בתהליך..המתן בבקשה.

סטודיו פה

מילות מפתח: עיצוב , שיפוץ אמבטיות מטבחים , שיפוץ בית ומשרד , עיצוב פנים

אודות העסק

החלל הפנימי של מבנה כמשקף את פנימיות האדם מאוויים, תפיסת עולם, דרך חיים, עליו לספק פתרונות לכל הנחוץ לנו כסביבת חיים, למגורים לעבודה ולבילויים.
הסטודיו משלב בין תכנון חלל לתכנון מוצר והנדסת אנוש. ומשתמש כהשראה בעקרונות האסתטיקה והאמנות בדרך למימוש פתרונות מגורים, תוך שימוש מוקפד ונאור בשפע החידושים בתחום. חשוב לנו להציע אמירה ייחודית המתאימה לטעמו ולכיסו של הלקוח, ותפורה לפי צרכיו האישיים.
השיל...

קרא עוד...

שירותים

עיצוב אדריכלי כולל
תכנון תוך המעטפת ו/או הרחבתה: תכנון אדריכלי - חלוקת החלל-הריסת קירות ובנייה מחדש, עיצוב החלל הפנימי, תוכניות חשמל, תאורה ואיסטלציה, מטבח ושאר פרטי נגרות, בחירת חיפויים טכסטיל וצבע.
קבלת פרטים
הרחבת דירה: הוספת ממ"ד
ייעוץ ותכנון תוספת ממ"ד והתאמת המרחב הדירתי בהתאמה.
קבלת פרטים
הרחבת שכנים בבתים משותפים
השכנים מבקשים את חתימתכם על הרחבה שאת תוכניותיה הם מגישים לעירייה, ואתם לא יודעים על מה אתם חותמים? תוכלו לקבל ממני הסבר והדרכה לגבי השלכותיה של ההרחבה על ביתכם. כמו גם ייצוג בעירייה, להתנגדויות, בהתאם לחוקי הבנייה, או לחילופין, גישור וליווי מול השכנים במשא ומתן על שינויים, כך שיהיו לטובת כל הצדדים.
קבלת פרטים

כל השירותים (7)

חוות דעת

מיקה קפטור - דינמיקה -  חיים בגוף חדש מיקה קפטור - דינמיקה - חיים בגוף חדש

פזית, הטיהור הגאופטי אכן מכניס אנרגיות טובות הביתה (או שחוסם את "שואבי האנרגיה") - יש תחושה של חיוניות וגם ישנה יותר טוב. תודה על המאמץ, הזמן - ובעיק...
קרא עוד...

נורית צורגיל  לחיות בלב שלם נורית צורגיל לחיות בלב שלם

תודה פזית על הרצאה מעניינת שהביאה אותי להתבונן מכיוון חדש על עולם העיצוב (וגם קצת על אהבה :) ) ניכר שאת חיה את נושא העיצוב, הידע שלך רחב מרשים, והצלחת...
קרא עוד...

לכל העדכונים

פזית הרציג

עיצוב פנים & עיצוב מוצר

עסקים מומלצים בתחום

שרון  וצלר-גולן שרון וצלר-גולן
שרון וצלר-גולן מאמנת כושר
דיאנה  קרוק דיאנה קרוק
Crocodile
מיכל ידגר  עיצוב פנים והתאמות דיור מיכל ידגר עיצוב פנים והתאמות דיור
מיכל ידגר עיצוב פנים