בתהליך..המתן בבקשה.

saritreiki

מילות מפתח: כאבים , גוף ונפש , עיסוי שבדי הוליסטי , טיפול הוליסטי , רייקי ריפוי אנרגטי , מסאג , מטפלים , כאבי גב , רפואה משלימה , סרטן

אודות

שעות פעילות: ימים א' -ה': -21:00 8:00 ימי שישי: עד 15:00

שלום, אני שרית ואני מטפלת מוסמכת ברייקי ובעיסוי שבדי הוליסטי. אני בעלת תואר ראשון בביולוגיה ותואר שני במדעי הרפואה מאוניברסיטת תלאביב. בוגרת מכללת סינרגיה לרפואה משלימה עם הסמכה בעיסוי שבדי הוליסטי ומוסמכת רייקי ו אצל דינה כספי, יו"ר איגוד הרייקי בארץ.

ההמלצה שלי היא על שילוב של שני סוגי הטיפולים: טיפול שמתחיל עם עיסוי שבדי הוליסטי ממוקד עם שמנים חמים ותמציוות ארומטיות באיזור שתבחרו (גב, רגליים או גוף קדמי) ואחריו טיפול רייקי מלא. זהו למעשה טיפול שמשלב את הרובד הפיזי(העיסוי) בד בבד עם הרובד הנפשי(הרייקי) לרגיעה עמוקה ואיזון.

*מהי אנרגיית הרייקי?

אנרגיית הרייקי משפיעה על איזון וריפוי: פיסי, רגשי, מנטאלי ורוחני. בהיבט הבריאותי היא מטפלת בכל בעיה ומחלה: כאבים מכל סוג שהוא, בעיות לב, סרטן, בעיות עור, חבלות, שברים, כאבי גב, כאבי ראש, כאבי גרון, אוזניים, שפעת, תשישות ועוד.

האנרגיה פועלת עם כל סוגי התרפיה והטיפול האחרים, משפרת טיפולים רפואיים קונבנציונאליים, מפחיתה תופעות לוואי שליליות, מפחיתה ואף מעלימה כאב ומתח ויוצרת שלווה ואופטימיות.

הטיפול יסייע לכם:

*להרגיע כאבים
*לחזק את המערכת החיסונית שלכם
*להפיג מתחים, לחצים וכעסים ולהגיע לרגיעה עמוקה
*לטפל בעייפות ובנדודי שינה
*לעודד פיתוח וצמיחה אישית
*לחזק את העוצמה הפנימית שלכם

בטיפול זה תיהנו ממגע לשחרור כאבים או לחצים פיזיים, ריכוך או סתם פינוק בשביל הכיף וגם ממגע אנרגטי לשחרור לחצים רגשיים, רגיעה עמוקה ואיזון. בסיום הטיפול תרגישו מחוזקים ומלאי אנרגיה .

היכן מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע בעיר רחובות בחדר מיוחד שהכנתי עבורכם. החדר עוצב כך שהוא ישרה נוחות ואווירה נעימה ובאופן שהטיפול יהיה אפקטיבי ביותר!

תגובות

שרית בכר

מטפלת הוליסטית במגע - רייקי...

עסקים מומלצים בתחום

אילת לינור  פוגל אילת לינור פוגל
טיפול והכוונה
נטלי  שלומן נטלי שלומן
ללכת בדרך האור