בתהליך..המתן בבקשה.

סטודיו רונית - מיתוג ועיצוב מסרים שיווקיים / בלוג

זו לא המסגרת זה_החופש שהיא נותנת לך

01/09/2019 13:35

 • גבולות אני מוצאת את עצמי מתעסקת בהם הרבה לאחרונה - בחיים האישיים שלי, במיתוג ובאימון.
  ככול שעובר הזמן אני מבינה ש...

  הגבול הוא זה שנותן לנו את החופש

  רוב הסטודנטים לאמנות יתקשו יותר לגשת למשימה כאשר אין כל הגדרה של גבולות, אבל אם יגידירו להם שהם צריכים להתעסק בנושא/בחומר/ליצור בעל משטח מסויים... כשתנתן להם מסגרת אז... אז יגיע החופש האמיתי. הצורך למצוא דרך ביטוי ייחודית, אישית, יצירתית שונה מהאינסטינקט הראשוני שמכתיבה המסגרת יניעו אותם לחשיבה יצירתית שלא היו מגיעים בדרך אחרת. דווקא ה״מגבלה״ תחייב אותם לחשוב יצירתי יותר.


  בחוויה האישית שלי
  למרות שגבולות ומסגרות יוצרים בי חששות להגבלת הביטוי האישי, לחוסר חופש ולתחושת אי נוחות דווקא במרחב האמנותי והעסקי - בעולם המיתוג והעיצוב הגרפי וגם היום בעולם האימון אני מוצאת שהגדרת המסגרת מהווה עבורי בסיס, עוגן שניתן לי שקט וביטחון ומאפשר לי למצוא בתוכו את החופש ליצור ולבוא לידי ביטוי.

  הגבולות מוציאים אותי מאזור הנוחות ומאפשרים לי לחשוב על דברים אחרים, הרצון לתת ביטוי לעצמי, הצורך להיות קשובה יותר לתהליך, הרצון למצוא את הייחוד שלי במסגרת המקובלת ולבלוט מגדילים את הצורך למקד ולהגדיר לפני העשייה, יוצרים אצלי חשיבה יצירתית יותר.

  הגדרת הגבוליות העצמית היא החופש_שלך
  היא זו שתשפיע על התקשורת שלך עם אחרים

  #כעסק_הגדרת_מסרים_וקהל_יעד הם לא מגבלה, הם החופש שלך כבעל עסק לחשוב ממוקד ויצירתי יותר, הם אלו שיגרמו לך להבין איך לבלוט בתוך ההגדרה שנתת לעצמך ואיך לפנות לקהל שלך בצורה הייחודית לך.
  כשפונים ל״כולם״ אז קיימת התפזרות אנרגיות, בריחה אל אזורי הנוחות. המיקוד והחשיבה היצירתית פחות נוכחים.
  הגדרת הקהל, התחום, ההתמחות, הצרך הספציפיים יגרמו לך לחשוב בצורה שונה ויצירתית שתאפשר לך למצוא את מה שמאפיין ומייחד אותך ולבלוט.

  בתהליך התפתחות אישי ומערכות יחסים הן באישי והן בעסקי
  הגדרת הגבולות שלך היא זו שתאפשר לסביבה שלך להבין מה מותר לה ומה לא, היא זו שתשפיע על ההתנהלות של האחרים בתקשורת מולך ולא תאפשר להם לנסות לבדוק עד כמה הם מרחיבים ומשפיעים על הגבולות שלך ומנהלים אותך.
  זה נכון למערכות יחסים אישיות וזה נכון למערכות יחסים עם לקוחות.
  השינוי שלך והגבולות שלך ישפיעו ישירות על מי שמולך.


  #זו_לא_המסגרת_זה_החופש_שהיא_נותנת_לך

  #כשמיתוג_ואימון_נפגשים
  #מיקוד
תגובות

רונית ברק מיתוג ועיצוב אתרים

תהליך מיקוד ואפיון העסק | ע...