בתהליך..המתן בבקשה.

אורלי בלסיאנו / בלוג

מה נותן לי ביז

22/11/2017 09:20

 • אתמול הייתי בהדרכת חונכות .. ושם נשאלה השאלה " מה נתן לי ביז ? למה אני כאן ? " ... מזל שהייתי השלישית לענות כך שיצא לי לחשוב טיפה על תשובה .. אבל הרגשתי שזה היה קצר מידי ולא הכל אמרתי .. ולכן 

  אני שנתיים ביז השנה הראשונה כמובן עלו כל ההתנגדויות שאני שומעת מהרבה " ביז לא עובד לי ... אני לא מצליחה להגיע ללקוחות ...אין לי הפניות ... מה נותן לי ביז ? " ועוד  .. בסוף השנה הראשונה ממש ממש ממש לא רציתי להמשיך את המסלול הזה של ביז ושוב מאותם שאלות שעלו לי כמו להרבה אחרים . 

  ואז נפל בעצם ה"אסימון " ביז לא אמור לעבוד בשבילי  .. אני אמורה לעבוד בשביל עצמי בשביל העסק שלי . 

  ביז זה בעצם פלטפורמה רחבה שניתנה לי בכדי שאוכל להניע את העסק שלי . וכמובן מאז הכל השתנה 

  1. מיקדתי את עצמי בעסק - פתאום הבינו מה אני עושה ואיזה הפניות אני מבקשת .

  2. קיבלתי המון ביטחון עצמי בזכות אותם מפגשים פרונטליים   60 שניות , חברה מרכזית , להגיע לכמה שיותר אנשים בזמן קצר . 

  3. מערך שלם של בעלי מקצוע שכשאני צריכה נמצאים מעבר לשיחת טלפון אחת והכי חשוב שיש מגוון רחב ואני יכולה הלתחבר לאחד ולא לשני ( וזה בסדר גמור ... לא צריך להעלב ) . 

  4. המון חברים טובים שפגשתי בדרך .. יש יגידו שלא בשביל זה אנחנו נפגשים .. נכון אנחנו בעלי עסקים שרוצים לקדם את העסק שלנו אבל קודם כל ובראש ובראשונה אנחנו יצורים חברותיים ו( מה לעשות מי יותר ומי פחות .. ) ,ולכן זה חשוב לנו במיוחד שבדרך כלל אנחנו בעסק שלנו לבד .. אנחנו עסק של אדם אחד . מנהל חשבונות , מטפל , מעצבת פנים ,עו"ד ..

  5.בזכות המפגשים אני חשופה לציבור רחב יותר כי לכל אחד שאליו אני פונה הן בפרטי והן במפגשים פרונטליים יש מערך שלם של בני משפחה , חברים , חברים למקום העבודה  ועוד , כך שהחשיפה היא גדולה . 

  אני חושבת שהכי חשוב להבין שבמפגשים אנחנו זורעים את הזרעים , מי שחושב שאם לא מתקשרים אליו אחרי מפגש אחד או פעם אחת שפגשו בו טועה .. הזרעים נזרעים והכל תלוי בי .. בך .. 

  אני יכולה להעיד רק על עצמי , אחרי שנתיים בביז אני מכירה המון אנשים מצויינים בתחום העסק שלהם וכבני אדם בכלל , התקדמתי בארגון .. מאוד . אני יור"ת של קבוצת סינרגיה , חונכת . והכי חשוב בזכות הביטחון העזרה הפרגון ובעצם כל מה שעברתי פתחתי קליניקה נוספת בנווה מונוסון . 

  כתבתי טיפה ארוך .. ותודה שהגעת עד כאן וקראת ... זה לא מובן מאליו . 

  קחו אוויר וזיכרו שכל זרע שאנו זורעים ומטפחים אתו בסוף נובט .     בהצלחה 


תגובות

אורלי בלסיאנו רפלקסולוגיה ועיסוי

עיסוי בשילוב רפלקסולוגיה