בתהליך..המתן בבקשה.

אמון בקשר / חוות דעת


תודה איל על הפגישה הטובה באווירה נפלאה ומשרת השלווה בקיבוץ יגור. תרמת לי הרבה תובנות ובעיקר הקשבה רבה מצידך, שאיפשרה לי לראות את הבידול העיסקי שלי.
שמחתי ללמוד על מה שאתה עושה בצורה מעמיקה יותר ועל הרקע ממנו אתה מגיע והניסיון והכישורים הניהוליים המרשימים שאתה מביא ליו"ריות של קבוצתנו בירת העסקים, מעבודתך בקיבוץ וכמנהל מפעל לשעבר. הצלחתך הצלחתנו. תודה איל

תגובות
 • איל שריג אמון בקשר איל שריג אמון בקשר - לפני 524 ימים

  תודה גדולה. נהנתי מאוד, ןלא פחות שמחתי ללמוד משהו, שלעניות דעתי, הוא בשורה לציבור הגימלאים, וחשוב למנף את זה מה יותר.
  אתה פשוט מגדיל להם את הפנסיה. כבוד

 • איל שריג אמון בקשר איל שריג אמון בקשר - לפני 510 ימים

  תודה רבה. מאחל לך הרבה הצלחה, כי אתה מביא אושר וקצת עושר לאנשים. בהצלחה.

 • ז'ק כהן ביטוח פנסיה הכוונה ומיסוי פרישה ז'ק כהן ביטוח פנסיה הכוונה ומיסוי פרישה - לפני 508 ימים

  תודה איל על הדברים החמים. ההכוונה והמיסוי בעת פרישה, עשויים להסתכם בחסכון במס של עד מאות אלפי שקלים, לאורך זמן ובאופן מידי. את זה אני עושה ואגב גם החוק מחייב, כל מי שפורש לפנסיה ומתחיל לקבל קצבה, לעשות מול מס הכנסה "הליך פרישה".
  ב"גיל פרישה" 62 ומעלה אישה 67 ומעלה גבר, בין אם פרשו ובין אם דחו פרישתם, אני עוסק באיך לשלם פחות מס על הקצבה מקרן הפנסיה, ביטוח מנהלים, פנסיה תקציבית ולצאת עם יותר פנסיה? איך לשלם פחות מס על הפיצויים ביום עזיבת העבודה? איך למשוך כספים מהקופות ללא מס או פחות מס, לעשות תכנון מתי להתחיל למשוך קצבה, מתי למשוך כספים מהקופות, איך להשקיע הכספי מהמענק והפיצויים שהתקבלו וממה שיש בחסכונות בבנק שנותנים מעט מאוד?
  אנשים רבים ובמיוחד מורים ועובדי מדינה וגופים ציבוריים, לא את הפרוצדורה הזו ולא יודעים שניתן וראוי לטובתם לעשות זאת ובכך אולי להרוויח עד מאות אלפי שקלים חסכון במס, לפי העניין. הם חושבים שזה נעשה עבורם אוטומטית וזה לא ולכן הם עלולים להפסיד המון כסף. ברור שאם לא מגיעות הטבות אז איש לא יבוא אליהם בטענות ולא יפסידו. בשביל זה אני כאן לבדוק עבורם ולתת להם שקט ובהירות בנושא. לפעמים זה מסתכם בשיחה טלפונית קצרה ללא עלות.
  אגב, אני לא מטפל רק בגימלאים. אני עושה סדר לכל מי שיש או זקוק לתכנית פנסיונית, מפיננסית וביטוחית. אני נותן ללקוח/ה מסמך מסודר שיאפשר להם לזרוק את הניירות ולקבל נייר אחד עם כל מה שיש להם. לא צריך ש"יסדרו" להם את הניירות בקלסר ולאתר עבורם תמורת אחוזים למציאת "כספים אבודים". שלא יעבדו עליכם. בסה"כ יש לפנות דיגיטלית ומקבלים את המידע מכל החברות במדינה. ובנוסף, אני נותן להם מעטפת מלאה 360 של ניהול הפנסיה, הפיננסים ומי שצריך ורוצה אז גם ניהול הסיכונים הביטוחיים, אני עושה זאת כבר כשהם בני 25.
  יש לחלק את ניהול הכסף בין 1) הטווח הקצר- בינוני ועד תחילת קבלת קצבה החל מגיל 60 2) הטווח הארוך יותר שקשור לפנסיה ומימוש הכספים לאחר גיל פרישה לפנסיה.
  בכל מה שאני עושה עבור הלקוחות, אני חושב איך זה ישרת את יום הפרישה וקבלת הקצבה החודשית מהתכנית הפנסיונית/ קרן הפנסיה/ ביטוח המנהלים וזה במינימום מס ופחות דמי ניהול ויותר פנסיה והתאמה לצרכים הספציפיים ורמת הסיכון המתאימה לכל לקוח.

538821 איל שריג אמון בקשר

איל שריג אמון בקשר

זוגי זה עסקי