בתהליך..המתן בבקשה.

ד"ר אביבית אגם דאלי

מילות מפתח: תרבות ישראלית , מרצה , תקשורת , הרצאות לחוגי בית , תערוכות אומנים , תרבות פופולרית , הרצאות , אמנות , הפעלות למבוגרים , מרצה לחוגי בית

אודות העסק

זוכרים את הפרסומות של פעם? כשהייתי קטנה אהבתי לצפות בפרסומות כי הן היו כמו קסם קטן. ברבות השנים כתבתי על זה דוקטורט באוניברסיטה העברית, כיום אני גם אוצרת אמנות ומפיקה לאמנים ולמעצבים תערוכות. אשמח להעביר הרצאות בנושאים אלו ובכל מה שקשור לתרבות, אמנות ומדיה בחוגי בית (אפשר גם בZOOM) ובארועים חברתיים, בכנסים, בימי עיון ובסופי שבוע. אני כאן כדי להשמיע, להציג ולהנעים את הזמן. נעים מאוד, שמי ד"ר אביבי...

קרא עוד...

שירותים

מגוון הרצאות למבוגרים בחוגי בית ובאירועים חברתיים
מגוון הרצאות בחוגי בית או למוסדות ולארגונים בנושאי תרבות, אמנות ומדיה, מפי מרצה ותיקה שמכירה סוגי קהלים רבים ושמרצה מעל 20 שנה. נעים מאוד, שמי ד"ר אביבית אגם דאלי ואני ד"ר לתקשורת ומומחית לניתוח תמונות, כרזות, בולים, פרסומות - ומה לא?. כאוצרת אמנות אני מכירה את עולם האמנות בישראל ובעולם ואשמח להכיר אותו גם לכם.
ניתן לזמן אותי לתת הרצאה בחוגי בית בכל הארץ.
לקבלת הצעת מחיר צלצלו אלי או כתבו לי מייל avivitagam@gmail.com . הצעת המחיר תלויה במספר המשתתפים, היכן תתקיים ההרצאה (אפשר גם בZOOM), יום ושעה.
נשתמע,
אביבית
0545999337
אתר: http://avivitagamdali.co.il/
קבלת פרטים
הרצאות העשרה בימי עיון, בכנסים מקצועיים, למלונות בסופי שבוע ובארועי חברה
מגוון הרצאות שיכולות להיות מותאמות לקהלי יעד ספציפיים בנושאי תרבות, אמנות ומדיה, מפי מרצה ותיקה שמכירה סוגי קהלים רבים ושמרצה מעל 20 שנה. נעים מאוד, שמי ד"ר אביבית אגם דאלי ואני ד"ר לתקשורת ומומחית לניתוח תמונות, כרזות, בולים, פרסומות - ומה לא?. כאוצרת אמנות אני מכירה את עולם האמנות בישראל ובעולם ואשמח להכיר אותו גם לכם.
ניתן לזמן אותי לתת הרצאה בחוגי בית בכל הארץ.
לקבלת הצעת מחיר צלצלו אלי או כתבו לי מייל avivitagam@gmail.com . הצעת המחיר תלויה במספר המשתתפים, היכן תתקיים ההרצאה (אפשר גם בZOOM), יום ושעה.
נשתמע,
אביבית
0545999337
אתר: http://avivitagamdali.co.il/
קבלת פרטים
תערוכת יחיד לאמן או לאמנית בגלריה או בחלל אלטרנטיבי
בחירת מקום (חלל תצוגה מתאים אינדיבידואלית) לקראת תערוכת יחיד, בחירת עבודות, ארגון והצגה שלהן. כתיבת טקסט אוצרותי בעברית (נתנת אפשרות גם לתרגום הטקסט לאנגלית תמורת תשלום נוסף), פתיחה חגיגית ושיח גלריה. הצגתי אמנים בגלריות ובחללי תצוגה כגון: בית האמנים בת"א, בית האמנים בראשל"צ, גלריה אזול, גלריה צדיק, גלריה טובה אוסמן, גלריה שרה ארמן, גלריית החווה חולון, גלריית בית מאירוב חולון, גלריה הסדנא לאמנות ביבנה, גלריית זהזהזה בת"א, גלריית בית יד לבנים ר"ג, הגלריה החדשה של המכון לאמנות בת ים, גלריה זלאיט בת"א, סינמטק ת"א, אוניברסיטת תל אביב, היכל אמנויות הבימה הרצליה, המשכן למוסיקה ולאמנויות רעננה, לובי מגדלי משה אביב בר"ג, בחלל תצוגה של רבעיית פלורנטין, ת"א ועוד..
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

אסף  פרת אסף פרת

הייתה הרצאה מצוינת שפתחה חלון מסקרן לעולם התערוכות והאמנות. מומלץ!
קרא עוד...

רות שפיר  נטורופתית רות שפיר נטורופתית

תודה אביבית על הרצאתך "סיורים וירטואלים בתערוכות", בה הסברת על עבודתך כאוצרת ונתת טעימה והצצה מתוך התערוכות. אהבתי את ההסבר וניתוח התמונה "מן העיר אל...
קרא עוד...

סרטונים


הרצאה על הקשר שבין טכנולוגיות לאמנות, בעקבות ספרו של ד"ר אבי רוזן

לכל העדכונים

ד"ר אביבית אגם דאלי תרבות ואומנות

מרצה ואוצרת אומנות