בתהליך..המתן בבקשה.

IL IMAGING

מילות מפתח: צילום לאתרי אינטרנט , צילום , צילום וידאו וסטילס , צילומי משפחה , צילום בוק בת מצווה , צילום אדריכלות , צילום עיצוב פנים , צילוימי תדמית , צילום תוכן ואווירה , צילום לעסקים

אודות העסק

אני, אילנה וינשטיין, צלמת מקצועית ובעלת החברה IL IMAGING, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעבודה עם חברות שונות ולקוחות פרטיים. אני מתמחה בצילום פורטרטים עסקיים, פורטרטים תדמיתיים, בצילום סרטוני תדמית לעסקים, יצירת תוכן שיווקי לדיגיטל - סטילס ווידאו וכן צילום משפחה וצילום בוק בת מצווה .

אני מאוד אוהבת לעבוד עם אנשים, ובנוסף להשכלתי בצילום, יש לי גם תואר ראשון בפסיכולוגיה עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית ...

קרא עוד...

שירותים

חבילת "סיפור העסק שלך" לנדל"ן
רוצים לשווק את הבניין בוטיק החדש שבניתם? לקדם את הנכס הנדלן שאתם מוכרים ללקוח פרטי או מסחרי? החבילה הזאת בדיוק בשבילכם. בה נצלם ונדגיש את יתרונות הנכס, הלוקשיין, חלוקת החלל, הנוף, והשירותים הנוספים שיש מסביב וכל תועלת שניתן להמחיש ויזואלית ולסייע בכך למכירת הנכס.
קבלת פרטים
חבילת "סיפור העסק שלך" - לאדריכלות ועיצוב פנים
מתאים לאדריכלים שהשלימו בניית בית, או שיפוץ בית ללקוחותיהם, חלל מסחרי שעיצבתם: משרד, חנות, קליניקה ועוד
הזדמנות לשקף את החותם העיצובי של החלל המעוצב, התכנון האדריכלי, חלוקת החלל בהתאמה לחוויית המגורים של לקוחותיכם, או חוויית הקנייה והשרות בחלל המסחרי שעיצבתם.
הזדמנות נפלאה לספר את סיפור החלל בדיוקן ויזואלי, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים היוצרים באומנות השילובים פסיפס ויזואלי של חומרים, מרקמים טקסטורות וצבעים לתוצאה הרמונית כולל תיעוד אבני הדרך, ומקורות ההשראה שלכם.
התוצאה עוד סיפור ויזואלי המשקף את האוטוריטה שאתם והחותם המקצועי המבדל אתכם.
קבלת פרטים
חבילת "סיפור העסק שלך" - צילומי תדמית
מתאים לבעלי העסקים בתחום צווארון לבן:
עו"ד , רו"ח, שמאים, יועצים פיננסים, סוכני ביטוח, יועצים עסקיים, בעלי משרדי פרסום, עיצוב גראפי , חברות וארגונים, סטארטאפיםועוד
רוצים לספר את סיפור העסק שלכם עם דיוקן ויזואלי מושך לקוחות, צילום המייצר פנים לעסק שימתג אתכם כאוטוריטה מובילה בתחום וימצב את העסק בהלימה לערכי המותג שהגדרתם?
החבילה הזאת בשבילכם:
צילומי תדמית שיעבירו מסר ממוקד, מדויק ומרגש סביב יתרונות העסק, ערכי מותג, חזון, סיפור ויזואלי בסטילס או סרטון המאגד בתוכו מבט אנושי שמייצר הזדהות ומניע לפעולה ויצירת קשר.
הסרטונים והתמונות יסייעו לכם להנגיש את חוויית הלקוח והקנייה עם דגש על חשיפת תהליך שרות והמכירה כולל תיעוד תהליכי עבודה, דינמיקה מקצועית מאחורי הקלעים ומקורות ההשראה.
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

לכל העדכונים

אילנה ויינשטיין

צילום