בתהליך..המתן בבקשה.

ברטוקן איינעלם-מנחת קבוצות ומדריכת הורים מוסמכת

מילות מפתח: סדנאות , סדנת העצמה לבני נוער , סדנה למתבגרים , הדרכת הורים , שיטת אדלר , הדרכות אישיות , הרצאות , סדנא למורים , הורות , סדנא לצוות החינוכי

אודות העסק

אם אתם הורים או אנשי חינוך ומרגישים חוסר תקשורת וריחוק עם ילדיכם/תלמידיכם? מרגישים שילדיכם לא לוקחים אחריות? מרגישים חוסר הקשבה והתנגדות לרוב הבקשות שלכם?
מרגישים חוסר אונים ותחושת עייפות מהאווירה ומהיחסים בבית?

בעידן שלנו, בו שני ההורים עובדים קשה ולא נישאר מספיק זמן לבית ולילדים, כמו כן המציאות הדגיטלית שמתפתחת במהירות על, גידול וחינוך הילדים הפך לאחד האתגרים הגדולים בהורות שלנו.
בסדנאות תצאו...

קרא עוד...

שירותים

סדנאות הורים
סדנה חווייתית, מינימום 10 מפגשים של שעתיים/שלוש שעות אקדמיות אחת לשבוע, למתן כלים וטיפים מעשיים, הלמידה נעשית באמצעות תרגולים, סימולציות, משחקי תפקיד, סרטונים ואימון על הכלים. נלמד כלים שיעזרו לנו להתמודד עם:
*גיל ההתבגרות והיכרות עם המאפיינים של גיל זה * שיפור היחסים והתקשורת *עידוד *פתרון קונפליקטים
* ביסוס הסמכות ההורית * דרכי חינוך מקדמות וחוסמות *מריבות בין אחים*דור המסכים ועוד...
*מגיעה עד אליכם
*ניתן לבנות תכנית מותאמת אישית
קבלת פרטים
סדנאות לצוותי חינוך
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה של התנהגויות מפריעות, חוסר תקשורת וחוסר אימון, כמו כן קשיים לימודיים, חינוכיים וחברתיים. לכן הסדנה נועדה לתת מענה וכלים שיעזרו לצוותי חינוך להתמודד בצורה מטיבה ונבונה עם קשיים אלו ולהשיג תוצאות יותר טובות.
סדנה חווייתית בין 5-10 מפגשים בני שעתיים/שלוש שעות אקדמיות למתן כלים וטיפים בנושאים:
* הבנת התנהגות הילד *בניית יחסי אימון *ביסוס סמכות המבוגר *יצירת קשר ותקשורת מקדמת *חיזוק ועידוד הילד, העצמת הביטחון והדימוי העצמי, גיל ההתבגרות, דור המסכים, אחריות ועצמאות, מעורבות ההורים ועוד...
תרגול ואימון של הכלים במהלך הסדנה ויישומה בזמן אמת בעבודה היום יומית

מיקום: אצלכם בארגון
קבלת פרטים
סדנאות לבני נוער
כמו ההורים ואנשי חינוך גם בני נוער חווים קשיים בתקשורת וביחסים עם הוריהם או מוריהם וחשים בלבול ותסכול. כמו כן הגיל שלעמו מאתגר ומטלטל עבורם מבחינה רגשית, חברתית, פיזית וקוגנטיבית לאור התהליכים הטבעיים שהם עוברים בגיל ההתבגרות.
סדנה בת 10 מפגשים עד תוכנית שנתית האורך כשעתיים אקדמיות.
מטרת הסדנה היא לתת כלים לשיפור המיומנויות החברתיות והכישורים האישיים, הגברת הביטחון העצמי, חיזוק תקשורת בין אישית ותוך אישית, וויסות רגשות, פתרון קונפליקטים, שינוי הרגלים, ניהול זמנים, דיון בסוגיות הקשורות בצוות החינוכי והוריהם ודרכי התמודדות איתם...

הסדנה מיועדת לבתי ספר, מרכזי נוער, מתנ"סים וכל ארגון אחר המפעיל תכניות לבני נוער
הסדנה מתקיימת בארגון המפעיל
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

לכל העדכונים

ברטוקן איינעלם מנחה מרצה ומדריכת הורים

סדנאות, הדרכות והרצאות בשיט...