בתהליך..המתן בבקשה.

אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור

מילות מפתח: גישור , צוואה וירושות , גירושים בהסכמה , גירושים , דיני משפחה ונדל"ן , גישור במשפחה , דיני משפחה וירושה , הסכמים בין יורשים , הסכמים במשפחה , לשון הרע

אודות העסק

אלינור ברגר משרד עורכי דין וגישור עוסק מעל 10 שנים בתחום דיני משפחה וגישור משפחתי. המשרד מייצג בכל הערכאות המשפטיות כולל בבתי דין רבניים. המשרד עוסק בכל הקשור לדיני משפחה: גירושים, הסכמים, גישורים משפחתיים, תביעת, כתבי בית דין, ייפוי כוח מתמשך, צוואות, ירושות, ענייני משמורת, מזונות, הסדרי ראייה ושהות, מקרקעין, פירוק שיתוף, הסכמי ממון, הסכמים לידועים בציבור ועוד.

שירותים

פגישת ייעוץ
פגישות ייעוץ לצורך הבנה מה הצרכים של הלקוח, מה האסטרטגיה הנכונה לפעול בה במצבו, אילו פעולות יש לבצע או להימנע מהם, בירור והבנה של המצב והתוכנית המלאה הנכונה ללקוח.
קבלת פרטים
ייצוג בבתי משפט ובתי הדין
ייצוג הלקוחות בבתי משפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. היכרות מעמיקה עם מערכת בתי המשפט ובתי הדין בכל הערכאות השונות. ייצוג הלקוח בתהליכי גירושים וליווי מלא של הלקוח בדיונים, פגישות הכנה וכן קשר שוטף.
ייצוג בתיקי ירושות, בתיקי התנגדויות לצוואות, אישורי הסכמים, תיקי אלימות במשפחה ועוד.
קבלת פרטים
הסכמי גירושים והליכי גישור משפחתי
הכנת הסכמי גירושים אשר נתפרים לפני מידת הלקוח תוך ראייה כוללת של כל הנושאים הזקוקים להסדרה בהסכם כזה: משמורת, מזונות, רכוש ועוד. הסכם שכזה נעשה באחת משתי דרכים בין אם בהליך של גישור משפחתי אשר במספר מועט של פגישות ניתן להגיע להסכם תוך הבנה שהליך הגישור המשפחתי חוסך לנו בהמון משאבים כמו זמן, כסף, אנרגיות ועוד. האופציה השנייה היא כאשר בני הזוג מגיעים למרבית ההסכמות לבדם.
בשני המצבים ההסכם עובר אישור בית משפט ו/או בית הדין ומקבל תוקף של פסק דין.
קבלת פרטים

כל השירותים (9)

סרטונים


אלימות במשפחה היא רעה חולה, לא צריך לחיות בצל האלימות.

אלימות יכולה להיות אלימות כלכלית, פיסית, מנטאלית, וכולי.

לכל העדכונים

אלינור ברגר

עו"ד - גישור משפחתי