בתהליך..המתן בבקשה.

סטודיו רונית - מיתוג ועיצוב מסרים שיווקיים / בלוג

עיצוב אתר עבור חבר הנדסת מפעל

05/04/2021 12:08

 • חברת הנדסת מפעל התחדשה באתר חדש, עוד שיתוף פעולה מוצלח של סטודיו רונית ושל אסף קולר מתכנת ובונה אתרים, האיש שמאפשר לי תמיד לתת ללוקוחות שלי את הטוב ביותר. 
  מוזמנים להכנס לאתר ולהתרשם  https://plant-eng.co.il/


  חברת ״הנדסת מפעל״, הינה חברה המובילה בתחום ניהול אחזקה וניהול מחזור החיים של ציוד ומכונות בתעשייה. התהליך שלי עם החברה החל בלמידת והבנת העסק, הבנת הצורך ואפיון האתר.
  בחרתי להשתמש בצורת המשולש של הלוגו וצבעיו על מנת לחזק את המיתוג של הלקוח. יצרתי עיצוב נקי אך מעניין, המשלב בתוכו איורים לצד קוים ישרים ומדויקים. 
  העיצוב האותנטי והייחודי, השפה הגרפית הנקיה שמאפיינת בצורה אחידה את כל דפי האתר, יחד עם צבעי הכחול והאפור איפשרו לי להעניק לאתר מראה ותדמית של עסק רציני ומקצועי.
  מאחר ואחד הערכים המובילים שלי בעבודה עם הלקוח הוא יצירת חומרים שיווקיים אותנטיים, המלצתי לו עוד לפני שלב הסקיצות ליצור צילומי תדמית על מנת שנוכל ליצור לו אתר שנותן בצורה מירבית ביטוי לחברה ולו, כאדם שעומד מאחוריה.
  ערכנו סקיצות הכוללות הדמיה לצילומים, חיברתי בין החברה לצלם מקצועי, כפיר ולר, שקיבל ממני רקע והכוונה.


  הלקוח זכה באתר אותנטי הנותן מענה לצרכיו, אתר בעל שפה עיצובית ייחודית שתופסת את העין ונותנת מקום ונגישות לתכנים הכתובים לא מעט בזכות השותפים שלי לפרויקט.   לעבודות נוספות

תגובות

רונית ברק מיתוג ועיצוב אתרים

תהליך מיקוד ואפיון העסק | ע...