם בתקופה זו.יתכן גם שמתרחשים דברים בסוד מתחת לפני השטח ורגשית אתם מרגישים בוגדים או נבגדים.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להימנע בהתחלת דיטה ושינוי הרגלי אכילה.וכן מביקורת שתילקח לכיוון לא רצוי.בנוסף לא לחתום על חוזים והסכמי נדל"ן וכספים.

  מזל מאזניים


  השמש נכנסה למזל שלכם ולבית 1 במפה  הסולארית.כבר לאחר יום ההולדת שלכם אתם תרגישו שהאנרגיה חוזרת אליכם אתם מתחזקים ויש תחושה של כוח להתחלות חדשות בחייכם.בחודש זה אתם רואים את האינטרסים שלכם במרכז עם אגו מוגבר אתם ישירים ואגרסיביים דבר שמביא לעימותים עם בני הזוג ובעבודה.קשה לכם לדחות סיפוקים אתם רוצים לקבל הכול במיידי. בחודש זה גם האנרגיה המינית שלכם גוברת .מכיוון שאתם מלאים באנרגיה טוב להוציא אותה בפעילות פיזית ולא באגרסיות כלפי הסובבים.האנרגיה הקוטביות של בית 7 מחברת אתכם לתחום הזוגיות והשותפות בחייכם.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להיזהר מהסכמים הקשורים בהתחלות חדשות.ומהסכמי שותפות למיניהם.

  מזל עקרב


  השמש שוהה בחודש זה בבית 12 שלכם המזוהה עם מזל דגים.לכן אתם חשים שהקטע הרגשי שלכם עובד ביתר שאת אתם מחוברים יותר לרוח מאשר לחומר.בתקופה זו יש יותר חמלה ואמפתיה כלפי סבלו של האחר.אתם מרגישים צורך לטפל באדם מסוים או שאתם בעצמכם זקוקים לאשפוז או טיפול ברמה הפיזית או הנפשית.יתכן אף אשפוז וטיפול במוסד .האנרגיות שלכם חלשות ולכן הגוף חשוף למחלות.אתם חשים תחושת הקרבה או קורבנות .זה חודש של המלווה בערפול ,בלבול ורצון לברוח מטרדות היום יום. מצד שני התקופה טובה להשראה ליוצרים ומוזיקאים.אנרגית הפיצוי באה לביטוי בנושא הטיפולי ,בריאות ותחזוקת הגוף.

   טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להימנע מהשקעה בבורסה ומניפולציות פיננסיות.ולהיזהר מהתמכרויות שיחכה ובלבול בתקופה זו

  מזל קשת


  מעברה של השמש החודש לבית 11 שלכם המזוהה עם מזל דלי.מביא אתכם לחודש של יציאה מקיבעון רצון מוגבר לחופש ושבירת מסגרות הן בעבודה והן בזוגיות.אתם רוצים לחוות דברים חדשים ללכת לכיוון העתיד ולהשאיר מאחור את המסגרות שלא מתאימות לכם יותר . תמצאו את עצמכם מתעסקים יותר בנושא מחשבים ואינטרנט.האנרגיה הדליית מביאה עימה גם מקוריות חדשנות כושר אלתור וחשיבה מקורית  מחוץ לקופסא.יתכן עיסוק מוגבר עם קבוצות וארגונים.תתכן יותר פעילות בנושאים חברתיים המשרתים את הכלל.אנרגית הפיצוי הקוטבית תביא לכם רומנים יצירה ותחביבים.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להימנע מלקיחת סיכונים והימורים.והמנע מקצרים בתקשורת בפני ארגונים וקבוצות.


  מזל גדי


  עם מעברה של השמש לבית 10 שלכם המזוהה עם מזל גדי אתם חשים ביתר שאת את מימד הזמן והמסגרת בה אתם פועלים.יש התגברות עומס משימות והאחריות המוטלת עליכם גוברת בעיקר בסביבת העבודה.ענייני הקריירה והעבודה והמעמד נמצאים במרכז.תמצאו את עצמכם באינטראקציה רבה יותר עם דמויות מבוגרות וסמכותיות בחייכם.יש תחושת חובה לעמוד בעומס ותחושת אשם אם לא עומדים במשימה.הזמן הוא טוב לעשיית חשבון נפש עם עצמכם ולתכנון לטווח ארוך.אנרגיית הפיצוי הקוטבי היא של הבית והמשפחה שאותה כדאי לאזן עם הקריירה.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להימנע מחתימה על חוזים חשובים בעבודה .ולקחת בחשבון שיבושים בלו"ז.


  מזל דלי


  עם מעברה של השמש לבית 9 שלכם המזהה עם קשת.אתם חשים צורך להתפתח וללמוד לימודים גבוהים ופילוסופיות.אולי תתחילו ללמוד תחום מיסטי או אולי קבלה  .אתם רוצים לנסוע ולטייל בחו"ל לחוות מרחבים  ותרבויות שונות.אך אם לא תצאו לחו"ל אזי תמצאו את עצמכם יוצאים לטייל בטבע במרחב הפתוח ולא נשארים בחופשה שלכם בבית.

  יתכן גם מגע מוגבר עם חו"ל דרך קשרים אישיים או בעבודה .בית זה מתקשר גם לנושאי חוש הצדק וסוגיות חוק ומשפט.אתם מוצאים את עצמכם עוסקים יותר בספורט ואתם נוטים להמר יותר.האנרגיה הקוטבית לבית 3 מביאה עימה יותר נסיעות בדרכים ותקשורת מוגברת .

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10 יש  להיזהר מפעולות הקשורות בהמצאה/רעיון חדש וכן בהחלטה על ביצוע שינוי.כמו כן להימנע  מנסיעה לחו"ל.

  מזל דגים


  עם מעברה של השמש לבית 8 שלכם המזהה עם עקרב.אתם נכנסים לתקופה בה מופעלים הרגשות בצורה אינטנסיבית ועמוקה.יתכן שאתם עוברים שינוי נפשי פנימי עמוק תוך הרגשה של סיום ופתיחת דף חדש בחייכם.בתקופה זו יש צורך מוגבר במקשר מיני ואינטימי עמוק ויתכן גם קשר כפייתי תוך רצון לשלוט בבן הזוג.בקשר גם יתכן ומופיע אלמנט של סודיות וקינאה ביחסים שאתם מנהלים.לבית זה מתלווה גם חשדנות כלפי כוונות הזולת ותיתכן גם הרגשת פגיעות מוגברת.יתכן ומופעים אצלכם חוסר ביטחון ורגשי נחיתות מוגברים .גם יעלה נושא קבלת כספים שלא מיגיע אישית כגון: ירושות בורסה ביטוח פנסיה וכו'.הקוטביות לבית 2 מביאה עימה עיסוק מוגבר בכספים ורכוש וגם יותר עקשנות וחוסר גמישות.

  טיפ: בזמן נסיגת מרקורי  4-26/10  יש  להימנע מקשר רומנטי חדש שיתכן ותתאכזבו ממנו.וכן להימנע מהשקעות בבורסה הסכמי ירושה וחתימה על חוזה/הסכם חברות ביטוח . 

תגובות

משה אלדן אסטרולוג

אסטרולוג ומנטור להגשמה אישי...

עסקים מומלצים בתחום

דנה ברדה מאמנת משפחתית דנה ברדה מאמנת משפחתית
מדריכה משפחתית ומאמנת NLP
שרון רושינק - טיפול רגשי וייעוץ זוגי שרון רושינק - טיפול רגשי וייעוץ זוגי
שרון רושינק - לפרוח מבפנים - מטפלת רגשית במבוגרים ונוער ויועצת זוגית ומשפחתית.