בתהליך..המתן בבקשה.

מיתוג עסקי - בניית אתרים - ייעוץ שיווקי / בלוג

עקב אכילס של העסק

12/01/2019 08:53

 • מניסיון של 22 שנה בעולמות המיתוג, השיווק והפרסום ומעבודה עם אלפי עסקים גיליתי 
  שעקב אכילס של העסק בשיווק זה תכנון, ביצוע ומעקב וכמובן הידע המדוייק בתחום בו הוא רוצה לשווק.

  היי נעים מאוד, שמי איריס חן ואני חיה ונושמת מיתוג, שיווק ופרסום כבר למעלה מ- 22 שנה ואני בעלת סטודיו עצמאי בשם סטודיו סיאן כבר 18 שנה. בסטודיו אני יוצרת לעסקים מיתוג מנצח, ובונה להם אתר אינטרנט מתקדם, מעצבת ומצדת אותם בכרטיסי ביקור, גלויית הטבה שיווקית ומזמינה, ויוצרת להם תדמית עסקית מכף רגל ועד ראש והם יוצאים מהסטודיו במצב של לטרוף את השוק.

  כאן במאמר אתייחס לפאן של הייעוץ השיווקי אסטרטגי שירות שאני נותנת בסטודיו מאז הקמתו וליוותי מאות עסקים בדרך להצלחה עסקית גדולה הליווי השיווקי יכול להגיע כשירות נוסף כהמשך טבעי למיתוג וליצירת מוצרי השיווק או כשירות בפני עצמו.

  אז מה גיליתי שתוקע עסקים וגורם להם לקושי לגרום ללקוחות להגיע אליהם? (ואין ספק שכדי לגרום ללקוחות להגיע וכדי לגרום לשיווק להיות אפקטיבי חשוב מאוד שלעסק תהיה תדמית טובה ונכונה ושהעסק יהיה ממותג ויצטייד במוצרי שיווק רלוונטים)

  מה באמת תוקע עסקים?

  אז מה באמת תוקע עסקים? מה שבאמת תוקע אותם זה השיווק, לעשות שיווק נכון שיניב תוצאות דהיינו שיניב לקוחות - צריך לדעת. לא מספיק להתרוצץ במפגשי נט וורקינג ולזרוק איזה פוסט בפייסבוק ושכל החברים יגיבו, לפעמים זה נותן תחושה של עשיית שיווק אבל במחן התוצאה בעסק זה לא מניב לקוחות או לא מניב את הלקוחות הטובים שמשלמים ומעריכים.

  שיווק מצריך תוכנית, שיווק מצריך התמדה, שיווק מצריך למידה, שיווק מצריך עשייה ואז הסקת מסקנות ואם זה טוב ומפיק תוצאות להמשיך ואף להגדיל או אם זה לא עובד אז לשנות.

  קשה ומבאס לעבוד לבד!

  ומה שעוד גיליתי... שמאוד קשה לרוב בעלי העסקים - לתכנן, לבצע ולעקוב לבד...
  ולמה זה???? מכיוון שיש לנו טונות מטלות ויש לנו כלי מנטלי שנקרא חיפוף
  ועוד כלי שנקרא מחר... וחסר לנו ידע וכלים או... שאנחנו עמוסים בכלים וידע ולא יודעים מה לעשות איתם.

  והסיבה העיקרית לכך היא ... שלבד זה נורא קשה ואפילו מבאס.

  ולכן לעסקים שרוצים להצליח יש שתי אפשרויות לעבוד איתי:

  א. לעבור איתי תהליך שנקרא ToDo זהו תהליך שבו אנחנו עושים יחד את פעולות השיווק, מתכננים, עוקבים, מסיקים מסקנות ויוצרים שיווק חזק שעובד ומכניס לקוחות - התהליך לפי בנק שעות והוא מיועד למי שצריך מישהו שחי ונושם שיווק שיעשה איתו יחד עד שהוא ילמד ויהיה לו קל והשיווק יניב לקוחות.

  תהליך ה- ToDo הוא עוצמתי ואפקטיבי והוא ממש תכלסי ומטפל בכל הקשיים השיווקים שיש לעסק ומותאם באופן אישי לקושי של העסק.

  ב. להשתתף בסדנה שמתקיימת בתחילת כל חודש שבה נבנה יחד את התכנית השיווקית החודשית כבר בתחילת החודש תוך כדי קבלה של ידע וכלים יישומיים ודרכי פעולה. 

  מהסדנה כל אחד יצא עם תכנית אישית לעסק שלו כדי שידע מה עליו לעשות כדי להגיע ליותר לקוחות בחודש הקרוב. כדי לבחון קהלי יעד חדשים ולמצוא את הדרך להגיע אליהם. 

  המטרה של סדנה בתחילת חודש היא 1. לבדוק מה עשינו ועבד חודש שעבר 2. לבדוק מה לא עשינו ומה לא עבד בחודש שעבר ולטפל בכך.

  אז אם אתם מרגישים תקועים בעסק, השיווק לא עובד או לא עובד מספיק, אתם רוצים לתת זינוק ולייצר יותר לקוחות. אם אתם רוצים להפוך את השיווק בעסק לאפקטיבי ומתוכנן ולהפסיק לירות לכל הכיוון.

  אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

  ויחד נבחן מה מתאים לכם יותר - תהליך אישי, או סדנה קבוצתית.

  מאחלת לכם המון הצלחה,

  איריס חן - סטודיו סיאן           www.cyan-s.com           052-2531159 תגובות

איריס חן - סטוד.. מיתוג מנצח ובני...

מיתוג, עיצוב ובניית אתרים, ...