בתהליך..המתן בבקשה.

אימון למיניות ויחסים

מילות מפתח: אורגזמות , ערב נשים , מיניות נשית גברית , זוגיות , אורגזמה , סדנא חויתית , מיניות בריאה , מתנות לזוגות , אביזרי מין , מיניות האשה

אודות העסק

מובילה א.נשים לשביעות רצון גבוהה מחיי האינטימיות הזוגית, מערכות היחסים והמיניות.
052-6208811

ב17 שנים האחרונות אני חוקרת מיניות ומערכות יחסים, מרצה, מנחה סדנאות ובעברי זכיתי להיות בעלת 'המרכז להסברת מיניות האדם' (אם את.ה זוכר.ת את המקום הזה בשנקין, חשפת את הגיל שלך 😉 ) בשורה אחת - אני מאמנת למיניות ויחסים.
מאז הקורונה אני נותנת את המתנות שלי בעיקר בקליניקה, אבל אני מחכה לימים כתיקונם שנוכל להיפ...

קרא עוד...

שירותים

הרצאה - מי הזיז את האורגזמה שלי
האם אישה שחווה שרשראות אורגזמות היא פשוט ברת מזל?
האם ועד כמה זה תלוי בתפקוד של הפרטנר/ ית?
למה הרבה מהגברים מסתובבים והולכים לישון אחרי האורגזמה?
איך מתגברים על הפער בין המינים במיטה?
האם האורגזמה היא בהכרח המטרה?

אלה רק חלק מהשאלות שננסה לענות עליהן במפגש מרתק (ומעורר) שבו ננפץ את המיתוסים ומערכת האמונות שמעכבים לנו את ההנאה המינית, נכיר את היכולות המיניות של הגוף הנשי והגברי ונחקור יחד את פוטנציאל ההנאה המינית

אתם מוזמנים להרצאה סוחפת וקצבית שבה נגלה כיצד ההבדלים בין המינים משפיעים על ההנאה, ננפץ מיתוסים שגורים ונעשה יחד את הצעד הראשון במסע של הגילוי משותף על נפלאות האורגזמה.
קבלת פרטים
הרצאה - נפלאות המין האנושי
הרצאה בת כשעה וחצי, מיועדת לקהל רחב, ארגונים או חברות.

ימינו משקיעים באהבה ובהנאה יותר מאי פעם בעבר, ובכל זאת, אנשים רבים מידי עושים אהבה לעתים רחוקות מידי – שקועים מידי במחויבויות, עייפים מדי מלעבוד, עסוקים מדי בלהחזיק את הבית, לחוצים מכדי ליהנות.
האם ואיך התרבות קשורה לחוויה האישית שלנו?
מה קורה כשהמילה המדוברת תופסת את המקום של ההתבטאות הטבעית של הגוף? האם האופן שבו אנחנו מתקשרים ומדברים משפיע על האופן בו אנחנו חווים עונג?
מה הן הדילמות הנלוות לעונג מיני? איך הן משפיעות על האופן שבו אנחנו אוהבים והאופן שבו אנו חושקים?
מה הם ההיבטים התרבותיים המעצבים את ההנאה המינית? שהופכים את המין למתחסד במקום מסעיר, בטוח במקום שובב ומשמים במקום אירוטי?
האם ואיך נוכל להיות מושפעים מהם פחות?
יחד, נקרא תיגר על תקינות מינית, נפרוץ את מלכודת הביתיות אל השחרור והאי וודאות, אל מין מלהיב, שובב, אפילו פיוטי. ונראה כיצד אפשרי להחזיר את החשק והעונג למקומם הטבעי.
זוהי הזמנה להאיץ את דופק הלב על ידי דיון גלוי,המעודד לחקירה עצמית, לומר את האסור להיאמר, למצוא דרכים שבהן תוכלו להוסיף מסתורין אל המוכר, לחדש את השגרתי ולפתוח לרווחה את הדלתות שמאחוריהן מתרחשים החיים הארוטיים.
קבלת פרטים
מפגש אישי - לנשים
מפגש של 60 דק שמהלכו נזהה את האמונות הרווחות לגבי המיניות שלנו, נזהה את הקולות הפנימיים, נעורר חשיבה וגישה חדשה לגבי המיניות שלנו ונרכוש כלים להעצמת האורגזמה וההנאה ממין.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

אלכס סטרלץ

הרצאה מרתקת ומייצרת מחשבה
קרא עוד...

לואית ספיר

גישה כלכך נונשלנט לנושא שלפעמים מסיך אותנו. מאוד אהבתי
קרא עוד...

סרטונים


קטע קצת וערוך מתוך הרצאה בנושא אורגזמות על הבר לקהל הרחב בשבי ציון.

בלוג

הקלות הבלתי נסבלת של הזוגיות הקלות הבלתי נסבלת של הזוגיות

עד כמה הדברים שמרכיבים זוגיות טובה יכולים להיות פשוטים?בדיוק כמו שהם יכולים להיות מורכבים, מסובכים ומעיקים.איינשטיין אמר שיש שני סוגי אנשים בעולם – המ...
קרא עוד...

סודות ההנאה המינית סודות ההנאה המינית

"על קו הזינוק לפני המרוץבו אני ואת עומדים לרוץבכדי לשבור את השיא שלי ושלך.."החברים של נטאשה היטיבו לתאר את הסצנה המוכרת לרבים מאיתנו, אם לא לכולנו, המ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

שרית גל כהן - אימון למיניות ויחסים

מאמנת, מנחה סדנאות ומרצה למ...