בתהליך..המתן בבקשה.

סטודיו רונית - מיתוג ועיצוב מסרים שיווקיים / בלוג

ארגז הכלים שלכם, הרבה יותר מלא ממה שחשבתם...

09/06/2021 17:05

 • כשאנחנו מדברים על ארגז הכלים המקצועי שלנו, אנחנו לרוב מתייחסים לכלים שקשורים ישירות בתחום שלנו.
  אבל ארגז הכלים שלנו כולל הרבה יותר כלים, אנחנו פשוט לא תמיד יודעים להפנות אליהם את הזרקור או לראות בהם כלים מקצועיים.
  מי שעוקב אחרי יודע שאני תמיד אומרת שעסקים אנחנו עושים קודם כל עם אנשים ורק לאחר מכן עם בעלי מקצוע/לקוחות. כאנשים אנחנו מביאים איתנו אל העשייה המקצועית שלנו מטען שלם של נכסים שאספנו במסלול חיינו. חלקם מסייעים לנו ישירות בעבודה עבור או עם הלקוחות שלנו ולעיתים מעניקים לנו יתרון משמעותי עבור הלקוחות שלנו. אחרים מסייעים לנו בתהליך ההתפתחות המקצועית שלנו ומהווים עבורינו מנופי צמיחה.

  דרך החיים שלנו, זו שבחרנו וזו שהחיים זימנו לנו, בסופו של דבר מעניקה לנו חוויות, התנסויות, ידע, תשוקות, רגשות, התנסות בסיטואציות ותחומים שונים, התמודדות עם מצבים, לימודי, מקצועות ומקומות עבודה שעזבנוֿ אנשים שפגשנו.... כולם יחד מותירים בנו את חותמם.

  הצלם כפיר ולר מצלם בין היתר נכסים המיועדים למכירה. כפיר מביא איתו לעבודה את הניסיון שלו כאיש נדל״ן בעבר ומתוך כך הוא יודע מה רוכשי הנכסים היו רוצים לראות ויש לו יתרון על פני צלמים אחרים.
  ריני, היא מאמנת הכושר שהלכה ללמוד אימון - קווצ׳ינג, קיבלה כלי חשוב שנותן לה ערך נוסף בתהליך העבודה, בעיקר בעבודה עם בני נוער המתמודדים עם מחסומים, לחצים חברתיים, פרדיגמות... השילוב בין היותה מאמנת ספורט למאמנת אישית מאפשרת לה לעבור איתם תהליך בעל משמעות מעצבת חיים.
  בונה האתרים אף קולר הוא גם מומחה נגישות, כמי שעובדת איתו בשת״פ אני יכולה להגיד איזה ערך חשוב זה נותן גם לעבודה שלי וגם ללקוח וזה יתרון משמעותי אל מול הקולגות שלו.
  אסף עצמו... עבורי הוא לגמרי חלק מארגז הכלים המקצועי של 🙂

  גם אני מביאה לתהליך העבודה שלי עם הלקוחות את הכלים והידע שרכשתי מעולם האימון שמאפשרים לי לתת ללקוחות שלי ערך חשוב בראיית החזון העסקי שלהם, חיבור לתשוקות, לערכים ולארגז הכלים המהווים את היסודות שלנו בכל התנהלות בחיים ובטח בהקמת וניהול העסק.
  בנוסף, אחרי שנים בהם ציירתי על בד ושנים בהם אני מסתכלת על העולם דרך עדשת המצלמה, אני מביאה איתי לתהליך הן ביכולת ההתבוננות על העסק והן בביטוי הויזואלי, את היכולת להתבונן על החלקים שמרכיבים את השלם ומתוך כך להבין את המשמעות שלו לעומק ובפרספקטיבה רחבה.
  הלקוחות שלי זוכים לתהליך עומק שמהווה בסיס לשיווק העסק ולהתפתחות עסקית. תהליך שמייחד את העבודה שלי.

  אני מזמינה אתכם לעצור, להתבונן על הדרך שעשיתם בחיים. מה לקחתם ממנה להמשך הדרך שיכול לעזור לכם היום כבעלי עסקים, שמשפר את התקשורת עם הלקוח, שמעניק לכם ערך שלא קיים אצל הקולגות לכם, שמאפשר לכם לשפר את המוצר או השירות שלכם, שנותן לכם כלים להיות טובים ויעילים יותר ללקוחות שלכם ולעצמכם.

  #לעצור_כדי_להתבונן
  #מיתוג #מיקוד_עסקי

תגובות

רונית ברק מיתוג ועיצוב אתרים

תהליך מיקוד ואפיון העסק | ע...