בתהליך..המתן בבקשה.

אסתר בוטביקה המשקפיים הבהירים שלך לחיים

מילות מפתח: הרצאות וסדנאות , אמון איש , טיפול אלטרנטיבי , שינוי קרירה , ליווי לזוגיות , טיפול זוגי , טיפול במשברים , משבר גיל 40

אודות העסק

אסתר בוטביקה
אני מאמנת אישית ועסקית, המשלבת בין אימון אישי קונבנציונלי ואלטרנטיבי תוך חתירה להפעלת תהליכים מעצימים ופורצי דרך.
מטפלת ומלמדת שיטת "חיבור למודעות על " אשר תוקשרה ע"י לילה ברזבסקי.
מנחת סדנאות בתחום האימון וההעצמה ומחברת הספר "נגיעות מסע של תובנות" בהוצאת סטימצקי.
בעבר מנכ"לית חברת "עובדה" – חברה להשמה ומנהלת "בנק הזמן" של חבל מודיעין.


אני מאמינה ש...
"עדיף כישלון מפואר על חוסר ...

קרא עוד...

שירותים

אסתר בוטביקה - אימון אישי משולב עם טיפול אלטרנטיבי
במפגש הכולל טיפול אנרגטי אני מתחילה עם הסבר קצר על התהליך ונגיעה בנושאים שאנו רוצים להעצים , לפתור, לחזק.
תוך כדי התהליך עולות שאלות, ניתנות תשובות או כיוונים שדרכם אנו פותחים צוהר ויוצאים לדרך ההצלחה.
אנו ממשיכים בדמיון מודרך שבאמצעותו מנקים את גופנו מעכבות ומתחושות לא נעימות, לאותם מקומות מוזרמת אנרגיה שמתאימה לנו (אהבה , שמחה , עוצמה וכו' ).

כל אחד מאתנו מרגיש שונה לאחר הטיפול, בדרך כלל בימים שלאחר המפגש אנו מרגישים קלים, מאושרים, מחייכים ומרגישים תפנית לא מוסברת ותחושה טובה שמלווה את יומנו.
אט אט נלמד לחיות את חיינו אחרת, במבט חיובי , נחליף משקפיים ונראה ברור יותר.
המפגשים נערכים שעה וגורמים להנאה מרובה.
חשוב להתנסות כדי להבין כמה אנו זקוקים וצמאים לפתרונות, לדרך אחרת בחיינו.
נמצא את עצמנו בתהליך שגורם לנו להצליח בכל מה שבאמת נרצה, שדרכו נגלה שעם דחיפה קלה התעצומות והכוחות לשינוי נמצאים ומתחילים בתוכנו .
קבלת פרטים
אסתר בוטביקה - לימודי "חיבור למודעות על "
חיבור למודעות על
"חיבור למודעות על" אשר מתוקשרת על ידי לילה ברזבסקי –
כמה מילים על שיטת הטיפול שיצרה את המפנה בחיי:

שיטת טיפול זו מעניקה לנו כלים פשוטים ליצירת שינוי מהותי בחיינו. הטיפול מתבצע בכוח המחשבה, והוא מאפשר לנו להתחבר באופן עוצמתי לתדרים של אהבה. תדרים אלו מביאים לשינוי בדפוסים מעכבים, ומאפשרים לנו לממש את הפוטנציאלים שלנו.
שיטת "חיבור למודעות על" מורכבת מ-37 מפגשים, 37 פרקים בחיי אנוש, ומעניקה ללומדים אותה 37 כלי עבודה מקוריים, פשוטים ואפקטיביים להתמודדות עם כל התחומים המשמעותיים והרלוונטיים בחיינו: כיצד לאזן את בריאותנו הפיזית והנפשית, כיצד לאזן את הגוף הרגשי שלנו, כיצד לדייק את יחסינו עם הבריות לרבות גישור וניהול משברים, כיצד להתנהל בחוכמה וביעילות עם כסף ו"חומר" מחד, ועם הרוח והנסתר מאידך, ועוד ועוד.
בכל מפגש אנו עוברים טיפול עצמי ומתוודעים לעוד ועוד כלי עבודה שנוכל ליישם לשימושנו העצמי וכן לעזרת האחר שנרצה לסייע לו. אנו מפתחים ומרחיבים יכולות. הידע שמתקבל בלימודים הוא כלי המאפשר לחיות את החיים עצמם. הידע הזה פתוח בפני כל מי שמעוניין ללמוד באמת ובתמים, ובעיקר בפני כל מי שמעוניין לקחת אחריות על חייו וליישם את הכלים הלכה למעשה.
קבלת פרטים
אסתר בוטביקה - אימון זוגי
למה צריך בכלל אימון זוגי ?

חשבתם פעם שבשום מקום לא לימדו אותנו לחיות בזוגיות , שני אנשים מגיעים ממקומות שונים לחיות ביחד השקפת עולם שונה , דפוסים ,ומנהגים שונים ולא נלאה ונמשיך ברשימה אינסופית של דברים ... בסופו של דבר אנו אנשים נבדלים עם רצונות מאווים וחלומות..שרוצים לחיות ביחד.

זו הסיבה הראשונה שצריך לבוא בעטייה לאימון זוגי כדי לנסות לבנות ביחד קן יציב, לשתף ,לחבר ,לחלוק פשוט לחיות מתוך אהבה וכבוד הדדי . אחר כך יבואו הסיבות הנוספות: הגוזלים , משברים , ריקנות , חוסר פרגון , דרייב להמשיך , ריחוק,פגיעות ועוד ....

למה אנחנו נשארים : הרגל , מצב כלכלי , הגוזלים ,"אולי יהיה קשה יותר את זה אני מכיר , עדיף לחיות בשניים, מי ירצה אותי עם 2 ילדים .. אני כבר לא נראה/ית כמו פעם , מה תגיד הסביבה "ועוד .... ?

מי מכם שהתחבר כשקרא את השורות הראשונות ,חשוב שיפנה לאימון ולא יישאב באדישות לסיטואציה כי אפשר גם אחרת ! החיים לפעמים נותנים לנו תחושות רגשיות ממש קשות ואנו לא באמת יודעים מה לעשות , מרגישים תקועים אין לנו כוח למריבה הבאה ולא משנה מה הבסיס שלה רועדת לנו האדמה ,כואב לנו בלב בא לנו לצעוק , קר לנו בשניים ואנו ממשיכים "רגיל" בשיר של נורית גלרון " נגיעה אחת רכה "אז עברת פתאום לכיוון המטבח וחזרת אחרי דקה ובדרך לא שמת ידך על כתפי לנגיעה אחת רכה " אני חושבת שיש מצבים בחיים המשותפים שלנו שכך אנו מרגישים, אנשים לא באמת יושבים ומדברים מקשיבים ומפרגנים .ברוב המקרים אנו מביאים את הצד שלנו והיתר לא באמת מעניין ובדרך זו מין הסתם לא ניתן לגשר, וחבל להישאר תקועים עם תחושה של אין מוצא ,אוירה מתוחה,לא נעימה וציפייה עצובה לפיצוץ הבא.

ו..יש עוד דרכים ,אפשר גם אחרת..אני מאד מאמינה בזוגיות ובכוחה לצלוח משברים ,ניתן ללמוד לחיות נכון ביחד ,להעריך את האיכויות והדברים הטובים של בן הזוג שבתוך ים הכעס מסביב שכחנו להסתכל עליהם .איך ניתן לדבר מהי בכלל תקשורת בונה מה אנחנו אוהבים לעשות ביחד איך מחזירים את המילה אהבה לתוך הבית ונפרדים מהכעס ,זו מילה קשה אבל ברוב המקרים ממחישה כמה הפער עמוק וכואב . איך ניתן לגשר על הפערים שאליהם הגענו כיצד מתמודדים יחד עם הגוזלים ועם המשפחה המורחבת כמה נכון לפרגן לתת כוח ואומץ , לוותר על השיפוט והביקורת ובסוף במאמץ משותף ומתוך רצון , לחזור לחוות בתוך הבית אחדות שמחה אהבה ושנים של צמיחה.

לא תמיד שני בני הזוג מוכנים ללכת לאימון זוגי דעו שגם אם אחד יתחיל את התהליך ויבין איך ניתן לשנות ולשפר יש בידיו את הכוח להרים את הבית על רגליו וליצור משהו אחר טוב יותר.

מניסיון מקצועי שנצבר במשך שנים ארוכות למדתי , כי זוגות המצליחים לצלוח את המשבר, מגלים איכויות וכוחות חדשים בעצמם ובזוגיות, ויכולים לצאת מחוזקים ,ליהנות שוב מקרבה, אינטימיות, אמון הדדי הערכה וכבוד אחד לשני.

אם תקראו את מילות השיר ותרגישו שייכים חבל לחכות ! בואו ננסה ביחד לצלוח את המשבר

יש בינינו בית - דודו טסה
מילים: דודו טסה ואלי אליהו
לחן: דודו טסה

על הדלת כתבנו כאן גרים
וחיכינו לאושר
וקנינו כמה דברים
שהרווחנו ביושר

והבטחנו בלילות הקרים
ושכחנו בבוקר
אין הנחות בחיים
שילמנו ביוקר

ויש את מה שרצית שאהיה
ויש מה שרציתי שתהיי
ויש בינינו בית
ולא נכנס מספיק אור

ורצינו לשכב כמו זרים
ולברוח בחושך
בחלון עמדו שיכורים
ששרו על חופש

ויש את מה שרצית שאהיה
ויש מה שרציתי שתהיי
ויש בינינו בית

ולא נכנס מספיק אור
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

יהודית  לוטואק יהודית לוטואק

בשבוע שעבר השתתפתי בסדנה של אסתר בנושא סליחה סדנת המשך לסדנה קודמת בנושא תודה .בשתי הסדנאות אסתר הביאה המון ידע .הסדנאות היו עם המון רגישות וניכר באס...
קרא עוד...

אילונית  באומן אילונית באומן

אסתר יקרה, חוויתי בביתך 3 שעות של עניין, עומק, שאלות שמפנות פנימה ומלמדות אותי עלי והיכן רוצה להיות. תענוג לראות אותך מעבירה סדנה עם שפע חמלה, הבנה, ...
קרא עוד...

בלוג

אסתר  בוטביקה אסתר בוטביקה - חגי תשרי

חגי תשרי בפתח, אילו תחושות עולות בכם כשאתם חושבים על החגים  רגשות של שמחה והתרגשות או חשש וחוסר נעימות .  כשאני חושבת על החגים עולה בי חוויה של יחד, א...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אסתר בוטביקה

מלמדת ומטפלת בשיטת "חיבור ל...