בתהליך..המתן בבקשה.

IC-Design - Creative solutions

מילות מפתח: עיצוב גרפי , עיצוב לוגו ומיתוג , עיצוב והקמת אתרים , כרטיסי ביקור , קטלוגים , עיצוב ניירת משרדית , מיתוג , עיצוב פליירים , עיצוב אריזות ותוויות

בבסיסו של כל עיצוב עומד רעיון. רעיון שנותן השראה, ייחוד, קונצפט. אבל כל מי שמבין בפרסום ובשיווק יודע שרעיון בלבד, טוב ככל שיהיה, אינו מספיק. צריך יותר מזה כדי להצליח.

שמי איגור צ'אוסקי ומשנת 2002 אני עוסק בעיצוב גרפי, מיתוג ופרסום.

לכל פרויקט עיצובי אני מתייחס בשילוב עם הראייה השיווקית. אני חושב אסטרטגית ומשתדל לשלב את רצון הלקוח עם מה שהמותג שלו מייצג ועם איך הוא רוצה להיראות כלפי הצופה.
כמעצב ...

אודות העסק

שירותים

עיצוב לוגו
עיצוב לוגו לעסק.
שלח פנייה
עיצוב ניירת משרדית ותדמית חברה
עיצוב של השפה הגרפית של העסק והטמעה שלה על גבי הניירת המשרדית. הניירת בדרך כלל כוללת עיצוב כרטיס ביקור, נייר מכתבים ממותג (ניתן לשתול ישירות בקובץ וורד) ומעטפה אמריקאית. ניתן להוסיף גם ניירות ממו, חשבוניות, מעטפות בגדלים שונים ועוד.
שלח פנייה
עיצוב דף פייסבוק עסקי
עיצוב של הדף, כולל תמונת הפרופיל ותמונת ה-Cover. מה שחשוב הוא לחבר בין הנראות והעיצוב של דף הפייסבוק העסקי לשפה הגרפית של העסק. כל זאת בהתאם להגבלות והמבנה הבסיסי אותו מאפשר הפייסבוק.
שלח פנייה

כל השירותים (8)

חוות דעת

סמדר  ויצמן  זבולון ויצמן סמדר ויצמן זבולון ויצמן

איגור עיצב כריכת ספר (סיפור חיים) שאנו כותבים עבור לקוחה. העיצוב הוגדר במדויק והתקבל בתודה, כמוצלח ביותר.
קרא עוד...

אודי גרון, PHD

אני מכיר את איגור כמעצב גרפי מקצועי ואמין זה כשבע שנים. השירות טוב ומהיר תוך הטמעה ויישום דרישותיי המקצועיות.
קרא עוד...

סרטונים


ללוגו נכון ומעוצב יש חשיבות אדירה בכל חברה. בחברות בתחילת דרכן החשיבות של לוגו מעוצב נכון וטוב יכולה להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון של חברה. המפגש הראשוני של כל אדם עם החברה הוא דרך הלוגו והתדמית הגרפית שלה וזה בעצם מה שיוצר את הרושם הראשוני מהחברה. וכידוע יש רק בזדמנות אחת לעשות רושם ראשוני. אז כדאי שהוא יהיה טוב ונכון.
אז דברו איתנו ותקבלו מאיתנו הסבר, ייעוץ וביצוע של המיתוג שלכם כדי שהחברה שלכם תיראה נכון בכל מקום בו מישהו יתקל בלוגו שלה.
לפרטים 050-92188233

לכל העדכונים

ציון איכות

  (2 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

405
ב 4 החודשים האחרונים
(2,925 סה"כ נקודות)
סגן קבוצה
TALK BIZ
342
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 הרצל 104ב' נהריה 46541
Facebook