בתהליך..המתן בבקשה.

מכוורת חיים / בלוג

מבצע הכרות לדבש צמחי מרפא המאזנים סוכר!

18/12/2015 11:20

 • דבש טהור גם לסוכרתיים - יש חיה כזאת?

  20/11/2015 09:54  | צפיות

  מבצע הכרות לדבש מצמחי מרפא 

  המאזנים סוכר!

  כל מי שסובל מסוכרת יודע שאסור לו להתקרב לדבש. אולי דבש טוב לפו הדב, אבל הוא כנראה לא היה סוכרתי...


  אז זהו, שיש לנו חדשות בשבילכם! הדבורים מייצרות דבש מהצוף והאבקה שהן יונקות. אם הן יונקות צוף מפרחי בר, אז הדבש שהן מייצרות יהיה... ניחשתם – דבש מפרחי בר. אם זה מפרחי האקליפטוס, אז זה יהיה דבש אקליפטוס, או אבוקדו מ...אבוקדו. ואם מזונם יועשר בצמחי מרפא..? נקבל דבש המכיל חומרים פעילים של צמחי מרפא, שזה מה שעשינו.

  הכל התחיל מזה שאני דבוראי, סוכרתי, ויש לי כוורות באזור בקעת הירדן, בה יש מעט מאד מרעה טבעי לדבורים. חשבתי כיצד למנף את כל הדברים האלו ביחד, והחלטתי ליצור מכוורת בוטיק משפחתית שבה מזונם של הדבורים יועשר בתערובות שונות של צמחי מרפא (וביניהם צמח הג'ימנמה – שהוא צמח המוריד סוכר, כולסטרול ולחץ דם..). כתוצאה מכך, הדבש שקיבלתי מהדבורים הכיל את החומרים הפעילים של צמחי המרפא.  

  כיום, אני נהנה מדבש כל היום, מינון התרופות שלי ירד, ורמת  הסוכר שלי מאוזנת.​ כך נוצר דבש שגם אני, הסוכרתי, יכול לאכול!!!

  חוץ מהניסיון האישי שלי, אנשים סוכרתיים שקנו את דבש הג'ימנמה חזרו והזמינו אותו אצלנו, וסיפרו על איזון ערכי הסוכר שלהם. 

  אז אם אתם אוהבים דבש מתוק, טעים מאד, מזין ובריא ונקי מחומרים מלאכותיים, אתם מוזמנים לנסות את דבש הג'ימנמה שלנו, ולספר לנו איך זה השפיע עליכם.

  הזמנות ניתן לבצע בפרופיל שלי ושל גבריאלה או בחנות הקרדיטים בה אנו מוכרים את דבש הג'ימנמה ב-3 גדלים. אתם מוזמנים להיכנס, להתרשם ולהזמין.

  מחירי מבצע עד סוף דצמבר!

  לפרטים והזמנות: חיים – 050-9020104  גבריאלה – 050-2299404.

תגובות

חיים בן שמואל

גידול דבורים במכורת בוטיק. ...

עסקים מומלצים בתחום

יובל בלייר יובל בלייר
יובל בלייר- רפואה סינית