בתהליך..המתן בבקשה.

STYLING and MORE

מילות מפתח: אפנה , סיור קניות , סטייליסטית אישית , styling , סטיילינג אישי , הלבשה לנשים וגברים , סטייליסטית , ייעוץ אישי , סטיילינג , סדנאות סטיילינג

אודות העסק

אלדה בנגל () מכרכור בעלת העסק STYLING&MORE .
אני אמא לשלושה ולמדתי סטיילינג בשנקר .

אני מלווה נשים בתהליכים של שינוי : שינוי במשקל, שינוי תעסוקתי, שינוי סגנון לבוש, שינוי תדמית ועוד .
אני מעבירה סדנאות סטיילינג בעיקר לקבוצות נשים אך גם לקבוצות מעורבות ונותנת ייעוץ אישי בבית הלקוחות ( גברים ונשים) .כמו כן עושה סיורי קניות עם לקוחות לחידוש המלתחה.
השרות שלי כולל כמה אפשרויות :
. מפגש ארון .מפגש א...

קרא עוד...

שירותים

סדנת סטיילינג
הסדנאות מיועדות לקבוצות נשים או קבוצות מעורבות של נשים וגברים יחד , גיל הזהב , נערות , נשים אחרי לידה ועוד. בסדנה אנחנו מדברות על מבנה הגוף השונים ואילו גזרות ובדים מתאימים לכל מבנה . אנחנו מדברות על צבעים , הלבשה תחתונה ,טרנדים ומלתחה חכמה .
הסדנה מדברת פחות על אופנה ויותר על עצות וטיפים שימושיים ליום יום הניתנים ליישום מיידי עם דגש על איך את מעצימה ומדגישה את האזורים הטובים ופחות מתעסקת בלטשטש.
הסדנאות מלוות במצגת , הדגמות, משחקים , העצמה נשית והרבה הומור .
קבלת פרטים
סטיילינג אישי - מפגש ארון ואבחון אישי
- מפגש ארון ואבחון אישי .
- חוויית קניות משותפת.

מפגש ארון כולל פגישה עם לקוחה / לקוח ל3 שעות אצלה בבית בהן אנחנו לומדות על מבנה הגוף שלה ומה מחמיא לו . אילו בדים נכונים לה ואילו גזרות וסגנונות .
יחד אנחנו עוברות על הארון שלה , היא מודדת ומחליטות מה להשאיר , ממה להפרד , מה להעביר לתופרת ומה להעביר למדף הסנטימנטים . אנחנו מסיימות את המפגש עם הבנה מה חסר לה בארון ובמידת הצורך קובעות מפגש נוסף לקניות.
קבלת פרטים
סיור קניות עם סטייליסטית
מפגש קניות הוא מפגש של 4 שעות בו אנחנו הולכות בידיעה של מה אנחנו מחפשות . הכל ממוקד ונכון לצרכים ולתקציב שלה . הולכות לבוטיקים או חנויות שיכולים להתאים לסגנון האישי של הלקוחה ולתקציב שהגדירה . במידת הצורך נכנסות גם לחנויות נעליים/ אקססוריז והלבשה תחתונה .
קבלת פרטים

כל השירותים (9)

חוות דעת

רננה אשד  רפלקסולוגית רננה אשד רפלקסולוגית

אלדה היקרה, הזמנו אותך לקיבוץ למסיבת החלפת בגדים שהייתה להיט! מדובר באוכ' מגוונת מכל הגילאים והסוגים.. ברגישות, חוכמה וחוש הומור הצלחת להגיע לכל אחת, ...
קרא עוד...

נועה  דוד נועה דוד

הזמנתי את אלדה שתעזור לי לבחור בגדים לצילומי תדמית, כמה שזה היה נכון עבורי. אלדה עם המון סבלנות ייעצה, תמכה ועזרה לי לבחור את הבגדים המתאימים והוסיפה ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אלדה בנגל

סטיילינג אישי וייעוץ תדמית