בתהליך..המתן בבקשה.

עירית שלום - דולה ורפלקסולוגית - נקודות מגע

מילות מפתח: תומכת לידה , כאבי גב בהיריון , שיטת אמית , מדריכת הכנה ללידה , צרבות , קרניו-סאקרל , הריון ולידה , דולה , אמית לידה , זירוז לידה

אודות העסק

אני אקשיב לך, אטפל בך, ואהיה אתך

הריון ולידה מא' ועד ת'

מי אני.. וואו..אני אתך ובשבילך
איך בכלל אפשר להגדיר בשם אחד משהו שהוא מהות- ייעוד, אני מרגישה הרבה פעמים שכל הכלים והתעודות שרכשתי הובילו אותי להיות מי שאני היום- מכלול של יכולות שכל מהותן היא-
להיות שם עבורך, אישה יקרה, במסלול המרגש והנשי של חייך- סביב פריון והריון, בקצב שלך, ולפי הטבע הייחודי לך.
דולה תשעה חודשים המלווה אותך לאורך כל ה...

קרא עוד...

שירותים

אמית לידה - התשובה האמיתית לכאבי הצירים וללידה מהירה יותר באופן טבעי
שיטת אמית - התשובה האמיתית לכאבי הצירים וללידה מהירה יותר באופן טבעי
שיטת אמית לידה, הינה שיטה המפעילה את הגוף שלנו באופן טבעי ומאפשרת לנו להקל על הכאב במהלך הלידה ולהקל על הגוף כאשר תהליך הלידה מתחיל על מנת לזרז את הלידה באופן טבעי תוך התבססות על ידע אנטומי והבנת תהליכי הלידה ופעולתם של חלקי הגוף השונים.

לימוד השיטה כולל צפיה בסרטון הכנה ללידה בזמנך ובביתך ומפגש לימוד ותירגול האורך כשעתיים וחצי, וניתן לבצע אותו אצלי בקליניקה או בבית באופן פרטני ואישי בזמן הנוח לך. במפגש עצמו תלמדי כיצד תוכלי לאפשר לעצמך ללדת כמו גדולה – בשיתוף פעולה מדויק ומלא עם בן זוגך ועם גופך שרק ביקש להיזכר איך עושים זאת.

השיטה מוכיחה את עצמה במהלך 9 השנים האחרונות ומאחורי עומדים יותר מ-1000 זוגות אשר למדו ויישמו בהצלחה את השיטה במהלך לידתם, כך שאת יכולה להיות סמוכה ובטוחה שגם הלידה שלך עומדת להפוך לחוויה מרגשת ונעימה ולא לרצף כאבים בלתי נשלטים ותחושה חזקה של חוסר אונים.

במקום לבזבז זמן יקר על מפגשים מיותרים שרק מפחידים ולא נותנים פתרונות . שעות של נסיעות בכבישים, וכסף על נסיעות וקורס. ובסוף לצאת כשאתם מלאים בידע שלא מועיל שלא עוזר לכם להתמודד עם הדבר האמתי והוא הכאב.

אני מוסמכת להדריך ומלווה לידות - דולה בשיטת אמית ומזמינה אותך לפנות אלי בכל שאלה או בעיה, בכל שלב בטלפון – 050-4083527 ולקרוא את החומר המוצג באתר, ללמוד, להתרשם ולהבין שהגוף שלך יודע מה לעשות – הוא רק זקוק להכוונה הנכונה.

ממציאת השיטה היא אמית בן אליהו
קבלת פרטים
חבילת ליווי לידה - דולה ו מתנה 2 טיפולי רפלקסולוגיה מכינים ללידה טובה !!
המפגשים כוללים:
 מפגש ראשון– היכרות בדיקת התאמה ותאום ציפיות. – בת חצי שעה.
 מפגש שני ושלישי – איתך - טיפול רפלקסולוגי וקרניו-סאקרל מרגיע ומכין כהכנה ללידה - פיזית ומנטאלית שעה וחצי עד שעתיים אצלי בקליניקה, פגישה הכוללת.
 מפגש רביעי - איתך ועם המלווה שלך - נלמד לתזמן צירים, להקל על הכאב, נשימות לידה, הסבר על חדר לידה, מהי לידה טבעית, מהו אפידורל, ניתוח קיסרי, אפשרויות לידה, עבודה פיזית, תנוחות, נשימות, עבודה עם מלווה. אמצעים לשיכוך כאבים בלידה, הכרת תהליך הלידה, הכנת תיק לידה, הכנת הבית לחזרה עם התינוק, מהם צירים מוקדמים, צירי לחץ, ירידת מים, פקק ורידי, הריון בסיכון וכל שאלה שתעלה.
 מפגש חמישי - הלידה עצמה, מרגע שהצירים תכופים ומסודרים אנחנו נחליט אם נפגשים אצלך או בבית חולים.את כמובן מוזמנת לשתף אותי בכל שינוי, בכל מצב לטלפן ולהתייעץ איתי.אל תרגישי לא בנוח, לכל שאלה יש מקום. מרגע שהצירים הופכים מסודרים ותכופים אני אהיה אתך .אלווה אותך אם זה יהיה בבית או בבית חולים, איך שתבחרי ומה שמתאים לך.
נכין את הגוף בתנועתיות מתאימה וכמובן ניתן מקום למצבך הנפשי המשתנה כתוצאה מהשינויים שיתחוללו בך.אני מגיעה עם ציוד שמתאים לתמיכה בך בתהליך הלידה: שמני עיסוי, שמנים אתריים, הידיים שלי כמובן לטיפול רפלקסולוגיה ולחיצות שיאצו לזירוז טבעי, הומאופטיה, מוסיקה, נרות ועוד הפתעות...הכל כדי שתהיה לידה טובה ומהירה.
 מפגש שישי – לבחירתך - עיבוד החווית הלידה, מפגש חמישי אינו מחייב אותך, אבל אני רואה בו חשיבות עצומה וערך רב לחוויות שיבואו אחר כך. נדבר עלאיך היה לך , איך את מרגישה לאחר הלידה? אייעץ ואתמוך בכל שאלה שתעלה בשמחה רבה.
המפגש לרוב מתקיים אצלך אך נוכל לקיים אותו מתי שתרצי ושיהיה לכם נוח.
קבלת פרטים
אם בדרך - תרגול לידה
מפגש תרגול לידה מעשי, תרגול לידה מאפשר לך לחוות מצבים מהשטח, לקבל כלים שיאפשרו לך להתמודד ולמצוא פתרונות בצורה הטובה לך, ובעיקר להגיע רגועה ובטוחה.
מטרת המפגש היא לתת לך הזדמנות להתנסות ב'איך זה מרגיש' ולתרגל מצבים וחוויות שיכולים לקרות בחדר הלידה – רגע לפני.
מה אפשר לעשות בזמן צירים וביניהם,
איך לנוע באופן שיקדם את הלידה,
כיצד תוכלי לעזור לראש העובר לרדת,
איך להיות קשובה לגוף שלך ולהימנע מהתערבויות חיצוניות.
איך לנווט ולקדם את הלידה שלך ממקום יודע ובטוח.
קבלת פרטים

כל השירותים (23)

חוות דעת

שרי מיארה

היית הרצאה מאוד מעניינת, למדתי המון גם בהריון השלישי
קרא עוד...

אמונה ויצמן

ידע חשוב, מועבר טוב ולא מרוח מדי. תודה!
קרא עוד...

בלוג

עירית שלום רפלקסולוגית  ודולה להריון ובלידה טיפול היפוךתינוק - איך הרגיש התינוק

אז אני עוד בבטן של אמא אין לי מקום , צפוף ולחוץ לי הראש שלי לחוץ בצלעות שלה והטוסיק בצד ימין , הרגליים באגן אני יודע שתיכף אצטרך לצאת אבל צפוף !!!!ואנ...
קרא עוד...

עזרה מיידית לעיניים עזרה מיידית לעיניים

לחיצות קלות באצבע ובאמה והיא פתחה את העיניים ,כאבים חזקים , עיניים צורבות , אור מסנוור ועיניים דומעות והיא הגיע אלי.שעה של טיפול , התמקדות באצבעות בנק...
קרא עוד...

עירית שלום רפלקסולוגית  ודולה להריון ובלידה טיפול רפלקסולוגי - מיניות בכף הרגל

מיניות בכף הרגל באווירת חג האהבה, החל השבוע, החלטתי להתמקד באנרגיה המינית והמיניות של כל אחד מאיתנו ברפלקסולוגיההאם אנחנו מיניים? האם המיניות שלנו מוק...
קרא עוד...

לכל העדכונים

עירית שלום רפלק.. ודולה להריון וב...

דולה ורפלקסולוגית מומחית לנ...