בתהליך..המתן בבקשה.

נגה פריאל שלגמן עורכת דין

מילות מפתח: יפוי כח מתמשך , נזיקין וביטוח , עורכת דין , תאונות דרכים , עריכת דין , רשלנות , נזיקין , תאונות , רשלנות רפואית , עורך דין

אודות

נגה פריאל שלגמן, עורכת דין שתרוץ אתכם למרחקים ארוכים....

בעלת ותק של 20 שנים, מנהלת משרד עו"ד בוטיק המעניק ללקוחותיו שירות מקצועי, מקיף, אישי וזמין.

למשרדנו שתי מחלקות עיקריות:
• מחלקת נזיקין וביטוח, המייצגת ניזוקים מתאונות ומקרי רשלנות שונים, לרבות רשלנות רפואית ותביעות ביטוח.
• מחלקת מקרקעין העוסקת בעריכת הסכמים לרכישת או מכירת בתים ודירות.

כמי שעבדה במשרד עורכי דין גדול אשר ייצג חברות ביטוח רבות, למדתי לזהות את החשיבות של מתן היחס האישי לכל לקוח, אשר בדרך כלל מגיע אלי בשעתו הקשה ביותר, לאחר שנפגע נזק גוף.
ראיתי אנשים, נפגעי תאונות ורשלנויות, המתמודדים,בנוסף לכאב הפיזי או הנפשי הגדול, גם עם החשש והפחד מכל הקשור בתביעה המשפטית ו"ההתעסקות" בה. לכן, בעבודתי חשוב לי לראות את הלקוח מעבר לנתונים היבשים של המקרה, ומעבר לטיפול המשפטי המקצועי המבוסס על שנים רבות של נסיון, מקבל הלקוח ליווי וייעוץ אישי שיקל עליו בשעתו הקשה ויפיג את חששותיו מפני ההליך המשפטי המתנהל.

את הנסיון בייצוג חברות ביטוח אני רותמת למיקסום הפיצוי המגיע ללקוחותיי, המתמודדים מול הגופים הגדולים האלה הנקראים חברות ביטוח...

בשעות הפנאי אני רצה למרחקים ארוכים (מרתון) ומחזיקה בתעודת מאמנת ריצה מוסמכת. אני בהחלט רואה בריצה למרחקים ארוכים דרך חיים, ומשתמשת בכלי הריצה והאימון בטיפול בכל אחד מלקוחותיי, איתם אני "רצה" אל היעד יד ביד, תוך התגברות על המכשולים בדרך.

אם נפגעתם בתאונה מכל סוג, מרשלנות רפואית, מתקיפה, או שיש לכם פוליסת ביטוח וחברת הביטוח מסרבת לפצותכם, פנו אלי. ייעוץ טלפוני ראשוני ללא עלות.

תגובות

נקודות פעילות

1,200
ב 4 החודשים האחרונים
(1,220 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה
באושר ובעושר
104
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

  תל מונד