בתהליך..המתן בבקשה.

מאמן תודעה

מילות מפתח: הרצאות וסדנאות , היפנותרפיה , הפסקת עישון , קואוצינג coaching , קבלה ואימון רוחני , פחד ופוביה , אסטרולוגיה , nlp ודמיון מודרך , ייעוד והגשמה , קריירה וזוגיות

אודות העסק

קליניקה לאימון תודעה במודיעין ובירושלים. הנחייה, טיפול וליווי אישי או קבוצתי לכל תחומי החיים ומכאובי גוף ונפש: מציאת ייעוד, התאמת עבודה וקריירה, הכוונה ללימודים, אימון למערכות יחסים וזוגיות, שינוי הרגלים, טיפול בהתמכרויות, ניהול רגשי, שחרור פחדים ופוביות, טיפול בטראומות ובכאבים כרוניים ועוד.
הרצאות, הנחיית סדנאות והעברת קורסים לאימון תודעה בשילוב עקרונות, טכניקות וכלים מתחומי ה Coaching, ה NLP וד...

קרא עוד...

שירותים

הפסקת עישון לצמיתות בשלושה מפגשים
הפסקת עישון לצמיתות בשלושה מפגשים (אפשר גם בפחות...) באמצעות שימוש בטכניקות של דמיון מודרך, טראנס, סוגסטיות ובמידת הצורך גם רגרסיות. התנאי היחיד להצלחת הטיפול הוא הרצון הכנה והאמיתי של המעשן להפסיק לצמיתות את ההרגל המגונה וההחלטה להתחיל לחיות חיים בריאים יותר, איכותיים יותר ומאושרים יותר.
משך המפגשים גמיש ודינמי על פי הצורך ויכול להימשך בין שעה לשעתיים.
עלות הטיפול היא 1500 ש"ח כולל מע"מ עם סיכוי הצלחה גבוה מאוד. השירות כולל גם ליווי ותמיכה בתחילת הדרך של "המעשן לשעבר" עד להטמעת ההרגל החדש - שחרור מלא מהתלות בסיגריות ומהצורך לעשן.
קבלת פרטים
אימון לזוגיות ומערכות יחסים
אימון אישי למציאת זוגיות ו\או לשימורה. הדרכה להתנהלות נכונה במערכות יחסים בין בני זוג, במשפחה המצומצמת והמורחבת, בסביבה הקרובה (שכנים, חברים..), בעבודה (מנהלים, עמיתים, מנוהלים...) וביחסים בין אישיים באופן כללי. השירות כולל ייעוץ, הנחייה, הכוונה, ליווי ותמיכה לשיפור משמעותי של התקשורת עם האנשים הקרובים אלינו ביותר ושאתם אנו נמצאים בהתנהלות תדירה. במידת הצורך יכלול השירות גם טיפול ברגרסיה לפתירת בעיות מהעבר.
האימון לזוגיות ומערכות יחסים כולל תהליך של בין 8 ל-12 מפגשים בעלות של 350 ש"ח למפגש בן שעה וחצי כולל מע"מ. מצורף לתהליך בונוס של ניתוח התאמה אסטרולוגית ונומרולוגית של מערכות יחסים בכלל ובין בני זוג בפרט.
קבלת פרטים
שחרור מפחדים, חרדות ופוביות
השירות כולל תהליך של מספר מפגשים (יכול לנוע בין שלושה לשישה מפגשים) שבמהלכם נאתר את השורש לפחד, חרדה או לפוביה, נלמד להיכנס להרפיה עמוקה, להתחבר למעמקי התת מודע ושם נתכנת אותו מחדש בטכניקה שתהיה מותאמת לאישיות שלכם על מנת לשחרר אחת ולתמיד את הפחד, החרדה או הפוביה שפגמה שנים רבות כל כך באיכות החיים שלכם.
במידה ומבקש השירות נמצא כבר בטיפול רפואי פסיכולוגי או פסיכיאטרי, אין השירות בא להחליף טיפול כזה אלא משמש כמשלים שלו ואינו כולל שימוש בתרופות מכל סוג שהוא.
השירות לא מיועד למי שסובל מהפרעות נפשיות, מדיכאון קליני או מנטייה להתקפים בלתי נשלטים.
אורך כל מפגש הוא כשעה וחצי בעלות של 500 ש"ח למפגש (כולל מע"מ) ולא יותר מ-2500 ש"ח בסה"כ.
קבלת פרטים

כל השירותים (9)

חוות דעת

אפרת  נדב אפרת נדב

המלצתי על יוסף לבן משפחה, כרגע זה תחילתו של תהליך, עד כה התרשמנו מהמקצועיות וההכוונה של יוסף ומצפים להמשך.
קרא עוד...

סרטונים


הדרך לשינוי גדול עובר דרך שינויים קטנים.

בלוג

יוסף  איזנברג חנוך הנער על פי דרכו

רוב מעשה האדם מדותיו והנהגותיו הם פרי חינוכו. המושג חינוך משמש כאן במובנו הרחב, וכולל כל מה שהאדם לומד מסביבתו וממגעו עם הבריות. (מכתב מאליהו)חֲנֹךְ ל...
קרא עוד...

יוסף  איזנברג זוגיות ואהבה - המודל היהודי

איש ללא אישה – פלגא ד'גופא:על פי הזוהר הקדוש, איש ללא אישה איננו שלם ונחשב לחצי גוף. לא בכדי המצווה הראשונה בתורה היא מצוות פרו ורבו, מצווה שמבליטה את...
קרא עוד...

יוסף  איזנברג על מידתיות או הבעיה עם מותרות

"הפרסומות גורמות לנו לרדוף אחרי מכוניות ובגדים, לעבוד בעבודות שאנחנו שונאים כדי לקנות דברים שאנחנו לא צריכים" - צ'אק פלאנצ'וק (מועדון קרב)נבל ברשות הת...
קרא עוד...

לכל העדכונים

יוסף איזנברג

אימון אישי (קואצ'ינג), NLP,...

עסקים מומלצים בתחום