בתהליך..המתן בבקשה.

עירית שלום - דולה ורפלקסולוגית - נקודות מגע / שירותים

אמית לידה - התשובה האמיתית לכאבי הצירים וללידה מהירה יותר באופן טבעי

שיטת אמית - התשובה האמיתית לכאבי הצירים וללידה מהירה יותר באופן טבעי
שיטת אמית לידה, הינה שיטה המפעילה את הגוף שלנו באופן טבעי ומאפשרת לנו להקל על הכאב במהלך הלידה ולהקל על הגוף כאשר תהליך הלידה מתחיל על מנת לזרז את הלידה באופן טבעי תוך התבססות על ידע אנטומי והבנת תהליכי הלידה ופעולתם של חלקי הגוף השונים.

לימוד השיטה כולל צפיה בסרטון הכנה ללידה בזמנך ובביתך ומפגש לימוד ותירגול האורך כשעתיים וחצי, וניתן לבצע אותו אצלי בקליניקה או בבית באופן פרטני ואישי בזמן הנוח לך. במפגש עצמו תלמדי כיצד תוכלי לאפשר לעצמך ללדת כמו גדולה – בשיתוף פעולה מדויק ומלא עם בן זוגך ועם גופך שרק ביקש להיזכר איך עושים זאת.

השיטה מוכיחה את עצמה במהלך 9 השנים האחרונות ומאחורי עומדים יותר מ-1000 זוגות אשר למדו ויישמו בהצלחה את השיטה במהלך לידתם, כך שאת יכולה להיות סמוכה ובטוחה שגם הלידה שלך עומדת להפוך לחוויה מרגשת ונעימה ולא לרצף כאבים בלתי נשלטים ותחושה חזקה של חוסר אונים.

במקום לבזבז זמן יקר על מפגשים מיותרים שרק מפחידים ולא נותנים פתרונות . שעות של נסיעות בכבישים, וכסף על נסיעות וקורס. ובסוף לצאת כשאתם מלאים בידע שלא מועיל שלא עוזר לכם להתמודד עם הדבר האמתי והוא הכאב.

אני מוסמכת להדריך ומלווה לידות - דולה בשיטת אמית ומזמינה אותך לפנות אלי בכל שאלה או בעיה, בכל שלב בטלפון – 050-4083527 ולקרוא את החומר המוצג באתר, ללמוד, להתרשם ולהבין שהגוף שלך יודע מה לעשות – הוא רק זקוק להכוונה הנכונה.

ממציאת השיטה היא אמית בן אליהו

עירית שלום רפלק.. ודולה להריון וב...

דולה ורפלקסולוגית מומחית לנ...