; שאלות ותשובות | לתת כיוון לחיים | אפרת גוטליב - סדנאות מיניות | מרצה ומנחת סדנאות בנושא מיניות בריאה | רחובות - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

לתת כיוון לחיים

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. דניאל עוז-הפעלת ג'אגלינג מתקשרים-מזמנים--נהנים

  בתור מאמנת אישית, מה ייחודיות שבך?

  הי דניאל, תודה ששאלת. שאלה נפלאה.
  אני חושבת שאת הייחודיות שבי מגדירים המתאמנים שלי הרבה יותר טוב ממני.
  כמו שנאמר: "יהללך זר ולא פיך".
  אני מצרפת קצת דוגמאות ממשפטי משוב שקיבלתי ממתאמנים שלי בסיום תהליך האימון:

  בתהליך האימון בחרתי לבטא את האבל שלי בדרך של עשייה חיובית,ממקום של נתינה.
  י.א.,אם שכולה ומשפחה תורמת,יפו 28.4.08

  היום-יותר מאשר לפני האימון אני מאמינה במסוגלות שלי להרים את העסק למעלה,להגדיל ולפתח אותו.
  אהבתי את הדרך שידעת להוציא ממני את מה שכבר ידעתי שאני צריכה לעשות,אך חששתי מלעשות זאת.נתת לי להגיע לתשובות בעצמי.נתת לי תחושה של מסוגלות.
  תודה על החיזוקים,על ההארות ועל (גם בין היתר) בילוי חברתי משותף ומהנה יחד.
  מ.ס,קוסמטיקאית,לוד 9.7.08

  אני מרגישה שעברתי מהפך,השגתי שינוי בחשיבה ובעקבות כך גם הבטחון העצמי שלי עלה וכן הגבולות שלי יותר ברורים לי ואני דורשת עמידה בהם-גם מהלקוחות שלי.
  מה שתרם לי בך ובדרך פעולתך זה הירידה לפרטים,זה שלא וויתרת גם כשאני הרגשתי קושי,המשכת לשאול את השאלות שהייתי חייבת לחשוב עליהן ולתת תשובות,לא הצלחתי להתחמק משום שאלה.ע"י כך הגעתי לראות את הדברים העתידיים והמטרות.אהבתי מאד את ההתלהבות שלך כאשר אני התלהבתי ואת שביעות הרצון שראיתי בעינייך כאשר הצלחתי לעמוד על גבולותיי החדשים.הרגשתי הזדהות שלך איתי,אני חושבת שהיית לי מאמנת נהדרת,לא הייתי משפרת כלום ולא היה חסר לי באימון דבר.
  אני מודה לך מאד על השינוי שחוללת ושחוללתי בי.
  ס.א,קוסמטיקאית,שוהם 9.7.08

  הדרך בה כיוונת אותי היא בדיוק מה שהייתי צריכה.הגעתי אליך מבולבלת מאד,לא ידעתי אם בחרתי במקצוע הנכון.את עזרת לי להבין שאני מנהלת את העסק ללא קווים אדומים וללא גבולות של שעות,בזכותך הבנתי שיש עוד חיים מעבר לעבודה ,והיום בזכות המפגשים שלנו אני עובדת פחות,מעסיקה עוזרת ,מגיעה לעסוק בספורט ,לוקחת ימי חופשה,נפגשת שוב עם משפחתי והחברים שלי,והעסק מגיע בדיוק לאן שרציתי שזה אכן יהיה.
  אני חושבת שכל אדם שיפגוש אותך כמאמנת אישית יהיה מרוצה בדיוק כמוני,אין לך מה לשפר כמאמנת וכמובן שלא היה חסר לי שום דבר. את מצויינת.
  ר.א.,קוסמטיקאית,חולון 4.8.08

  בזכותך הצלחתי לחוות חוויה מדהימה אשר נקראת אימון עסקי .
  אך אני בחרתי לקרוא לה שינוי מהותי בחיים.
  האימון שלי איתך לקח אותי למקומות שלא הכרתי בעצמי .
  דרך האימון הצלחתי לראות דברים בזכוכית מגדלת ,גם דברים אשר אינם קשורים לעסק.
  התחלתי את האימון עם חששות
  ולעולם לא הייתי מאמינה אם היו שואלים אותי בתחילת הדרך שאגיע לאן שאגיע בסופה .
  לא האמנתי שתצליחי להביא אותי למקום כל כך בטוח כל כך ברור
  את מאמנת מדהימה עם כשרון מולד .
  אני מודה לחברה שבחרה בך לאמן אותי.
  ק.י. קוסמטיקאית,פתח תקווה 8.1.09

  האימון היה עבורי התנעה,יציאה משיתוק כללי.הבנתי שאני צריך להתמקד בהווה ובעתיד ולא בעבר,ולמצוא את הייעוד שלי.כמאמנת את חיובית,קולטת מהר מאד,ממוקדת-לא נתת לי להתברבר לכיוונים לא רלוונטיים,אבל את גם מספיק גמישה לא להתעקש על כיוונים אבודים.
  ד.ד. ,מנהל בהיי טק, מובטל, תל אביב 8.1.09

  האימון היה עבורי מסע מצויין,גיליתי הרבה על עצמי,דברים שהייתי מודעת אליהם אך לא הכרזתי עליהם בקול רם.אני יודעת היום שיש לי אנרגיה עוצמתית ויש לי השפעה עצומה על אנשים.אני יודעת שבתהליך האימון היו לי רק הישגים,כי אני אדם חזק ובעל אופי שרוצה רק להצליח,וזה גרם לי להשיג הרבה באימון.
  מבחינתי את כמאמנת מאד עזרת ותרמת להצלחה גדולה לתהליך האימון.הדרך שבה הובלת, מיקדת ופיקסת אותי במטרה מאד עזרה לי.התהליך היה פשוט מצויין וטוב בעבורי.עזרת לי להגיע לחזון והגעתי בעזרתך לתכנית פעולה שבעזרתה אגשים אותו.
  בקיצור,בחרת לעצמך את המקצוע שלו נועדת ושאת הכי טובה בו.עשית תהליך אימון טוב לעצמך שבחרת במקצוע..........
  ט.ב,קוסמטיקאית,ראשון לציון 15.1.09

  את היית מדהימה לאורך כול הדרך!
  תמכת..
  הקשבת ..
  חיבקת ..
  לא צריך יותר מזה ..
  אין מילים להגיד כמה אני מעריכה את העבודה שלך ..ואת הלב הרחב שניחנת בו ...
  באמת תודה מכול הלב ..היה לי כייף להכיר בן אדם כמוך 
  ר.א.,קוסמטיקאית,רמת גן 17.5.09

  היית מקצועית מאוד וקשובה, ידעת להוביל את הדברים למקומות שרצית ומדי פעם כשהיה צריך גם לשחרר מעט חבל להיבטים אישיים ואחרים. היו רגעי משבר ואת היטבת לנצל אותם לתת כיוון וזוית ראיה חדשים וזה יצא טוב, אני מניח שבשל הניסיון והידע המקצועי שלך. אני אישית ראיתי בך כתובת גם להיבטים אישיים, לא החסרתי ולא הסתרתי הבאתי את מה שהיה בי ברגע נתון ואת ידעת להכיל ולקבל ונדמה לי שאיתי זה לא קל. אני רוצה גם להגיד לך בהקשר הזה שכנראה לא הייתי מתאמן שגרתי גם בגלל הגיל, הרקע, מה עברתי ומה אני רוצה לטוב ולרע. זה חייב אותך לאתגר לא קטן ומבחינתי היית האדם הנכון במקום הנכון.
  ר.כ., מטפל אלטרנטיבי, תל אביב 5.9.09


  יכולתך המופלאה לגרום לדברים להראות כאילו הם באים הכי בקלות שיש תמיד חיזקה ועודדה אותי, עצם זה שלא באמת נכנסת לתוך הדברים, נתת משימות ורעיונות רבים היו לטובתי מפני שזה איפשר לי לפתח את יכולת החשיבה והעשייה באופן עצמאי כך שאיני תלותי בטיפול ובך אלא רק בעצמי, השיקוף שלך תמיד בא בטוב מפני שהוא נתן לי אפשרות לשמוע את דברי כפי שהם ולהפנים אותם.
  את מדייקת מאד, את מאפשרת להיות כפי שאתה ללא שפיטה וללא ביקורת את נותנת את ההרגשה (ולא רק הרגשה) של תמיכה גם כשאנחנו לא בפגישה עצמה, תמיד ידעתי שאם אני נתקע אז אני יכול להתקשר ותהיה לי אוזן קשבת.
  לומר את האמת איני חושב שחסר לך משהו, לפחות לא לאנשים כמוני, את באת לי בטוב ואת תישארי בטוב התפקיד הזה תפור עלייך ואת עליו.

  קובי פסח - מרצה לעיסוי ומטפל הוליסטי, מנחה מדיטציות וסדנאות,רמת גן 24.12.09

  לסיכום-הייחודיות שבי היא שאני מאפשרת לכל מתאמן שלי לגלות את הייחודיות שבו, לגלות את היכולות והחוזקות שלו,ולהתחבר אליהן בדרך שתאפשר לו לבנות את החיים הנפלאים שעליהם תמיד רק חלם.

אפרת גוטליב - סדנאות מיניות

מרצה ומנחת סדנאות בנושא מינ...

עסקים מומלצים בתחום