בתהליך..המתן בבקשה.

עופרה טל - הומאופתיה קלאסית / בלוג

דלקות אוזניים חוזרות

05/02/2020 12:36

 • דלקות אוזניים חוזרות אצל תינוקות
  למה בעצם זה קורה ומה אפשר לעשות?

  עידו הגיע אלי בגיל שנה.
  אימו סיפרה שבגיל חצי שנה הייתה לו דלקת אוזניים ראשונה ומאז ועל אף שהייתה אצל מספר רופאים והילד טופל באנטיביוטיקה פעם אחר פעם, הדלקת חזרה, הילד כאב, סבל ובכה הרבה. היא תיארה מצב בו לאחר טיפול באנטיביוטיקה, הילד החלים, היא החזירה אותו לפעוטון ותוך כשבועיים הוא חזר הביתה חזרה עם דלקת אוזניים חוזרת. שוב הגיעה לרופא, שוב מתן אנטיביוטי וחוזר חלילה.
  "אני כבר לא יודעת מה לעשות, אני לא מבינה למה זה חוזר כל פעם ולמה הרופאים חוץ מלתת אנטיביוטיקה, לא מצליחים לטפל באמת במצב כזה."
  באיבחון הומאופתי ראשוני, אני שואלת על ההיריון והלידה, על ההתפתחות של התינוק מיום היוולדו, על ההיסטוריה הרפואית שלו ומאורעות חשובים בחייו, גם אם הם קצרים.
  האם סיפרה, כי האריכה את חופשת הלידה שלה עד שעידו היה בן חצי שנה, הכל היה טוב ובגיל חצי שנה שמה אותו לראשונה בפעוטון. כשחזרה מן העבודה לקחת אותו, הוא היה אדיש, בקושי אכל, לא חייך וגם בבית הרגישה שמשהו השתנה. "המטפלות שלו היו מדהימות, אבל כנראה היה קשה לו"
  עידו אכן, סבל מחרדת נטישה, ככה בגילו חווה את המצב. כיצד יתכן, שאמא שלו נעלמת לו ליום שלם ואם ינק עד כה, נאלץ היה להסתפק בבקבוק שלא ממש אהב.
  לעידו, הותאם תכשיר הומאופתי המטפל בשורש הבעיה- חרדת נטישה. כבר אחרי יומיים האם דיווחה שחל שיפור עצום במצבו של עידו. הוא התחיל לחייך, התחיל לאכול כמו שצריך, היא שמה אותו בקלות רבה יותר בפעוטון, ואוספת אותו כשהוא שמח לראות אותה.
  כשעברו 3 שבועות מאז הטיפול, היא התקשרה אלי לומר, שהיא כל יום חוששת שהיום הוא ידבק שוב והשיפור הוא רק זמני, אבל השבועות חלפו, ושלושה חודשים אחרי היא התקשרה לומר תודה

  "עופרה, קיבלתי ילד אחר לגמרי, לא רק ששלושה חודשים כבר לא היתה לו דלקת אוזניים, אלא החזרת לו את שמחת החיים שהיתה לו, הוא משחק יפה בפעוטון, חברותי ומשתף פעולה עם המטפלות וגם עלה מאוד במשקל, בטיפת חלב ממש מרוצים"

  דלקות אוזניים, הן לרוב ויראליות ולכן, לרוב גם לא צריך אנטיביוטיקה.
  כאשר יש זיהום ויראלי, יש סכנה שיהיה גם זיהום חיידקי, ולכן הרופאים נותנים מראש טיפול אנטיביוטי.
  אז מה כן אפשר לעשות?

  *        להימנע ממוצרי חלב, בעיקר חלב ניגר, תמ"ל חלבי, ומוצרים מעוררי ליחה כמו בננות ובוטנים

  *      לעולם לא להאכיל תינוק בשכיבה. את הבקבוק ניתן לתת לו אך ורק בישיבה. במצב מאוזן, החלב שגם כך מייצר ליחה, מהווה מצע להתפתחות חיידקית.

  *        אם כבר הילד חולה, ניתן לטפל בו באמצעות שמן שום. 2 טיפות באוזן הסובלת, עם צמר גפן מעל, מספר פעמים ביום.

  *       אם הילד העלה חום, לא להיבהל, חום הוא מנגנון טבעי של הגוף המיועד לעזור לו להתגבר על המחלה. אם החום לא גבוה מדי, הילד לא סובל או אפאטי, ניתן להשאיר אותו עם חום. אם החום גבוה ניתן להוריד אותו מעט באמצעי טבעי, כמו אמבטיה פושרת, או רטיות חומץ עם מים על הפרקים.

  לטיפול בדלקות אוזניים חוזרות, או נוזלים באוזניים וירידה בשמיעה, ממליצה על טיפול הומאופתי מותאם אישית אצל הומאופת מוסמך.

  עופרה טל, הומאופתית קלאסית R.C.Hom
  054-7799446


תגובות

עופרה טל הומאופתית קלאסית

הומאופתית קלאסית

עסקים מומלצים בתחום

סנדרה מישאל פוריות טבעית סנדרה מישאל פוריות טבעית
סנדרה מישאל פוריות טבעית
מיכל יהושע מיכל יהושע
מיכל יהושע - הומאופתיה קלאסית תטא הילינג ואימון NLP
בלה שגיא בלה שגיא
בלדונה-הומאופתית קלאסית