בתהליך..המתן בבקשה.

עופרה טל - הומאופתיה קלאסית / בלוג

איך יודעים שבא אביב?

26/03/2020 17:41

 • אז הנה האביב מגיע, הקור מתחלף עם פריחה
  לחלקינו, פריחה היא לאו דוקא פרחים, אלא פריחה בעור, גרד בלתי פוסק, או גירוי של מערכת הנשימה
  אז אם אתם סובלים בעונה זו מפריחות בעור, מעיניים דומעות, גודש באף או נזלת מימית, התעטשויות, גרד בעור, בגרון, בעיניים, שיעול בלתי פוסק, יש דרך לפתור את הבעיה באופן טבעי וללא תופעות לוואי.

  גבר בן 35 הגיע אלי לטיפול באלרגיה שפוקדת אותו 3 חודשים בשנה כל שנה מזה כ10 שנים
  תיאר מצב בו הוא מתחיל להתעטש בלי סוף, גרד והפרשות בעיניים, מגיע למצב של דלקת ריאות כל שנה לקראת הקיץ. חי שנים על כדורים שאמנם מדכאים את הסימפטומים אבל לא הביאו לו מזור עד הטיפול.
  אחרי 3 חודשים קיבלתי מייל שמספר שהאלרגיה כמעט נעלמה לחלוטין, והתרגשות גדולה לספר שזו השנה הראשונה מזה שנים שלא התפתחה אצלו דלקת ריאות בעונה זו.

  ילדה בת 6 הגיעה אלי עם פריחה מפושטת במספר אזורים בגוף, שהביאה אותה לגירוד בלתי פוסק עד זוב דם. לאחר תשאול מקיף של האם, התאמתי לה תכשיר הומאופתי שלקח בחשבון את מצבה הרגשי ואת המאפיינים הפיזיים האינדויוידואלים. לאחר חודש וחצי האם דיווחה שהפריחה נעלמה כלא היתה.

  גבר בן 42 שהגיע בעקבות שיעול טורדני מספר חודשים, קיבל כדורים אנטי היסטמינים, שבעקבותיהם התחיל לסבול בכאבי ראש. שבועיים מתחילת טיפול דיוח שכאבי הראש והשיעול חלפו לחלוטין.

  במצבי אלרגיה, המטופל עובר אבחון מקיף של הסימפטומים הפיזיים הייחודיים לו, מצבו הרגשי והנפשי, ולכל אלו אני מתאימה תכשיר הומאופתי ייחודי אשר כבר בחודש הראשון ניתן לראות הקלה משמעותית עד ריפוי מלא בהמשך.

  אם אתם מכירים אנשים או ילדים שסובלים מאלרגיות עונתיות או של כל השנה, הפנו אותם אלי, אשמח לעזור.

  בתקופה זו הטיפולי ם נערכים דרך סקייפ או זום

  עופרה טל, הומאופתית קלאסית R.C.Hom
  0547799446

תגובות

עופרה טל הומאופתית קלאסית

הומאופתית קלאסית