בתהליך..המתן בבקשה.

אניגמה המרכז לחקר חידת החיים

מילות מפתח: סדנאות , אימון והעשרה , מסע ביוגרפי , קורסים , יעוץ ביוגרפי , יעוץ אישי , ריקודי בטן , לרפא את הכסף , חוגים , הרצאות

אודות העסק

מרכז אניגמה שם לו למטרה לעזור לאנשים להגשים את ייעודם. במרכז מתקיימים קורסים, סדנאות, חוגים ואירועים בתחומים שונים וכן קיימת תוכנית להכשרת יועצים רוחניים ביוגרפים. ניתן לקבל ייעוץ ואימון רוחני אישי. כמו כן ניתן לרכוש במרכז את הספר ,זיהוי החוט הסמוי, מסע ביוגרפי מאת שרה דגן, ספר שהינו למעשה קורס לשרטוט מפת חיים עפ"י עקרונות היעוץ הביוגרפי. הספר מועבר כקורס במרכז אניגמה

שירותים

זיהוי החוט הסמוי, מסע ביוגרפי
בקורס זה ילמדו המשתתפים "לשרטט" לעצמם מפת-חיים עפ"י עקרונות הייעוץ הביוגרפי. בין הנושאים הנלמדים בקורס: חשיפת המשמעות מאחורי אירועי החיים השונים, זיהוי "החוט הסמוי" השזור בביוגרפיה, "כתיבת פרקי ההמשך של סיפור החיים בעיניים פקוחות. הקורס כולל עבודה מעשית בקבוצות קטנות, הרצאות ופעילות אומנותית.

הקורס מיועד לכל מי שרוצה לקבל תמונה אובייקטיבית של חייו, סיוע בקבלת החלטות, הגדרת חזון קביעת מטרות ויעדים והגשמתם. מיועד גם למטפלים, מדריכים, מאמנים, יועצים ועובדים סוציאליים המעוניינים לרכוש כלים נוספים אשר יסייעו להם בעבודתם. מספר המשתתפים מוגבל.


15 מפגשים שבועיים, 60 שעות אקדמיות. מחיר: 2,700 .

מועד פתיחה: יום חמישי 4/6/09 2009 שעות הלימוד: 12:00- 09:0
קבלת פרטים
חוג ריקודי בטן
להעיר ולהאיר את הנשיות שבנו, להתנועע, לנענע, ללמוד להרגיש נוח עם הגוף ולאהוב אותו ללא תנאי.
מפגש נסיון יתקיים ב- ביום שני 11/5/09 בשעה 20:00-21:30
מורה: סיגלית פרנקל
קבלת פרטים
סדנת EFT לשחרור רגשי
T הינה שיטה רבת עוצמה (Emotional Freedom Technique) בעזרתה ניתן להשתחרר בקלות ובמהירות מבעיות שונות כגון: התמכרויות, פוביות, טראומות וכן כאבים פיזיים ורגשיים. השיטה יכולה להוות פתרון גם לבעיות כרוניות. השיטה יושמה, החל משנות התשעים, על ידי עשרות אלפי איש ברחבי העולם והוכיחה את יעילותה.

בבסיס השיטה עומדת ההנחה שכל בעיה, הן ברובד הפיסי והן ברובד הרגשי, מקורה בחסימה במערכת האנרגטית שלנו. באמצעות טכניקה קלה ללימוד וליישום ניתן לשחרר את החסימות הפוגעות באיכות החיים ולפתוח את הדרך לחיים בריאים ומאוזנים ולצמיחה אישית.

השיטה מבוססת על ידע מהרפואה הסינית - בה נוקשים על נקודות ספציפיות במרידיאנים תוך כדי שילוב עקרונות ממדע הפסיכולוגיה, הייעוץ הרוחני-ביוגרפי ועוד באופן המותאם באופן ספציפי לכל בעיה.

מוצעת סדנה שהינה שלב א' - למתחילים בת 5 מפגשים שבועיים בה ירכשו העקרונות והמיומנות הבסיסיים לעבודה עם השיטה.

החל מיום חמישי 4/6/09 בשעות 19:30-16:30
מנחה: שרה דגן
עלות:1,000 ש"ח
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

בלוג

על ניסים ושינויים על ניסים ושינויים

בימים אלה של מיתון ותחזיות פסימיות של גורמים רבים, בעיקר מהתקשורת, קשה לי להשתחרר מהתחושה שהמציאות הנוכחית, כמו כל מציאות, הינה נבואה המגשימה את עצמה....
קרא עוד...

לכל העדכונים

שרה דגן

יועצת רוחנית ומדריכה לחיים ...

עסקים מומלצים בתחום

סופי  שבתאי סופי שבתאי
סופי שבתאי
זינה ליבשיץ  המרכז ללימודי נומרולוגיה זינה ליבשיץ המרכז ללימודי נומרולוגיה
זינה ליבשיץ המרכז ללימודי נומרולוגיה 052-8201520