בתהליך..המתן בבקשה.

הופמן - שירותי ערך פיננסי

מילות מפתח: גיוס הון ומשקיעים , ניהול כספים לעסקים , חשב , מנהל כספים , תוכניות עסקיות , התייעלות בהוצאות , יעוץ פיננסי , תזרים מזומנים , ניהול כספים וחשבות , ליווי פיננסי לעסק

אודות העסק

בעלי חברות ועסקים נתקלים מידי יום בדילמות פיננסיות, בשאלות ובעיות בהתנהלות מול הבנקים, בניהול תזרים המזומנים - מתי נכנסים הכספים לחשבון ומתי יוצא ממנו הכסף, מתלבטים איך לתמחר את השירותים והמוצרים שלהם, לא יודעים כמה הכניסו מתחילת החודש ומתחילת השנה, מה ההבדל בין הכנסה, רווח ומכירות, למה חשוב ואף קריטי לבנות תקציב (תוכנית פיננסית) לשנה הקרובה ולבדוק את הביצוע הכספי אל מול התקציב.

הופמן שירותי ערך ...

קרא עוד...

שירותים

בדיקת כדאיות כלכלית עיסקית
יש עסק או פעילת שאתה חושב לרכוש או להקים?
רוצה להיכנס לשוק חדש, או לתחום חדש, ורוצה לנתח את ההזדמנות העומדת בפניך כדי למקסם אותה?
רוצה לדעת מה המשאבים שיידרשו ממך כדי לממש את האופציה, ומה אתה יכול להרוויח מכך?

אנחנו כאן כדי ללוות אותך ולתת לך בטחון בבחינה כלכלית של העיסקית ובכניסה אליה, כדי שיהיו לך את כל הכלים להשיג את המקסימום עבורך.
קבלת פרטים
ליווי במכירה של פעילות או עסק
אם יש לך עסק שאתה רוצה למכור, או שפנו אליך בלי שתכננת כדי לקנות ממך את העסק, אתה הולך לקראת תהליך מורכב, שמלא בהרבה ניירת והולך להיות ארוך, משעמם, גוזל זמן ניהולי וויטריף לך את השכל.
קוראים לזה דיו דיליג'נס או בדיקה מקדמית.
אנחנו נעזור לך, ננהל עבורך את התהליך בתוך ים הניירת והחוזים המשפטיים, נעשה לך סדר בבלאגן ונעזור לך למכור את העסק בסכום כמה שיותר גבוה, תוך בזבוז כמה שפחות על הוצאות ותוך עבודה צמודה עם יועצים משפטיים.
קבלת פרטים
ניהול כספים לעסק במיקור חוץ
ליווי בעל העסק בכל אספקט פיננסי של העסק, בניית תקציב שנתי, דוחות תקופתיים והשוואה לתקציב, בניה וניהול של תזרים המזומנים, בחינה ותכנון מחודש של צרכי אשראי, מקורות האשראי, בחינת התייעלות ההוצאות, ניהול תהליכים הנוגעים בלקוחות - חיוב, גביה ועוד.
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

יוסי אוחיון  הרצאות ומיתוג קולי יוסי אוחיון הרצאות ומיתוג קולי

סדנא מעניינת נותנת כילים מעולים להתנהלות הכספית בעסק. תודה . ממליץ ביותר
קרא עוד...

אמיר חי  TubeFormula  פיתרונות שיווק באינטרנט אמיר חי TubeFormula פיתרונות שיווק באינטרנט

תומר, הפגישה איתך הייתה מאלפת אתה בחור חכם בכל מה שקשור לראייה הפיננסית. שמחתי להתייעץ איתך, נהניתי מאד בחברתך והאנרגיות החיוביות שקורנות ממך. ת...
קרא עוד...

בלוג

תומר הופמן -  נהול כספים וליווי פיננסי על ניהול כספים לחברות - בעל העסק => מה יוצא לך מזה

מתוך ראיון ב theMarker​"רובם המכריע של המנהלים והיזמים ניחנים ביכולות ניהוליות טובות, בקיאים בתחום בו הם עוסקים וזה מה שמביא אותם עד לנקודה מסויימת. מ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

תומר הופמן - נהול כספים וליווי פיננסי

יועץ פיננסי ומנהל כספים