בתהליך..המתן בבקשה.

info me

מילות מפתח: לינקדאין עסקי , ניהול ידע , מודיעין עסקי , עריכת תוכן באינטרנט , מודיעין תחרותי , מידענות , ניהול מידע , מידע וידע

אודות העסק

טלי שלמה, מידענית. בחיי המקצועיים עבדתי והתמקצעתי בתחומי התקשורת, כתיבה ומידע. כשהציגו לי את מקצוע המידענות הרגשתי שהמציאו את המקצוע עבורי. הכישרונות שלי, באים לידי ביטוי הן ביכולת להעמיק והן ביכולת לפתח חשיבה יצירתית "מחוץ לקופסא".
Info Me מוצאת אתגר, מטרה והזדמנות להעמיק ולהגיע לפתרון המושלם עבור השאלה שנשאלה או לבחור את הדרך הנכונה להפוך רעיון למוצר חדש. חיי המקצועיים כללו לימודי תקשורת, כתיב...

קרא עוד...

שירותים

מידענות- Information Specialist
מידענות מתחילה מרעיון שניתן להגשים באמצעות מידע, ידע וכלים טכנולוגים. המחקר נערך על ידי איסוף מידע על הרעיון ממקורות פתוחים ברשת האינטרנט (Osint), עיבוד וניתוח של המידע באמצעות כלים וטכניקות מתקדמות. הידע שנוצר ישמש לסיוע תהליכי תכנון, פעולה וקבלת החלטות. המידענות מספקת ערך מוסף באמצעות עבודה יסודית, מחושבת ושיקול דעת שכולל ניסיון רב, מקצועניות, חדשנות ותובנות מתקדמות שיכולות לשפר את הביצועים ולהקל על תהליכי בארגון.
קבלת פרטים
הקמת מאגרי מידע
כריית מידע ואיסוף נתונים מתבצע למען הקמת מאגר מידע , במטרה להנגיש מידע וידע לאוכלוסיות וקהילות שלהם המידע חיוני, כלכלי ועסקי. המידע נאסף מכל המקורות המקוונים ברשת תוך שימת דגש רב על איכות המידע שנאסף והקפדה על חשיבה ביקורתית למען התאמתו של מאגר המידע לצורכי החברה.
קבלת פרטים
הקמת מאגרי מידע של לקוחות - Customer Data Base
הקמת מאגר מידע החל ממסע אפיון הלקוחות של העסק, בדיקה מעמיקה מי הוא הלקוח האידיאלי והנכון שיביא לעסק את הערך שנדרש לו למען התפתחותו התמידית במעלה הדרך.
הקמת מאגר מידע דורש הבנה מעמיקה אילו לקוחות אני רוצה למשוך על העסק שלי ולאסוף מידע על איכותם , ממונם, ורצונם ליצור עימי קשר בכדי שאנחנו נעניק אחד לשני את הערכים איכויות והתפתחות עסקית שהיא מטרתנו.
צרו קשר איתי ונבחן ביחד כיצד להגדיל את מאגר הלקוחות ולהעמיק את הקשר עימם.
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

לכל העדכונים

טלי שלמה

מידענות - ניהול ידע, מודיעי...