בתהליך..המתן בבקשה.

בנתיב אחר / בלוג

וואו כמה מרגש…

19/01/2016 12:19

 • מצורף מכתב שקיבלתי ממתאמנת שלי שאני מלווה  בחודשים האחרונים. בעיני זה רגע מושלם שמראה לך שהדרך בה בחרת ומה שאתה עושה הוא הדבר הנכון.

  אחד הדברים שגורמים להתרגש  ולהמשיך עוד ועוד הוא להיות עבור אנשים ולהראות ולתת להם להבין  ששינוי בחייהם יביא אותם למקום טוב יותר מאשר בו הם נמצאים עכשיו, ולמעשה לעשות שינוי – זה אפשרי.

  תודה לך על שאפשרת לי להיכנס לעולמך ולהראות לך נקודת מבט שונה בחייך.

  מעלתו הגדולה של יוסי היא, שהוא אדם שמבין אנשים לעומקם ולרוחבם ולמעלה מזאת. הוא חד, שואל שאלות מדויקות ולא מאפשר סטייה או בריחה ממהותם של הדברים ואלוהים הוא עדי לכמה שניסיתי לברוח ולהתחמק מהמקומות הכואבים או אלה שלא רציתי להתמודד איתם. יוסי, בכישרון רב גרם לי להתעמת ולרוב גם לנצח את הכאב ואת המכשלות שלי כאדם. היה לי מזל לפגוש את יוסי ולא יכולה לחשוב על אימון טוב יותר ממה שעברתי, בקצב המתאים לי, זורם עם היכולות שלי, לא לוחץ, גמיש ונעים. מישהו שידע להתאים את עצמו בדיוק למה שהייתי צריכה. אני יוצאת מהאימון מחוזקת, ממוקדת הרבה יותר ונחושה להצליח עד תום במסלול אותו בחרתי. יוסי שטרית הוא מאמן מצוין, איש של אנשים ואידיאליסט שמאמין בתפקידו ובייעוד שלו ואני ממליצה בחום לכל אדם להיעזר בו. 

  בהערכה רבה

  א.

תגובות

יוסי שטרית מאמן אישי בנתיב אחר

מאמן אישי & NLP Master - מ...

עסקים מומלצים בתחום

דינה לביא קרין אימון אישי ויעוץ קריירה דינה לביא קרין אימון אישי ויעוץ קריירה
דינה מלווה אנשים לצמיחה בחיים
ליאור רוזנטל תקשורת אפקטיבית לעסקים ליאור רוזנטל תקשורת אפקטיבית לעסקים
LRPR - תקשורת אפקטיבית לעסקים
דביר דיאמנט דביר דיאמנט
דביר דיאמנט - לחגוג את הפרעת הקשב