בתהליך..המתן בבקשה.

עירית שלום - דולה ורפלקסולוגית - נקודות מגע / שירותים

חבילת ליווי לידה - דולה ו מתנה 2 טיפולי רפלקסולוגיה מכינים ללידה טובה !!

המפגשים כוללים:
 מפגש ראשון– היכרות בדיקת התאמה ותאום ציפיות. – בת חצי שעה.
 מפגש שני ושלישי – איתך - טיפול רפלקסולוגי וקרניו-סאקרל מרגיע ומכין כהכנה ללידה - פיזית ומנטאלית שעה וחצי עד שעתיים אצלי בקליניקה, פגישה הכוללת.
 מפגש רביעי - איתך ועם המלווה שלך - נלמד לתזמן צירים, להקל על הכאב, נשימות לידה, הסבר על חדר לידה, מהי לידה טבעית, מהו אפידורל, ניתוח קיסרי, אפשרויות לידה, עבודה פיזית, תנוחות, נשימות, עבודה עם מלווה. אמצעים לשיכוך כאבים בלידה, הכרת תהליך הלידה, הכנת תיק לידה, הכנת הבית לחזרה עם התינוק, מהם צירים מוקדמים, צירי לחץ, ירידת מים, פקק ורידי, הריון בסיכון וכל שאלה שתעלה.
 מפגש חמישי - הלידה עצמה, מרגע שהצירים תכופים ומסודרים אנחנו נחליט אם נפגשים אצלך או בבית חולים.את כמובן מוזמנת לשתף אותי בכל שינוי, בכל מצב לטלפן ולהתייעץ איתי.אל תרגישי לא בנוח, לכל שאלה יש מקום. מרגע שהצירים הופכים מסודרים ותכופים אני אהיה אתך .אלווה אותך אם זה יהיה בבית או בבית חולים, איך שתבחרי ומה שמתאים לך.
נכין את הגוף בתנועתיות מתאימה וכמובן ניתן מקום למצבך הנפשי המשתנה כתוצאה מהשינויים שיתחוללו בך.אני מגיעה עם ציוד שמתאים לתמיכה בך בתהליך הלידה: שמני עיסוי, שמנים אתריים, הידיים שלי כמובן לטיפול רפלקסולוגיה ולחיצות שיאצו לזירוז טבעי, הומאופטיה, מוסיקה, נרות ועוד הפתעות...הכל כדי שתהיה לידה טובה ומהירה.
 מפגש שישי – לבחירתך - עיבוד החווית הלידה, מפגש חמישי אינו מחייב אותך, אבל אני רואה בו חשיבות עצומה וערך רב לחוויות שיבואו אחר כך. נדבר עלאיך היה לך , איך את מרגישה לאחר הלידה? אייעץ ואתמוך בכל שאלה שתעלה בשמחה רבה.
המפגש לרוב מתקיים אצלך אך נוכל לקיים אותו מתי שתרצי ושיהיה לכם נוח.

עירית שלום רפלק.. ודולה להריון וב...

דולה ורפלקסולוגית מומחית לנ...