בתהליך..המתן בבקשה.

מסע פנימי עם גבריאלה / בלוג

יומן מסע - הקדמה למסע

22/11/2015 12:28

  • היי קוראים לי גבריאלה בן שמואל. אני מטפלת בשיטה שנקראת שיטת 'המסע', שהנחת היסוד שלה היא, שכל חוויה טראומתית שחווינו מרגע הלידה ואילך נחתם ונרשם בזיכרון התאי שלנו, ומלווה אותנו כל חיינו. הרשימות הללו (או 'רשימו' בלשון הקבלה) הופכות עם הזמן לחסימות רגשיות או פיזיות, ובאות לידי ביטוי בכאב או מחלה ברובד הגופני, או במחסומים רגשיים, פחדים ואמונות שליליות ברובד הנפשי. במהלך המסע, אנחנו מאתרים את הזכרונות התאיים הללו, מנקים ומשחררים את החוויות הטראומתיות הנעולות בהם, ומתחברים לחלק האלוהי, הנשמתי, הגנוז עמוק בפנימיותו של כל אחד מאיתנו. ככל שננקה יותר את הטראומות, 'הקליפות' והסיפורים החיצוניים, כך נוכל להיות יותר בקשר עם הגרעין הרוחני האמיתי שהוא מי שאנחנו באמת.

    החל מהשבוע הבא, אשתף אתכם בסיפורי מסע שהעברתי או שעברתי בעצמי. כמובן שלא אחשוף שמות או פרטים אמיתיים, כדי לשמור על פרטיות המטופלים שלי, אך מטרתי בשיתוף הוא א. לעזור לכם להבין קצת יותר לעומק מהו תהליך המסע.      וב. לנסות להתמקד בשיעור המרכזי שאותו מסע הביא למטופל, למטפל (אני - במקרה הזה...), ולכל מי שיקרא את יומני.

    אז אם אתם מעוניינים להשתתף אתי בחוויה המדהימה של המסע הפנימי של גבריאלה, אתם מוזמנים לקרא את הבלוג שאפרסם כאן בע"ה אחת לשבוע, ולהפוך את המסע האישי והפנימי שלי ושל מטופליי למסע קבוצתי תורם ומעצים.

    זו היתה רק הקדמה. לקריאת הבלוג הראשון - להתראות בשבוע הבא בע"ה.תגובות

ד"ר גבריאלה בן .. מעצימה הוליסטית...

מעצימה רגשית בשיטת המסע ומר...

עסקים מומלצים בתחום

חלי פודה-מאסטר רייקי  סדנאות טיפולים והרצאות חלי פודה-מאסטר רייקי סדנאות טיפולים והרצאות
חלי פודה מאסטר רייקי - סדנאות טיפולים והרצאות
עופרה יעקב  יעוץ ביוגרפי עופרה יעקב יעוץ ביוגרפי
עופרה יעקב - יעוץ ביוגרפי אישי משפחתי ועסקי
ליאת סקיפי אטלס  NLP והיפנוזה עצמית ליאת סקיפי אטלס NLP והיפנוזה עצמית
ליאת skippy אטלס - NLP והיפנוזה עצמית