בתהליך..המתן בבקשה.

אורנה דניאלי

מילות מפתח: אימון להפרעות קשב , הפרעות קשב וריכוז , סדנאות מנהיגות , אימון אישי , הרצאות בנושא אימון , יועצת ארגונית , אימון לבני עשרה , ילדים ונוער , ייעוץ ארגוני , הרצאות להפרעות קשב

אודות העסק

מאמנת אישית המתמחה באימון לילדים ומבוגרים בעלי הפרעת קשב.
בעבר סבלתי מהפרעת קשב וכיום מתמודדת עם הפרעת קשב ואימפולסיביות בהצלחה ומסייעת לנוער ומבוגרים לצלוח את ההפרעה.

מהו אימון לבעלי AD(H)D?
אימון לבעלי הפרעת קשב הוא תהליך ששם דגש על מודעות למאפייני הפרעת קשב והתמודדות איתם. האימון נועד לפתח כישורים שמאפשרים לסובלים מהפרעת קשב להתמודד בהצלחה עם הקושי בריכוז, היפראקטיביות ואימפולסיביות.
אימון ל...

קרא עוד...

שירותים

ייעוץ ארגוני
ייעוץ ארגוני הוא תחום ניהול שמתמקד בעזרה לארגונים לפתח את הפוטנציאל שלהם: בתהליך הייעוץ היועץ לומד ומכיר את הארגון ובונה יחד עם מנהלים ועובדים בארגון תהליכי שיפור שיעזרו למקסם את התוצאות העסקיות של הארגון.
קבלת פרטים
אימון לילדים, נוער ומבוגרים בעלי הפרעת קשב
אימון לילדים עם הפרעת קשב הוא תהליך ששם דגש למודעות למאפייני הפרעת קשב והתמודדות איתם. האימון נועד לפתח כישורים שמאפשרים לסובלים מהפרעת קשב להתמודד בהצלחה עם הקושי בריכוז, היפראקטיביות ואימפולסיביות.
האימון מסייע למתאמן לזהות את התכונות החיוביות שלו ומקדם אותו באמצעות מתן כלים מעשיים שמאפשרים להעצים ולפתח אסטרטגיות בתחומים כגון התארגנות בזמן, כישורים חברתיים והרגלי בריאות.
קבלת פרטים
הרצאות בנושא הפרעות קשב
ההרצאה נועדה לתת כלים שיסייעו למורים להתמודד עם תלמידים שסובלים מהפרעת קשב וריכוז, שהקשיים שלהם משפיעים על איכות ההוראה וכן על איכות הלמידה בכיתה.
קבלת פרטים

כל השירותים (3)

חוות דעת

שפי  ספרן-כרמי שפי ספרן-כרמי

הפנתי לאורנה נערה שידעתי שלאורנה ,מעבר לרצון הרב,יש גם את היכולת לעזור. ואכן,לא טעיתי: הרצון לעזור אכן טבוע עמוק בליבה של אורנה, אך השילוב של רצון יחד...
קרא עוד...

לכל העדכונים

אורנה דניאלי

ייעוץ ארגוני, אימון להפרעות...