בתהליך..המתן בבקשה.

עמיר אושפיז - משרד עורכי דין

מילות מפתח: פשיטת רגל , דיני עבודה , עריכת דין , הוצאה לפועל , הוצל"פ , עו"ד , פש"ר , לשון הרע , עורך דין

אודות העסק

הנני חבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת ועוסק בתחום הליטיגציה האזרחיתמסחרית, ההוצאה לפועל, פשיטות רגל ומשפט העבודה.
עם שחרורי משירות קבע בצה"ל (כיום רס"ן במיל'), התחלתי את לימודי המשפטים (L.L.B) אותם סיימתי בהצלחה יתרה, זאת בנוסף לתואר ראשון (B.A) במנהל עסקים וניהול משאבי אנוש מטעם אוניברסיטת בן גוריון.
לאחר סיום תקופת ההתמחות במשרד הדר את ברחנין, הצטרפתי כחבר בלשכת עורכי הדין והתחלתי בעבודתי כעורך די...

קרא עוד...

שירותים

ייצוג בהליך שימוע טרם פיטורים
קיבלת מהמעסיק/ה מכתב זימון להליך שימוע טרם פיטורים?
הנך זכאי/ת להתייעץ עם עו"ד טרם הגעתך להליך השימוע, כמו גם להיות מיוצג/ת ע"י עו"ד בהליך זה.
במסגרת פגישה עימי נבחן את טענות המעסיק הנוגעות לסיבת הזימון להליך השימוע, נבחן את טענותיך כנגד טענות המעסיק, אכווין אותך מה לומר ומה לא לומר, כך שתגיע מוכן ככל האפשר להליך השימוע.
בהתאם לרצונך, אייצגך גם בהליך השימוע עצמו.
קבלת פרטים
ייצוג עובד בהליך משפטי בבית הדין העבודה אל מול המעסיק
במקרים רבים עובד המסיים את עבודתו אצל המעסיק, בין אם פוטר ובין אם התפטר, איננו מודע לכספים ו/או הזכויות להם הוא זכאי בעת סיום עבודתו אצל המעסיק, כספים ו/או זכויות שחלק מהם אמורים היו להינתן לו כבר בתקופת עבודתו אצל המעסיק.
תשלום עבור שעות נוספות, תשלום עבור דמי הבראה, תשלום עבור הוצאות נסיעה, תשלום עבור ימי חג, פדיון ימי חופשה, הפרשה לפנסיה וכמובן פיצויי פיטורים, אלו על פי רוב הדברים הנתבעים ע"י עובדים אשר סיימו עבודתם אצל המעסיק.
במסגרת הטיפול המשפטי שאני מעניק תתבצע בחינה מלאה של הכספים ו/או הזכויות להם הינך זכאי במועד סיום העסקתך ובהתאם תתבצע פניה ראשונית אל המעסיק בניסיון להביא לקבלת המגיע לך מבלי להידרש להליך משפטי בבית הדין לעבודה.
ככל והפניה אל המעסיק לא תביא לקבלת המגיע לך, תוגש תביעה לבית הדין לעבודה ובמסגרת הליך משפטי זה תזכה לייצוג וליווי מלא מצידי.
קבלת פרטים
ייצוג מעסיק בהליך משפטי אל מול העובד
לא פעם עובד המסיים את עבודתו אצל המעסיק, בין אם פוטר ע"י המעסיק ובין אם התפטר, דורש לקבל כספים ו/או זכויות מהמעסיק, כאשר בחלק מהמקרים הוא כלל איננו זכאי להם, לחלקם או אף במלואם.
כך, עובד שלא עבד שעות נוספות טוען כי עבד שעות נוספות ואלו לא שולמו לו, גם במקום בו לפי תלושי השכר ו/או רישום הנוכחות אצל העמסיק אין כל תיעוד לכך שעבד שעות נוספות.
כך, עובד אשר קיבל תשלום עבור דמי הבראה לאחר שהשלים שנת עבודה אצל המעסיק, טוען כי לא שולמו לו דמי ההבראה על אף העובדה כי בתלושי השכר ניתן בקלות לראות שדמי הבראה כן שולמו לו.
כך, עובד אשר בחר להתפטר מעבודתו אצל המעסיק, בין אם הודיע על כך למעסיק לפני כן ובין אם לא הודיע כלל, טוען לפתע כי פוטר ובהתאם מגיע לו לקבל תשלום עבור הודעה מוקדמת ופיצויי פיטורים ויתרה מכך, הוא אף "פוטר" ללא הליך שימוע כך שלגירסתו הוא זכאי גם לקבלת פיצוי על כך שפוטר בניגוד לדין.
בנקודה הזו אני כעורך הדין שלך נכנס לתמונה, אל מול טענות העובד, בין אם הן במסגרת מכתב התראה טרם נקיטת הליכים משפטיים ששלח אליך העו"ד שלו ובין אם במסגרת כתב תביעה שהוגש נגדך לבית הדין לעבודה, אבחן יחד איתך בצורה מעמיקה את טענות העובד אל מול המציאות העובדתית והמשפטית הקיימת בתיק ובהתאם תועבר תשובה הולמת לטענות העובד, במכתב תשובה ו/או בכתב הגנה שיוגש לבית הדין לעבודה והמשך ייצוג וליווי מלא מצידי במסגרת ההליך המשפטי.
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

לכל העדכונים

עמיר אושפיז עורך דין

עריכת דין

עסקים מומלצים בתחום

דפנה  זאק משרד עורכי דין דפנה זאק משרד עורכי דין
משרד עורכי דין דפנה זאק
אלי צווייג עו"ד ונוטריון  להורשה חכמה  ומקרקעין אלי צווייג עו"ד ונוטריון להורשה חכמה ומקרקעין
אלי צווייג עורך דין ונוטריון
עו"ד לירן  ינקוביץ עו"ד לירן ינקוביץ
עו"ד לירן ינקוביץ -לשון הרע והגנה על מוניטין קניין רוחני וסכסוכי שכנים