בתהליך..המתן בבקשה.

פסיכותרפיה הוליסטית התפתחותית / בלוג

מה קורה בפגישה איתי.

10/07/2019 15:20

 • כמה מכם עוקבים אחרי הפוסטים שלי, ורואים מילים כמו "מלווה ומקצרת תהליכי שינוי", קינסיולוגיה, NLP, "להרגיש טוב בראש, בלב ובגוף", ולא בהכרח מבינים מי אני או מה שאני עושה. לכן, החלטתי להבהיר לכם קצת.

  אפשר לומר שאני סוג של "פסיכותרפיסטית הוליסטית". אבל אם אנחנו רוצים להימנע משימוש במילים "מסובכים", אפשר לאומר שלאנשים שמגיעים אליי, יש בעיה, ברוב הזמן רגשית או התנהגותית, שהם רוצים לפתור.

  זה יכול להיות טראומה שהם עדיין לא "ניקו" ושמפריעה להם בחיי היומיום שלהם. 
  זה יכול להיות בקשר למשבר שהם עברו, עוברים כרגע או עומדים לעבור בעתיד הקרוב, שמייצר שאלות, בלבול, מתח. 
  זה יכול להיות בגלל תחושה של דיכאון, מצוקה, חוסר אונים מול מצב מסוים או אירוע. 
  זה יכול להיות בגלל רגשות לא נעימים שמנהלים אותם, 
  בקשר למטרה שהם לא יכולים להשיג למרות ניסיונות רבים, 
  בקשר לסימפטומים פיזיים שלא מקבלים מענה רפואי, וכו '... 
  זה יכול להיות פשוט כדי להרגיש טוב יותר.

  בפוסט הזה החלטתי לא לתת הסבר על הכלים שאני משתמשת בהם- אתם יכולים פשוט לשאול את גוגל, או לבקר באתר שלי - אני מעדיפה להסביר כיצד מתרחש פגישה איתי, ומה היא הגישה שלי.

  בתחילת הפגישה, אני מקשיבה כמובן לסיבות שמובילות אתכם לבוא ולהתייעץ איתי, אבל אני לא מבקשת מכם לספר את חייכם - אני לא פסיכולוגית.

  מגדירים יחד את הנושא שעליו אתם רוצים לעבוד. ממשיכה עם שאלות וקבלת נתונים שהגוף מביא. כן, הבנתם נכון, הגוף. בזכות מה שנקרא בדיקת שריר, שימוש בשריר דרך מערכת העצבים - לפי האופן בו השריר מחזיק או לא מחזיק על לחיצה - אפשר לקבל נתונים, מידע, הנחיה. באמצעות שאלת שאלות "פשוטות", מצליחים להגיע למידע עמוק בתת-המודע או בזיכרון תאי. כך אפשר לשחרר את מה שמבקש שיחרור בדיוק במקום הנכון.

  מתקדמים יחד בגילוי דברים שאתם לא בהכרח זוכרים או מודעים להם, שהם בכל זאת לעתים קרובות, מנהלים את החייכם.

  בהמשך הפגישה, הגוף מנחה, מנתב אותי - הוא שמנהל את הפגישה. הוא אומר לי אילו כלים להשתמש, באיזה סדר, כדי לאזן מחדש את מה שלא מאוזן, בין אם זה פיזי, מנטאלי, רגשי או אנרגטי. הגוף יכול להוביל אותנו לאזן נקודות בעבר - כמו למשל, בילדות, במהלך ההיריון, ואפילו בדורות הקודמים.

  מה שמבדיל אותי אולי מקינסיולוגים אחרים, זה שאני משקפת למי שמגיע לפגישה, את המשמעות של הכלי שיוצא, של האיזון שהגוף מבקש. זה הרבה פעמים מאפשר לאדם להבין פתאום משהו שהוא לא קלט עד אז – נופלים אסימונים מה שנקראה.

  ומה שיפה, שזה גם מספק מין חוט משותף בין כל הנקודות שעלו במהלך הפגישה. ההבנה והקישורים הללו מובילים לשינוי נקודת מבט ביחס לנושא שעלה ומאפשרים התקדמות מהירה יותר.

  במהלך הפגישה, אני משתמשת בשילוב של כלים טיפוליים שרכשתי. הכוונה שלי היא להקשיב לכם, לאסוף את המידע שצריך, לבצע את ההוראות שניתנו על ידי הגוף, וללוות אתכם לאיזון ולשינוי, בתוך העולם שלכם. הפתרונות מגיעים מעולמכם, לא משלי. אני לא נותנת הוראות כמו מאמן. אני לא מאמנת.

  לפיכך, השינוי נעשה בעדינות, בהתאמה לאדם, בקצב שלו, על פי מה שהוא מוכן לקבל.

  יכול להיות שאפילו אחרי ההסברים שלי, עדיין נראה לכם מוזר ולא כל כך מובן. 
  גם יכול להיות שזה מסקרן אתכם ושנתתי לכם חשק לנסות - או שאתם מזהים שזה מתאים לאחד מהחברים שלכם. 
  אני מזמינה אתכם לצור איתי קשר.

  אסטל מור יוסף 
  קינסיולוגית התפתחותית - מאסטר NLP
  ריקול הילינג- פרחי באך - קו הזמן - תנועות עיניים
  נתניה - תל רביב

תגובות

אסטל מור יוסף -.. להרגיש טוב בראש...

תהליכי שינוי בקינסיולוגיה -...