בתהליך..המתן בבקשה.

עתיד נעים ייעוץ משכנתאות / בלוג

הטיפ השבועי

15/05/2019 09:05


 • בתקופה שבה יש התפתחות עצומה בהיקף המידע הקיים ברשת וההתפתחות של הרשתות החברתיות והאפשרות המהירה לקבל מידע כמעט בכל נושא, התרגלנו להסתמך על חוכמת ההמונים ולקבל המלצות כדבר ברור מאליו, זה יכול להיות בסדר בנושאים פשוטים כמו קבלת מתכון, או המלצה על רכישת מוצר פשוט, כי אז הטעות יכולה להיות קטנה ונסבלת.
  האם גם לקבלת משכנתא ניתן להתייחס בצורה דומה? יש לזכור שמשכנתא הינה העסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שאדם מבצע בחייו, מדובר על הלוואת סכומי כסף גדולים שישפיעו על התנהלות הכלכלית של המשפחה למשך עשרות שנים.
  צריך להביא בחשבון שמשכנתא הינה עסקה כלכלית מורכבת ומושפעת ממשתנים רבים ולכל אחד ישנה השפעה כספית גדולה מאוד, לכן בנושא זה לא צריך להקל ראש ולהסתמך על תשובות שמתקבלות ברשתות החבריות מבלי שכל המידע הדרוש מצוי בידי ההמונים.
  בבואנו לתכנן משכנתא צריך להביא את כל המשתנים בחשבון- החל מההון העצמי שלכם, הריבית, סוג המסלול המתאים לכם, לוח הסילוקין, הצמדה למדד המחירים לצרכן, יכולת ההחזר שלכם, כספים נוספים שנדרש להוצאות נלוות לרכישת דירה. לכן חייבים לקחת ליווי של מומחה משכנתאות שיבין לעומק את היכולות והצרכים שלכם, את העסקה שאתם מבצעים ויתאים עבורכם את המשכנתא המתאימה לכם והחסכונית ביותר. אל לכם לחסוך בהוצאה זו של קבלת ייעוץ והכוונה, כי בלעדיה תשליכו הרבה יותר כסף לקופת הבנקים.
  בייעוץ משכנתאות תוכלו להיות בטוחים שהשגתם את העסקה הכי טובה, התפורה למידותיכם. או במילים אחרות- חיסכון בזמן, חיסכון בכסף והכי חשוב: שקט נפשי ל 15, 20 או 30 השנים.
  נעים עזרא-053-6064150
  https://api.whatsapp.com/send?phone=972536064150
  הכנס טקסט כאן

תגובות

ציון איכות

  (1 מדרגים)
10
מחיר: 10
שירות: 10
זמינות: 10
אמינות: 10

נקודות פעילות

1,739
ב 4 החודשים האחרונים
(6,050 סה"כ נקודות)
חבר קבוצה
ראש העין לעסקים
219
צפיות בפרופיל

פרטי התקשרות

 אילון 87 ראש העין
Facebook