בתהליך..המתן בבקשה.

אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור

מילות מפתח: גישור , צוואה וירושות , גירושים בהסכמה , גירושים , דיני משפחה ונדל"ן , גישור במשפחה , דיני משפחה וירושה , הסכמים בין יורשים , הסכמים במשפחה , לשון הרע

אודות העסק

אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור עוסק מעל 10 שנים בתחום דיני משפחה וגישור משפחתי. המשרד מייצג בכל הערכאות המשפטיות כולל בבתי דין רבניים. המשרד עוסק בכל הקשור לדיני משפחה: גירושים, הסכמים, גישורים משפחתיים, תביעת, כתבי בית דין, ייפוי כוח מתמשך, צוואות, ירושות, ענייני משמורת, מזונות, הסדרי ראייה ושהות, מקרקעין, פירוק שיתוף, הסכמי ממון, הסכמים לידועים בציבור ועוד.

שירותים

פגישת ייעוץ
פגישות ייעוץ לצורך הבנה מה הצרכים של הלקוח, מה האסטרטגיה הנכונה לפעול בה במצבו, אילו פעולות יש לבצע או להימנע מהם, בירור והבנה של המצב והתוכנית המלאה הנכונה ללקוח.
קבלת פרטים
תודה שחשבת עלי - מזכה ב 10 נקודות
עסקה קטנה של עורכי דין אשר מזכה ב 10 נקודות
קבלת פרטים
ייצוג בבתי משפט ובתי הדין
ייצוג הלקוחות בבתי משפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. היכרות מעמיקה עם מערכת בתי המשפט ובתי הדין בכל הערכאות השונות. ייצוג הלקוח בתהליכי גירושים וליווי מלא של הלקוח בדיונים, פגישות הכנה וכן קשר שוטף.
ייצוג בתיקי ירושות, בתיקי התנגדויות לצוואות, אישורי הסכמים, תיקי אלימות במשפחה ועוד.
קבלת פרטים

כל השירותים (10)

חוות דעת

עדי רוזנולד וירון איילון  הקואופרטיב עדי רוזנולד וירון איילון הקואופרטיב

כשזוג חברים ותיק מגיע לנקודת ה״אנחנו נפרדים״ שלהם, הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות עבורם זה לשלוף את הטלפון של עו״ד אלינור ברגר ולהגיד להם שאם יש מיש...
קרא עוד...

סרטונים


אלימות במשפחה היא רעה חולה, לא צריך לחיות בצל האלימות.

אלימות יכולה להיות אלימות כלכלית, פיסית, מנטאלית, וכולי.

לכל העדכונים

אלינור ברגר

עו"ד לדיני משפחה, ירושה וגי...